320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Sellise ministri tagasiastumine on ka loomulikult eesmärk. Ehk kui inimene on selliste asjadega tegelev, siis ta ei sobi ministriks. Täpselt nii lihtne see ongi.
    Kas selles vähe ohtlikku pilti ei nähta, kui ajakirjandus süüdi mõistma hakkab nimg allikateks keegi anonüümne keda ei avalikustata. Järgmine samm sellele legit on twitteri kommentaarid mille põhjal saab otsustada kes kurjategija ja kes mitte.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Mina pole antud loo autor. Teine toimetus. Aga ma tean, kuidas Ekspress töötab. Sellist lugu niisama ja lihtsalt, et "keegi väidab, võtame maha" ei tehta.

      Kõige tõenäolisem versioon on see, et naine kinnitas juhtunut. Siis hakkas põdema, et mees teeb veel hullemaid asju. Tehti kompromiss, et kirjutatakse küll lugu, aga teda ei mainita.
      Ok, usaldan sinu arvamust/teadmisi/kogemusi siis selles.

      Kommentaar


        Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
        Kas selles vähe ohtlikku pilti ei nähta, kui ajakirjandus süüdi mõistma hakkab nimg allikateks keegi anonüümne keda ei avalikustata. Järgmine samm sellele legit on twitteri kommentaarid mille põhjal saab otsustada kes kurjategija ja kes mitte.
        Ekspress poleks seda lugu lihtsa kõlaka pealt avaldanud. Seal peab olema miskit, mida nad ei avaldanud ja mille olemasolu täna Kuusikule ka selgeks tehti.

        Kommentaar


          Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
          Kas selles vähe ohtlikku pilti ei nähta, kui ajakirjandus süüdi mõistma hakkab nimg allikateks keegi anonüümne keda ei avalikustata. Järgmine samm sellele legit on twitteri kommentaarid mille põhjal saab otsustada kes kurjategija ja kes mitte.
          Allikaid oli siiski selles loos mitu (minu teada), kes eraldiseisvatena kinnitasid sama asja.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ekspress poleks seda lugu lihtsa kõlaka pealt avaldanud. Seal peab olema miskit, mida nad ei avaldanud ja mille olemasolu täna Kuusikule ka selgeks tehti.
            Fain, ja me lugejatena peame tuimalt uskuma et nii on? Ma ei tea kedagi kel nii pime usk ajakirjandusse oleks ja ma leian et ei tohigi olla. Miks selliseid tõendeid sel juhul politseile ei anta ning kui antakse, miks ei oodata otsust sealtpoolt?

            Kommentaar


              Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
              Fain, ja me lugejatena peame tuimalt uskuma et nii on? Ma ei tea kedagi kel nii pime usk ajakirjandusse oleks ja ma leian et ei tohigi olla. Miks selliseid tõendeid sel juhul politseile ei anta ning kui antakse, miks ei oodata otsust sealtpoolt?
              Kas siis ajakirjanduse ülesanne on teha uurimisorganite asemel uurimistööd?

              Näiteks ma kirjutasin kunagi Päevalehte (mingil põhjusel avaneb see praegu Ekspressis) sellise loo https://ekspress.delfi.ee/kuum/mart-...le?id=65013048

              Siis oli ka üsna tugev jaur, et las ikka politsei uurib ja üleüldse. Noh, et vaene Mart Sander ja äkki ikka on eksitus. Politsei algatas kriminaalasja, käisin tunnistustki andmas. Minu vastas istus majanduspolitseinik, kellele pidin ma keset tunnistamist selgeks tegema, et kuidas eBay töötab. Pärast tund aega selgitamist sai ta sellest aru. Möödus mingi aeg ja siis lõppes krimasi sellega, et mingi tüüp, kes elas Mart Sanderi juures umbes sel ajal, oli pidevalt vangis ja vanglast väljas, tunnistas end süüdi. Asja ilu oli see, et politsei jaoks oli see tähtsuselt z-kategooria lugu, kuna see oli kelmusekatse ja selle karistuseks on rahatrahv. Sama vend oli mingile tüübile Solarise juures korralikult peksa andnud ja tal oli nagunii vangi minek. Võttis möödaminnes siis ka võltsimise enda peale. Politsei oli rahul, sai linnuke kirja ja ei pidanud isegi väga enda ressurssi raiskama.

              Antud puhul on üsna sarnane oht, sest koduvägivald kui selline pole hetkel politsei poolelt prioriteetne, kuna nõuab üsna palju töömahtu, lisaks on selle eest karistuseks enamjaolt pisike tingimisi karistus ehk paneb politsei rämedalt tööd alla, tulemus olematu. Lisaks järgnev adekvaatne küsimus, et miks antud juhtumit uuriti tõsisemalt, kui ülejäänud koduvägivalla juhtumeid.

              Ja lõpuks, kui ajakirjanik teeb korraliku töö ära, näeb sitaks vaeva, otsib inimesi ja annab selle kõik politseile, siis annab mingil hetkel politsei asja kohtusse ja kirjutavad kõik sellest politsei hea tööna. Et mis siis see point on? Ehk ajakirjandus on siiski erakapitalil, kus peab ka müüma, lisaks on ka ajakirjanikel ego, et tahta teha ise seda kõige kõvemat lugu. Samas on ka vastutus, et kui Kuusikul miskit kobiseda on, siis mingu kohtusse ja tõmmaku laimu eest vaba raha välja. Mingil põhjusel ei julge ta seda teha.

              Kommentaar


                Sada vihavaba päeva...
                Ootan põnevusega järgmist tegelast, kelle Helmed kuskilt koopast välja veavad.
                Piinlik on ja paistab, et see on alles algus. Pakun ja loodan, et sügisel saame uue valitsuse.
                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                  Ja lõpuks, kui ajakirjanik teeb korraliku töö ära, näeb sitaks vaeva, otsib inimesi ja annab selle kõik politseile, siis annab mingil hetkel politsei asja kohtusse ja kirjutavad kõik sellest politsei hea tööna. Et mis siis see point on? Ehk ajakirjandus on siiski erakapitalil, kus peab ka müüma, lisaks on ka ajakirjanikel ego, et tahta teha ise seda kõige kõvemat lugu. Samas on ka vastutus, et kui Kuusikul miskit kobiseda on, siis mingu kohtusse ja tõmmaku laimu eest vaba raha välja. Mingil põhjusel ei julge ta seda teha.
                  Võibolla ta ongi kohtusse läinud ega nii kiiresti ju asjad ei liigu?

                  Aga muidugi natukene imelik, et eile nagu liikus info, et kriminaalasju jne ei ole algatatud ja politseil jne puudub igasugune info antud asjas. Täna Ratas kohtus taas Politsei ja piirivalve direktori ja peaprokuröri jne ja nüüd järsku nende info põhjal võeti vastu otsus, et Kuusik on süüdi. Kui Naine lükkas kõik süüdistused tagasi, siis huvitav kus nüüd järsku see süüdistuse info poole päevaga kokku saadi, mille alusel Kuusik sunniti tagasi astuma. Samas kui asi ikkagi on tõene, siis jumal tänatud, et selline mollusk momentaalselt nahhui saadeti.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                    Sada vihavaba päeva...
                    Ootan põnevusega järgmist tegelast, kelle Helmed kuskilt koopast välja veavad.
                    Piinlik on ja paistab, et see on alles algus. Pakun ja loodan, et sügisel saame uue valitsuse.
                    Ruuben Kaalep oskab hästi libakontosid teha. Seega IT-valdkond sobib talle.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Võibolla ta ongi kohtusse läinud ega nii kiiresti ju asjad ei liigu?

                      Aga muidugi natukene imelik, et eile nagu liikus info, et kriminaalasju jne ei ole algatatud ja politseil jne puudub igasugune info antud asjas. Täna Ratas kohtus taas Politsei ja piirivalve direktori ja peaprokuröri jne ja nüüd järsku nende info põhjal võeti vastu otsus, et Kuusik on süüdi. Kui Naine lükkas kõik süüdistused tagasi, siis huvitav kus nüüd järsku see süüdistuse info poole päevaga kokku saadi, mille alusel Kuusik sunniti tagasi astuma.
                      Taaskord, me tegelikult ei tea, mida ja kus naine või lapsed on tunnistanud. See, et ekspress seda ei avaldanud, ei tähenda, et seda pole.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ruuben Kaalep oskab hästi libakontosid teha. Seega IT-valdkond sobib talle.
                        Ja kuna ta Tartust, siis tulematta jäänud tselluloositehase kohale sobiks ju ideaalselt üks suur gaasikamber seega oleks nagu win-win olukord. Tööd jaguks paljudele - lihtsalt kui tselluloosilõhna peale krimpsutati nina, siis sellega läheb veel raskemaks. Samas ettevõttlus areneks ning saaksime ehk ka välisriikidele kohe sama ministeeriumi kaudu hakata teenust müüma. Uus Eesti Nokia.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99
                          mõnuagent ütle nüüd välja, et ekspressi ajakirjanikel oli naise ülestunnistus lindis ja sellest anti nüüd erinevatele instantsidele teada. Naise huvides alguses seda välja ei öeldud lihtsalt. kas eksin?
                          Teine toimetus, ma ei tea

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Teine toimetus, ma ei tea
                            smail reedab su!

                            Kommentaar


                              Ma tõesti loodan, et Ekspressil või siis politseil on olemas vettpidavad tõendid. Vastupidisel juhul on Ekspressi ilmselt pankrott ootamas. Ministri 4 aasta palk ja moraalne kompensatsioon tuleks ilmselt üle poole miljoni kokku.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Ma tõesti loodan, et Ekspressil või siis politseil on olemas vettpidavad tõendid. Vastupidisel juhul on Ekspressi ilmselt pankrott ootamas. Ministri 4 aasta palk ja moraalne kompensatsioon tuleks ilmselt üle poole miljoni kokku.
                                Sealt ei tule mingit pankrotti ega kompensatsiooni. Selles võid rahulikult kindel olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X