320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    paar isiklikku lemmikpilti tänasest. need värava tagant kaevikust tehtud fotod on peaaegu alati oossom.





    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Johaidii kui palju raha vedeleb sellelel teisel pildil.


      EDIT: Rafaeli uus soeng *facepalm*

      Kommentaar


        Algselt postitas piimamees Vaata postitust
        Neutraalse vaatajana avaldaks kiitust Evansile. Pole ManU mänge viimasel ajal palju jälginud ja temast jäänud aegade tagant ilmselt ekslikult suhteliselt õnnetu mulje. Täna väga kindel ja seda ka vigastusega mängides.
        Täitsa mängu algus oli talt tegelikult natuke närviline. Kui City mängima hakkas, oli ta samas juba pingil. Et, noh. Selline 50-60.

        Kommentaar


          Tjah, meisterlik taktikavalik taaskord söörilt. City nõrkus sel hooajal on ilmselgelt olnud hooletus kaitses ja seda tuli ära kasutada. Ma ei tea tõesti, kas miljardid on kaitseliini osas õigesti kulutatud. Kui Kompany tuli välja võtta, oli vaatepilt päris jube. Rooney-Young-Van Persie on kiiretel vasturünnakutel tappev kolmik. Ja keskväljatugi oli neile suurepärane.
          Aga muidugi ei jaga keegi detsembris meistritiitleid. Kuid Unitedil on juba väga tubli edumaa ja konkurendid peavad tegema pikki võiduseeriaid, et mingi võimalus tekiks.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kui City mängima hakkas, oli ta samas juba pingil.
            ..."sest"?
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Tjah, meisterlik taktikavalik taaskord söörilt.
              Tõesti? Milles see meisterlik taktika siis seisnes? Et lööme oma viimase värava üleminutitel, et Cityl poleks aega tagasi lüüa?

              Kommentaar


                Ladusid korraliku kaitsemüüri ja mängisid kontratele.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Vaatamata korralikule kaitsemüürile oli Cityl hulganisti häid väravavõimalusi. See, et ainult 2 sisse läks ei ole kuidagi SAF-i teene.

                  Kommentaar


                    Eks kõik need kolm väravat olid ka kas kellegi kobin või kellegi kehva kaitsetöö, kuid see ei ole teema. Möödunud hoojal lendasid suure hurraaga peale ja keerati *** burrito libestita aanusesse.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Tõesti? Milles see meisterlik taktika siis seisnes? Et lööme oma viimase värava üleminutitel, et Cityl poleks aega tagasi lüüa?
                      Taktika oli hää peamiselt seetõttu, et võimaldas hoida pidevat survet. Seda ka pärast City viigiväravat, mis kartlikuma peatreeneri oleks pannud võõrsil vaikselt otsi kokku tõmbama. Mulle meeldis, kuidas City kaitseliin viimastel minutitel lollusi tegema sunniti.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Esimene poolaeg olime igatahes selgelt paremad. Teine poolaeg oli loogiline sündmuste käik. Sarnane Chelsea mängule

                        Eilsest mängust veel niipalju, et mulle väga meeldis see ründenelik Roo, RVP, Young ja Valencia. Kiirrünnakute vastu polnud Cityl mingit rohtu. Parimaks näiteks oli Rooney 1.värav
                        Carricku-Cleverley näol on nähtavasti ka see õige paar keskpoolkaitsesse üles leitud. Võrreldes Readingu mänguga oli samuti Rafael täiesti ümbersündinud. Looma moodi tegi taaskord tööd. Kõige suurema pettumuse valmistas Evra. Palju valesööte ja kaitse lekkis sealt kõige rohkem

                        Järgmisena siis võõrsil Sunderlandi vastu

                        Muideks Büttner mängib U-21 eest täna väga olulises mängus Aston Villa vastu. Ja ka isegi Bebe on algkoosseisu mahtunud
                        Watch your favorite games live online with Soccer Streams. Stream games from top leagues and teams worldwide. Never miss a match again.


                        E: Olgu kogu alg11 ka ära märgitud siin:Sutherland, Vermijl, Thorpe, Wootton, Buttner, Cole, Tunnicliffe, Petrucci, Powell, Bebe, Macheda


                        Subs: McGinty, Gollini, Veseli, Lawrence, Fornasier

                        Kommentaar


                          Tunnicliffest on nähtavasti saamas järgmine põhitiimi mees. Võimas mees. Loodetavasti saab Fa Cupi mängus võimaluse

                          Kommentaar


                            Evra küll nõrka esitust ei teinud IMO.
                            Algselt postitas Plechazunga
                            Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                            Hmm, that didn't really work.

                            Kommentaar


                              suhteliselt pohui, mis ta tegi või ei teinud. legend.



                              kuna Meintz viskas järjekordselt teema uljalt üles, aga ise otsi kokku ei viitsinud tõmmata, siis märgiks ära, et Villale pandi 2:0 kott pähe. väravad lõid kadund pojad Bebe ja Macheda.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Oleks viitsinud küll, aga vot ei jõudnud kohe

                                Igatahes raisati jõhkralt võimalusi ja vedas, et meile endale lõpus ära ei löödud. Tunnicliffe oli kohati ikka klass omaette.

                                Mine tea, äkki siit algas Bebe uuestisünd?Väga tubli mäng ja tasuks ilus värav.
                                Loodetavasti Büttneriga midagi tõsist ei juhtunud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X