320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    Pmst jälle kriisi tulemus sama mis ikka, 0.

    Kommentaar


      Tulemus on see, et Ekre tõmbas omale Keskilt hääli juurde
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        Tulemus on see, et Ekre tõmbas omale Keskilt hääli juurde
        Ei tea kuidas?
        Munadeta Kesk kaotab hääli kindlasti aga kas just ekrele. Ja mingi jälje jätab ekre metoodiline tigetsemine ka nende enda häälesaagile, päris kõik nende valijad raevukad homovihkajad ka ei ole.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas kaala Vaata postitust
          Tulemus on see, et Ekre tõmbas omale Keskilt hääli juurde
          Täiesti võimalik, jah. Samas parlamendimatemaatikas EKRE>KE või KE>EKRE häälteliikumised mitte midagi ei muuda, sest nad on üksteise eelistatuimad koalitsioonipartnerid. Ilmselt varsti ollakse koos võimul ka Tallinnas, sest tundub, et KE üksi ainuvõimu võtta ei suuda.

          Kommentaar


            Päris kummastav, et kriis algas siseministri ebasobivast keelekasutusest DW-le, aga kriisi lõppemise ja kompromisside tegemise hetkeks oli fookust sellelt juba ammuilma kadunud.

            Ma isegi ei tea, kas praeguse valitsuse juures ajab mind kõige enam närvi Keskerakonna jätkuv soov vahendeid valimata võimu külge klammerduda ja täielikku häma ajada, EKRE provotseeriv ja kohati agressiivne poliitikastiil või hoopis siis Isamaa täielik selgrootus ja silmakirjalikkus.
            Coraje, corazón y cojones.

            Kommentaar


              Mis muidu üldse Seedri ja Co eesmärk seal valitsuses on? Said oma pensicashi rahvale vabaks ja mis edasi?

              Kommentaar


                Mulle jääb arusaamatuks see pidev EKRE, KE ja I suunas näpuga näitamine. Või noh, seda võib teha, aga see on selline tulemita tegevus. Muutuse oleks toonud see, kui üks Kaja nimeline ei oleks enne valimisi igale poole oma jooni maha kritseldanud ja Jüri ning Helirit alla lasknud. Saadi küll keskmisest suurem häältesaak, kuid tõi kaasa ka opositsioonis istumise ja tänase seisu. Et ma valijana suunaks oma fookuse oma erakonna suunas. Oleks rohkem kasu vast.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Mis muidu üldse Seedri ja Co eesmärk seal valitsuses on? Said oma pensicashi rahvale vabaks ja mis edasi?
                  Noh, see on üldse ainuke võimalus neil pildil olla. Hetkel flirdivad 5 protsendi joonega. Opositsioonis olles poleks neid üldse pildis. Riigikogus on neil kohti vähe. Jüri Luigest on kahju, et ta seda jama peab kaasa tegema, väga sümpaatne tegelane. Paraku on eesotsas kaks tonti - Seeder ja Reinsalu, kes hetkel dikteerivad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Mulle jääb arusaamatuks see pidev EKRE, KE ja I suunas näpuga näitamine. Või noh, seda võib teha, aga see on selline tulemita tegevus. Muutuse oleks toonud see, kui üks Kaja nimeline ei oleks enne valimisi igale poole oma jooni maha kritseldanud ja Jüri ning Helirit alla lasknud. Saadi küll keskmisest suurem häältesaak, kuid tõi kaasa ka opositsioonis istumise ja tänase seisu. Et ma valijana suunaks oma fookuse oma erakonna suunas. Oleks rohkem kasu vast.
                    Reform võis anda küll võimaluse sellise moodustise moodustamiseks, aga ülejäänud show on siiski kuldse trio enda korraldatud.. ning see show on tegelikult paljusid piire nihutanud sinna, kus nad kunagi varem olnud ei ole. Minu jaoks on see üsna next level sh*t.

                    Mida ma muidugi varemgi Reformile ette olen heitnud, on see, et nad on seniajani opositsioonis üsna nõmeda strateegia valinud. Selline dikteeriv stiil ei vii neid minu meelest mitte millelegi väga palju lähemale.

                    Aga noh, valija perspektiivist on minu take-away see, et praegust võimukolmikut ei vali ma ilmselt lähima 15 aasta jooksul. Kui sa ikka pead enamus rahvast idioodiks, kellele võib igal pressikonverentsil silmapilgutamata muinasjuttu vesta ning musta valgeks rääkida, siis puhka jalga. Protestihääle andmise osas muidugi väga palju valikuid pole.
                    Coraje, corazón y cojones.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                      Aga noh, valija perspektiivist on minu take-away see, et praegust võimukolmikut ei vali ma ilmselt lähima 15 aasta jooksul. Kui sa ikka pead enamus rahvast idioodiks, kellele võib igal pressikonverentsil silmapilgutamata muinasjuttu vesta ning musta valgeks rääkida, siis puhka jalga. Protestihääle andmise osas muidugi väga palju valikuid pole.

                      See on kogu selle poliitolukorra kõige suurem kurbloolisus - et mitte kedagi pole enam valida ju ka. Peab full-mõnuagent minema, aga mida see ka paremaks teeb?!
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Seeder ütles konkreetselt välja kuidas asjad on: "...meie erakondade jaoks paremaid koalitsioonivariante pole ja see sunnib meid ühiselt jätkama."

                        See vast ei tule kellelegi üllatusena aga näitab vist ära, et punane joon on keski ja isamaa jaoks veel väga kaugel.
                        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                        Kommentaar


                          Oi, sel pressikal tehti ju korralik tükk ajalugu. Allkirjastati ühisavaldus, milles oli kehtiv põhiseaduse punkt!!! See on nii vägev.
                          Helme poiss muigab, Ratas on närviline ja Seeder on ka lihtsalt kaasas. Põhimõtteliselt Martin bossab keset väljakut ja teeb, mis tahab. Võimas. Pakun, et järgmise skandaalini läheb vähem kui kolm kuud.
                          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            Mulle jääb arusaamatuks see pidev EKRE, KE ja I suunas näpuga näitamine. Või noh, seda võib teha, aga see on selline tulemita tegevus. Muutuse oleks toonud see, kui üks Kaja nimeline ei oleks enne valimisi igale poole oma jooni maha kritseldanud ja Jüri ning Helirit alla lasknud. Saadi küll keskmisest suurem häältesaak, kuid tõi kaasa ka opositsioonis istumise ja tänase seisu. Et ma valijana suunaks oma fookuse oma erakonna suunas. Oleks rohkem kasu vast.
                            Igasugu asju oleks juhtunud kui Kaja poleks kõva häälega valimiste õhtul asju välja hõiganud, papa Kallas oli juu väidetavalt EKRE meeste jutule minemas aga näed - jooned.
                            Felix: Oh, bollocks!
                            Elmo: Dog's bollocks?
                            Felix: No, just plain fucking bollocks!
                            Elmo: No dog involved?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas maanus Vaata postitust
                              Igasugu asju oleks juhtunud kui Kaja poleks kõva häälega valimiste õhtul asju välja hõiganud, papa Kallas oli juu väidetavalt EKRE meeste jutule minemas aga näed - jooned.
                              aa ei, valimisõhtuks oli EKREIKE juba mitteformaalselt moodustatud. Noh, eeldusel muidugi, et nad 3 peale hääled kokku saavad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                aa ei, valimisõhtuks oli EKREIKE juba mitteformaalselt moodustatud. Noh, eeldusel muidugi, et nad 3 peale hääled kokku saavad.
                                No point polnud küll see ajalooline fakt iseenesest aga pigem tõik, et Reffid polnud omade seas kõik teadlikud või selgeks rääkinud. Sellest juu said lehedki haisu ninna. Aga eks halva partii puhul tehakse head nägu , samas kui pink parlamendis ja üleüldises mõistes veidi lühikeseks jääb.
                                Felix: Oh, bollocks!
                                Elmo: Dog's bollocks?
                                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                                Elmo: No dog involved?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X