320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Gruusia (05.09.2020 19:00 @A. Le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti - Gruusia (05.09.2020 19:00 @A. Le Coq Arena)

    Väravavahid
    Artur Kotenko (20.08.1981) – Tallinna FCI Levadia 27/0
    Karl Jakob Hein (13.04.2002) – Londoni Arsenal (ENG) 0/0
    Karl Johan Pechter (02.03.1996) – Tartu JK Tammeka 0/0

    Kaitsjad
    Taijo Teniste (31.01.1988) – Bergeni Brann (NOR) 77/0
    Karol Mets (16.05.1993) – Stockholmi AIK (SWE) 61/0
    Ken Kallaste (31.08.1988) – Tallinna FC Flora 45/0
    Nikita Baranov (19.08.1992) – Karmiotissa FC (CYP) 38/0
    Joonas Tamm (02.02.1992) – Tšernigivi Desna (UKR) 35/3
    Märten Kuusk (05.04.1996) – Tallinna FC Flora 2/0
    Michael Lilander (20.06.1997) – Tallinna FC Flora 2/0
    Henri Järvelaid (11.12.1998) – Vendsyssel FF (DEN) 0/0

    Poolkaitsjad ja ründajad
    Konstantin Vassiljev (16.08.1984) – Tallinna FC Flora 119/25
    Sergei Zenjov (20.04.1989) – Karagandõ Šahtjor (KAZ) 84/13
    Henri Anier (17.12.1990) – Paide Linnameeskond 61/13
    Ilja Antonov (05.12.1992) – Ararat-Armenia (ARM) 50/2
    Henrik Ojamaa (20.05.1991) – Łódźi Widzew (POL) 43/1*
    Mattias Käit (29.06.1998) – NK Domžale (SVN) 26/5
    Rauno Sappinen (23.01.1996) – Tallinna FC Flora 25/2
    Frank Liivak (07.07.1996) – Tallinna FC Flora 17/2
    Mihkel Ainsalu (08.03.1996) – FK Lviv (UKR) 7/0
    Mark Oliver Roosnupp (12.05.1997) – Tallinna FCI Levadia 7/0
    Vladislav Kreida (25.09.1999) – Tallinna FC Flora 3/0
    Vlasiy Sinyavskiy (27.11.1996) – Tallinna FC Flora 2/0
    Georgi Tunjov (17.04.2001) – SPAL (ITA) 0/0
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    #2
    Gruusia koosseis (tõlkisin google translatega):

    Väravavahid: Giorgi Loria (Anorthosis, Küpros), Giorgi Makaridze (Vitoria, Setubal, Portugal), Lazare Kupatadze (Saburtalo, Thbilisi)


    Kaitsjad: Otar Kakabadze (Luzern, Šveits), Davit Khocholava (Šahtar, Donetsk, Ukraina), Gia Grigalava (Arsenal, Tula, Venemaa), Jimi Tabidze (Venemaa Ufa), Solomon Kverkvelia (Rotor, Volgograd, Venemaa), La (Ungaris Ferencvaros), Nika Mali (Saburtalo, Thbilisi), Giorgi Navalovski (Dinamo, Batumi)


    Poolkaitsjad: Jaba Kankava (Tobol, Kasahstan), Otar Kiteishvili (Sturm, Austria), Vako Gvilia (Legia, Poola), Giorgi Chakvetadze (Ghent, Belgia), Giorgi Aburjania (Twente, Holland), Murtaz Daushvili (Kvi Anorthos) Levan Šengelia (Koniaspor, Türgi), Nika Kvekveskiri (Tobol, Kasahstan), Saba Lobzhanidze (Ankaraguju, Türgi), Khvicha Kvaratskhelia (Rubin, Kaasan, Venemaa), Zuriko Davitašvili (Rotor, Volgograd, Venemaa), Giorgi Ku ), Jaba Jighauri (Dinamo, Batumi)


    Ründajad: Giorgi Kvilitaia (Ghent, Belgia), Tornike Okriashvili (Anorthosis, Küpros), Nika Kacharava (Anorthosis, Küpros)

    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #3
      Millist algkoosseisu homme näha tahaksite?

      Hein
      Teniste
      Tamm
      Mets
      Järvelaid
      Kreida
      Ojamaa
      Käit
      Vassiljev
      Sinyavskiy
      Sappinen

      Kommentaar


        #4
        Kõige kõrgemal tasemel mängivat pallurit ei tahaks kindlasti algkoosseisus näha. Saagu enne pingil kogemusi.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Kõige kõrgemal tasemel mängivat pallurit ei tahaks kindlasti algkoosseisus näha. Saagu enne pingil kogemusi.
          Väga õige. Me ei tea tema persoonist ka midagi seea pole nagu milleski uskuda.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas marf Vaata postitust
            Millist algkoosseisu homme näha tahaksite?

            Hein
            Teniste
            Tamm
            Mets
            Järvelaid
            Kreida
            Ojamaa
            Käit
            Vassiljev
            Sinyavskiy
            Sappinen
            Ei näe ühtegi objektiivset ega subjektiivset põhjust miks peaks Kreida ja Käit olema eelistatud Tunjovi ees. Kübetki.

            Kommentaar


              #7
              Ma juba kujutan ette seda negatiivsete kommentaaride hordi, kui Tunjovis lõpuks pettutakse.

              Ja ma ei mõtle Gruusia mängu järel. Vaid üleüldse.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Ma juba kujutan ette seda negatiivsete kommentaaride hordi, kui Tunjovis lõpuks pettutakse.

                Ja ma ei mõtle Gruusia mängu järel. Vaid üleüldse.
                ffs äkki oleks vahepeal ettevaatlikult optimistlik? Ei viitsi seda ettenutmist koguaeg kuulata.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  ffs äkki oleks vahepeal ettevaatlikult optimistlik? Ei viitsi seda ettenutmist koguaeg kuulata.
                  Ma olen Goša suhtes optimistlik, aga fännid suhtes pessimistlik.

                  Praegu on näidatakse teda veidi kõrgemalt, kui ta tase lubab. Ta peaks koondises mängima, aga oleme natuke realistlikumad.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Ma olen Goša suhtes optimistlik, aga fännid suhtes pessimistlik.

                    Praegu on näidatakse teda veidi kõrgemalt, kui ta tase lubab. Ta peaks koondises mängima, aga oleme natuke realistlikumad.
                    Ma arvan, et me olemegi suhteliselt. Lihtsalt neid noori kutte, kes Eesti liigas 18-19 aastasena juba tegusid teinud, aga ühtegi välislepingut pole veel saanud, oleme näinud küll ja küll. Nüüd veidi teistsuguse karjääri algusega noormees, keda on maailma top5 liigas hinnatud seni kõrgemalt kui Eesti jalgpallis.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Ma olen Goša suhtes optimistlik, aga fännid suhtes pessimistlik.

                      Praegu on näidatakse teda veidi kõrgemalt, kui ta tase lubab. Ta peaks koondises mängima, aga oleme natuke realistlikumad.
                      Aga Kreidas ei pettu keegi, sest ta on ennast Floras ja U21's tõestanud ja seega kindel koondise põhimees

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                        Aga Kreidas ei pettu keegi, sest ta on ennast Floras ja U21's tõestanud ja seega kindel koondise põhimees
                        Ootuste erinevus.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #13
                          Küsimusele, mis positsiooni mängija Tunjov Voolaidi jaoks on, andis peatreener väga poliitkorrektse vastuse. "Minu jaoks on Georgi mängija, kelle ma pean sobitama võistkonnas väljakule sellisele positsioonile, et antud hetkel tuleksid tema parimad omandused välja. Tahame, et ka need, kes on teeninud selle koha pika aja jooksul, saaksid samuti oma parima välja tuua. Loomulikul on tal mitu positsiooni ja seda on näha olnud ka Itaalias. Ta on ka vaimselt sellises staatuses, et pole staar, vaid on valmis endast andma maksimumi, kus vaja. See tuleb talle kasuks, kui ta näitab üles oma universaalsust," ütles Voolaid.

                          OMG
                          Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Ma juba kujutan ette seda negatiivsete kommentaaride hordi, kui Tunjovis lõpuks pettutakse.

                            Ja ma ei mõtle Gruusia mängu järel. Vaid üleüldse.
                            Sellise peatreeneriga on tal lihtne, enne süüdistatakse Voolaidi ja kui too välja vahetatakse, siis on endiselt aega.

                            Üldiselt pole väga näinud, et Eestis mängijaid eriti kotitaks. Noh, Liivak on ehk erand, kuid ta on ka Hollandi koondise materjal või mida ta ise kunagi suust välja ajas.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                              Küsimusele, mis positsiooni mängija Tunjov Voolaidi jaoks on, andis peatreener väga poliitkorrektse vastuse. "Minu jaoks on Georgi mängija, kelle ma pean sobitama võistkonnas väljakule sellisele positsioonile, et antud hetkel tuleksid tema parimad omandused välja. Tahame, et ka need, kes on teeninud selle koha pika aja jooksul, saaksid samuti oma parima välja tuua. Loomulikul on tal mitu positsiooni ja seda on näha olnud ka Itaalias. Ta on ka vaimselt sellises staatuses, et pole staar, vaid on valmis endast andma maksimumi, kus vaja. See tuleb talle kasuks, kui ta näitab üles oma universaalsust," ütles Voolaid.

                              OMG
                              Ma aitan tõlkida sul: kuni Kostja mängib, on tema number 10 ja näiteks oma debüüdi võib Tunjov teha vasakul äärel, kus ta ka SPAL-is tihti mänginud on. Eks kui Kostja lõpetab või pole enam sel tasemel, et suudaks Eestit vedada, proovib Tunjov Kostja koha üle võtta.
                              Algselt postitas Martin Vaata postitust

                              Üldiselt pole väga näinud, et Eestis mängijaid eriti kotitaks. Noh, Liivak on ehk erand, kuid ta on ka Hollandi koondise materjal või mida ta ise kunagi suust välja ajas.
                              No ma ei tea. Taavi Rähn, Kristen Viikmäe, Tarmo Neemelo, Sander Puri, Martin Vunk jne. Eestis saab pasarahe kaela ikka pigem kiiresti ja selleks pole erilist põhjustki vaja.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X