320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teemade kustutamisest

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    hääküül. Aga kui piltide vahel paar kommentaari nende kohta on, või tibu nime uuritakse siis võiks ikka alles jääda.

    Muidu muu möla kustutamist sellest teemast toetan kahe käega. Hea töö.

    Kommentaar


      tähendab, et miks ikkagi totside teemast kommentaare kustutatakse
      lazy eye kohta ntx?
      kas model on sama sündroom ja tunneb ennast haavatuna?
      minu kommentaarid ei olnud kedagi solvavad, ning need oli teemasse. öelge põhjus, miks kustutasite?
      kui hakata nulltolerantsi järgima, siis peaks 90% siinse foorumi kommentaaridest kustutama
      rohkem mõistmist onju
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        põhimõtted offtopicu modereerimisel on tegelikult väga lihtsad:

        totsiteemasse pildid mitte möla, ebatervesse huumorisse analoogselt jne. ehk siis on mõned teemad mida üritatakse teemakohasena hoida. tegu on teemadega, mille õige koha me arvame OT olevat. enamikul juhtudel me end kustutamisega ei vaeva vaid tõstame teema läbusse.

        sinu konkreetse juhtumi taga olevat modet ma tuvastama ei hakka, aga tõenäoliselt oli tegu pildivaba postitusega, mitte mode raskest lapsepõlvest tuleneva traumaga. samuti pole võimatu, et kui näiteks totsiteemast läbu kustutada, siis kustutatakse ka see üks mõistlik kommentaar kümne "seda roogiks nii eest, kui tagant" kohta. ja üldse arvan ma, et võtke vabalt, me oleme ju ka inimesed, kelle hulka kuulub nii Tartlasi kui ka riigieelarve tulusid 30 miljardit möödaprognoosinud isikuid. meie arusaam elust ei pruugigi alati teie omaga kattuda.

        ja kui juba kirjutamiseks läks siis tänan ühtlasi ka smööri, kes osutas, et youtube tagid ei olegi tegelikult youtube vaid lihtsalt videoklipi tagid.
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
          põhimõtted offtopicu modereerimisel on tegelikult väga lihtsad:

          totsiteemasse pildid mitte möla
          millest see tuleneb? Kes sellised reeglid tegi? või kus selline asi kirjas on?

          Kommentaar


            saage üle oma postituste kuatutamisest.

            Kommentaar


              ära kamanda oinas

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                millest see tuleneb? Kes sellised reeglid tegi? või kus selline asi kirjas on?
                ma tolle teema ühel leheküljel kirjutasin, mine otsi üles.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  millest see tuleneb? Kes sellised reeglid tegi? või kus selline asi kirjas on?
                  loe see teema läbi, seda on millalgi käsitletud. seda esiteks.
                  teiseks - harden the fuck up
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Mind segas see, et Totside teema esimeses postis polnud kuidagi seletatud et seal peavad ainult pildid olema. Mõtlesin et see on selle kustutaja väärastunud arusaam, et seal ainult pildid peavad olema.

                    Sirvisin ka selle teema vanu postitusi nüüd ja see oli ikka hülgemöla täis..nii estoni, konna kui ka martini poolt kirjutatud. Praegu selline asi kustutatakse.

                    Aga kuna Martin ise on selle teema autor, siis tõmban tagasi. Muidugi kui keegi viitsi seda "seletust" sealt välja otsida, siis loeksin põnevusega. No hard feelings.

                    Kommentaar


                      mind häirib küll piltite vaheline "oh seda püssi rautaks" ja "oleks ta uks siis ma paugutaks teda terve öö" jne jutt.
                      Algselt postitas JT8055
                      Olge aktiivsemad!

                      Kommentaar


                        mulle küll ausus meeldeb

                        Kommentaar


                          Cannuman, kõigepealt võid ju kirjutadagi, et kui väga sa temaga mürada tahaks aga selle otsa postita veel ka üks totsi pilt. Siis peaks ju asi korras olema või mis.
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                            Cannuman, kõigepealt võid ju kirjutadagi, et kui väga sa temaga mürada tahaks aga selle otsa postita veel ka üks totsi pilt. Siis peaks ju asi korras olema või mis.
                            tundub aus kaup. Nii teemegi

                            Kommentaar


                              Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                              Cannuman, kõigepealt võid ju kirjutadagi, et kui väga sa temaga mürada tahaks aga selle otsa postita veel ka üks totsi pilt. Siis peaks ju asi korras olema või mis.
                              Olen kogu sama meelt olnud, et kui ikka vaja mingi komm mõne pliksi kohta välja käia, siis lisandub sellele ka pilt (mitte ilmtingimata seotuna kommentaariga). Kui pilti otsida ei viitsi, siis parem jätan kommenteerimata.

                              Mõne mehe komm võib vaimukas olla küll, aga kui sellele jätkuvad kommentaarid teemal, et "oh muidugi" või "maga kaineks" jne, siis läheb ikka tüütuks küll.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                ebaterve huumor on lukus, smutov, don't be such a wuzz.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X