320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Kui see aitab nüüd Flora poistel "foorumitrollid paika panna," siis võin siin ka lükata puid alla rahumeeli.
    Ma kipun arvama, et see enneaegne ilukirjanduslik emotsioonipurse, mis nii mõnelgi niuded õhetama võttis ja kannikad krampi tõmbas koos mic droppidega õlitab veel pikalt trollide saage ning tegi rohkem kahju kui et kedagi nüüd paika pani.

    Kommentaar


      Algselt postitas NuFc Vaata postitust
      Olegem ausad, et vahel mindakse ikka kritiseerimisega liiale ka.
      Ikka aga tuleb ka arvestada sellega, et foorum on tihti koht kus esmaemotsioonid, šokk, lein, õud, kõik mis seostub Eesti jalgpalli hetkeolukorraga filtreerimata kujul väljundi leiavad.
      Inimlikult ma muidugi mõistan, kui see kellegile mõju avaldab.
      Liivaku asemel oleksin ma OJ peale üsna pahane, sest hetkel tehti küll karuteene ja see ponnistus leiab ilmselt oma koha jalgpalli folklooris aga ma võin muidugi ka eksida.

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        Ikka aga tuleb ka arvestada sellega, et foorum on tihti koht kus esmaemotsioonid, šokk, lein, õud, kõik mis seostub Eesti jalgpalli hetkeolukorraga filtreerimata kujul väljundi leiavad.
        Inimlikult ma muidugi mõistan, kui see kellegile mõju avaldab.
        Liivaku asemel oleksin ma OJ peale üsna pahane, sest hetkel tehti küll karuteene ja see ponnistus leiab ilmselt oma koha jalgpalli folklooris aga ma võin muidugi ka eksida.
        Keegi ei panegi liivakule puid alla. Ainukesed kes puid alla saavad on järvela ja voolaid. Kui nad ise fookust oma õigustamise, koondiseminutite ja kiidulauluga liivaku peale ei tõmbaks ei räägiks keegi antud mängija õnnetust vormist. Küll aga kritiseeritakse voolaidu talle minutite jagamise eest läbi erinevate gifide või fraaside ja otti liialdustega kiidulaulu eest - punaseid kaarte ei teenita vastastele, neid teenib vastane ikka ise ja penaltiseerias oli ainuke kes mic droppi väärib igonen kes tervel satsil oma tõrjega pinge maha võttis ja liivakule üldse võimaluse mängu lõpetada andis.
        Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

        Kommentaar


          Algselt postitas Jormma Vaata postitust
          Keegi ei panegi liivakule puid alla. Ainukesed kes puid alla saavad on järvela ja voolaid. Kui nad ise fookust oma õigustamise, koondiseminutite ja kiidulauluga liivaku peale ei tõmbaks ei räägiks keegi antud mängija õnnetust vormist. Küll aga kritiseeritakse voolaidu talle minutite jagamise eest läbi erinevate gifide või fraaside ja otti liialdustega kiidulaulu eest - punaseid kaarte ei teenita vastastele, neid teenib vastane ikka ise ja penaltiseerias oli ainuke kes mic droppi väärib igonen kes tervel satsil oma tõrjega pinge maha võttis ja liivakule üldse võimaluse mängu lõpetada andis.
          Ma mõistan seda hästi aga tänud et vaevusid seda selgitamast, võimalik et ma ise ei väljendanud ennast piisavalt hästi.
          Samas saan ka aru, kui Liivak peaks end puudutatuna tundma, kuigi gifide ja fraaside sihtmärgid on OJ ja Voolaid.

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Ma mõistan seda hästi aga tänud et vaevusid seda selgitamast, võimalik et ma ise ei väljendanud ennast piisavalt hästi.
            Samas saan ka aru, kui Liivak peaks end puudutatuna tundma, kuigi gifide ja fraaside sihtmärgid on OJ ja Voolaid.
            Ei vaidlustanud su öeldut vaid lisasin mõtteid. Lisaksin veel seda et kogu see kiidulaul "teenis saksale punase" võis ka mängijale endale pähe hakata ja seepärast see varvas järgmises mängus just sinna maasse löödigi - juskui sisse nagunii ei lähe, siis proovin vastasele punase teenida sest selle eest sain ju viimati kõvasti kiita. Tulemuseks error.
            Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

            Kommentaar


              Algselt postitas Jormma Vaata postitust
              Ei vaidlustanud su öeldut vaid lisasin mõtteid. Lisaksin veel seda et kogu see kiidulaul "teenis saksale punase" võis ka mängijale endale pähe hakata ja seepärast see varvas järgmises mängus just sinna maasse löödigi - juskui sisse nagunii ei lähe, siis proovin vastasele punase teenida sest selle eest sain ju viimati kõvasti kiita. Tulemuseks error.
              Eks see piir, kas vastane ise teeb vea ning eksib(kehv ajastus, hindab olukorda/liikumist jne. valesti) või mängija paneb vastase olukorda mille tulemusel too eksib, sunnib eksima/mängib üle (pete/liikumine), olegi õhkõrn ja raskesti hinnatav.
              Ma muidugi ei oska sellel teemal kaasa rääkida, et mis motiividel Liivak selle varba sinna mättasse virutas või oli see pelgalt tööõnnetus.

              Kommentaar


                See on jh päris veider arvamus. Et, peale ühte õnnestunud penaltit on kõik nagu korras.
                Kas me peame kiitma selle eest, et korra meenutab proffesionaalset jalgpallurit.
                Oot ta ju ongi profi jalgpallur.

                Kommentaar


                  Muide Flora viimases liigamängus tuli Liivak mängu 83. minutil seisul 2:1 ja andis seejärel 2 väravasöötu, et võit ikka kindlalt tuleks, lõpuks siis 4:1.

                  Ja tundub, et meie vutt on ikka suht heas seisus, kus kole võit on ikka väga mage.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Ja tundub, et meie vutt on ikka suht heas seisus, kus kole võit on ikka väga mage.
                    Muidugi on! Asi on ju filosoofias.
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Ja tundub, et meie vutt on ikka suht heas seisus, kus kole võit on ikka väga mage.
                      Võit oli penaltiseerias ehk lotoga. Vastase tase ja mängutempo oli ääretult madal. Samas selge ju see, et Flora pole liigaski heas hoos olnud. Tõesti kui praegune tase on Legioni ja Tallinna Kaleviga hädas olla siis supper tulemus selle vormi pealt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas uhuu Vaata postitust
                        Võit oli penaltiseerias ehk lotoga. Vastase tase ja mängutempo oli ääretult madal. Samas selge ju see, et Flora pole liigaski heas hoos olnud. Tõesti kui praegune tase on Legioni ja Tallinna Kaleviga hädas olla siis supper tulemus selle vormi pealt.
                        Ma püüan endale aeg-ajalt meenutada põhimõtet, et üritada näha igas olukorras midagi positiivset. Floriana kohtumise mängupilt ei olnud eriti innustav (jah, teame kõik), aga loodetavasti õpetas see Florale võitmist. Suduva mängu said kotti, aga selle võitsid. Näiliselt ebakindlalt, aga võitsid. Ka sitasti on võimalik saia teha. 5+.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Kas ma olen veidi pime nädala alguses või Flora neljapäevast mängu ei ole üheski ERR-i kavas?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Kas ma olen veidi pime nädala alguses või Flora neljapäevast mängu ei ole üheski ERR-i kavas?
                            ETV2 näitab - vähemalt ERR Spordi Facebooki leht seda väidab.

                            ETV2.jpg

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Toomperep Vaata postitust
                              ETV2 näitab - vähemalt ERR Spordi Facebooki leht seda väidab.

                              [ATTACH=CONFIG]6828[/ATTACH]
                              Nice, hommikul kui vaatasin, siis polnud err.ee kavas veel

                              Kommentaar


                                Kas kuskil Sappineni teisest kollasest mingeid klippe ka on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X