320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma vaidleks sellele vastu, et Ribery oli teine pool parem variant kui Robben. Esimene pool kyll, aga teine pool oli ta nähtamatu.

    Nõustun sellega et vahetused tulid hilja.

    Aga lõpuks võitis ikkagi parem meeskond. Mis nyyd tegema peame on lihtsalt kodus näitama kes kahe mängu kokkuvõttes parem meeskond on.

    Kaitse on meil ikka sitt. Mitte individuaalselt vaid meeskondlikult.

    Kommentaar


      Pole midagi lisada JUPP võiks ise vabatahtlikult lahkuda,mitte sitta i ei muutunud,ainuke,keda võub esile tõsta oli meie kapten.
      Ma pole meestepeale pahane kyll aga Jupp,kes alates sellest hetkest on minujaoks ebasymaatne kuju juhtimaks minu lemmik klubi,loodan kiiret nahui saatmist. LVG isegi polnud .. ,,,....
      Alienzil näeb!!!
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
        eks Robben ole piki pead ka ilmselt saand, et isetseb ja kaitses munnigi ei tee, aga tra kindalt oleks pidand tema välja võtma Müller asemel, mitte Ribery, sealt see mäng teine pooleaeg alla hakkas minema. Olici vahetus jäi hiljaks, värav tuli ka sellest, et Alaba passis kaitses niisama, Tymo on ka normaljokk kohatäide, Kroos pidi pallje jube madalalde korjama tulema, sest Tymo ja Alaba olid lihtsalt Kusagil mujal!
        Ribery vahetusest läks mäng alla, me oleks ise selle värava löönd, kui oleks Robben välja võetud.
        Dafuq are ya talkin 'bout ??
        täna Robben>Ribery. Ainukene, mida prantslane suutis teha oli nelja kaitsja vahele ennast kinni joosta. Okei, need Robbeni paar firmamärgi katsetust lendasid küll ülemisele tribüünile ja alguses jäi mäng seisma kui pall tema kätte jõudis, aga pärast mängis väga korralikult

        aga jah, same dances in theese same old shoes... rünnakuteravust pole, aga ometigi istub Gomez seal ees nagu tukunui selleasemel et liikuvam ja mitmekülgsem Olic sisse panna, ainult et nüüd lisandus lohakus kaitses sellele kompotile.

        Ausaltöeldes oli Basel seda tulemust täna väärt ka, nii palju teravaid võimalusi oli neil. Bayern võis küll palli hoida, aga kasu sellest ometigi ei sündinud.

        Siiski, seis on 1:0 ja 90 minutit kodus veel ees, ma usun endiselt, et Bayern on meeskond, kes sellest paarist edasi läheb .

        Kommentaar


          Algselt postitas CD7 Vaata postitust
          Ma vaidleks sellele vastu, et Ribery oli teine pool parem variant kui Robben. Esimene pool kyll, aga teine pool oli ta nähtamatu.

          Nõustun sellega et vahetused tulid hilja.

          Aga lõpuks võitis ikkagi parem meeskond. Mis nyyd tegema peame on lihtsalt kodus näitama kes kahe mängu kokkuvõttes parem meeskond on.

          Kaitse on meil ikka sitt. Mitte individuaalselt vaid meeskondlikult.
          Kus krdi otsast Basel parem oli,jh suutsid ühe ära lüüa aint sellepoolest.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Enam ei tundugi nii tobe argument, et meil oli siis halb vorm ja Basel on nii hea lihtsalt

            Kommentaar


              meeskondlikult on kaitse sitt sest liinde vahe on liiga suur ilma Schweinita, nii 3-2, kui ka 2-4 liinide vahe on liiga suur, sealt tuleb vabadus vastastel mängida, isegi Basel hoidis liine kaitses paremini. Ribery vähemalt proovis + ta leiab sööte, mida paar ka oli, Robbeni käsi kullas, perse mullas tüütab ära, jookseb ummikuse all the time + alandab kergete kukkumistega meeskonna mainet, Riberys on vähemalt seda tervaust, mis siis, et tehnikat pole prg, julgeb ette võtta ja ei proovi literally läbi meestest minna

              Kommentaar


                Algselt postitas inward Vaata postitust
                Enam ei tundugi nii tobe argument, et meil oli siis halb vorm ja Basel on nii hea lihtsalt
                Mida sa rott targutad siin?Olete aste madalamal ja lepi sellega.
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Dafuq are ya talkin 'bout ??
                  täna Robben>Ribery. Ainukene, mida prantslane suutis teha oli nelja kaitsja vahele ennast kinni joosta. Okei, need Robbeni paar firmamärgi katsetust lendasid küll ülemisele tribüünile ja alguses jäi mäng seisma kui pall tema kätte jõudis, aga pärast mängis väga korralikult

                  aga jah, same dances in theese same old shoes... rünnakuteravust pole, aga ometigi istub Gomez seal ees nagu tukunui selleasemel et liikuvam ja mitmekülgsem Olic sisse panna, ainult et nüüd lisandus lohakus kaitses sellele kompotile.

                  Ausaltöeldes oli Basel seda tulemust täna väärt ka, nii palju teravaid võimalusi oli neil. Bayern võis küll palli hoida, aga kasu sellest ometigi ei sündinud.

                  Siiski, seis on 1:0 ja 90 minutit kodus veel ees, ma usun endiselt, et Bayern on meeskond, kes sellest paarist edasi läheb .
                  krt võta oma Robbeni prillid eest lõpuks, essat poolaega mai näind, a teisel ei old kuidagi Robben parem, kerge surumine, mis meil oli, oli aint siis, kui rünnak läbi vasaku ääre käis.
                  ofc loodame järgmisest mängust paremat!

                  Kommentaar


                    Loodan Olicit näha põhikoosseisus! Kui kauaks Shweini väljas on?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                      Mida sa rott targutad siin?Olete aste madalamal ja lepi sellega.
                      Pool humooriga öeldud. Näost näkku oled ka nii "viisaka" eneseväljendusega ? Eks need hapud viinamarjad ole.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Pool humooriga öeldud. Näost näkku oled ka nii "viisaka" eneseväljendusega ? Eks need hapud viinamarjad ole.
                        Sinu tardi puhul kyll alakas,kao oma pedede teemasse.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Algselt postitas arijenrobben Vaata postitust
                          Loodan Olicit näha põhikoosseisus! Kui kauaks Shweini väljas on?
                          Sama siin Ok olen rahunenud Aga kodus oleme paremad,aga endiselt on minu essapostituse sõnum jõus.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Muide sakslaste ülekande andmetel olevat pärast lõppu Badstuber tülitsenud Boatengiga ja mõlemad omakorda Mülleriga. Kas seda ka keegi märkas, kuidas Ribery kõndis peale väljavahetamist treenerist mööda ilma tema poole vaatamata, ei mingit kätlemist ega muud?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
                              krt võta oma Robbeni prillid eest lõpuks, essat poolaega mai näind, a teisel ei old kuidagi Robben parem, kerge surumine, mis meil oli, oli aint siis, kui rünnak läbi vasaku ääre käis.
                              ofc loodame järgmisest mängust paremat!
                              Täpselt sama targalt võiksin öelda, et võta oma Robbeni hateri prillid eest. Mida kuradit see Ribery II poolaeg kasulikku tegi ? See on nüüd küll ülikõva argument, et ta ÜRITAS. Üritas ennast ainult kaitsjate vahele kinni joosta ja kujutas ette et mängib üksinda terve kaitseliini üle.

                              Kommentaar


                                Badstruber hakkas enda lastud nurgaka ajal Neuriga ka hüppama, muidu oleks võind ta välja ka võtta, a sellel hetkel oleks vahetuse raisk old.
                                Badstruberi kuke mängimine on enne ka üle visand + olen negatiivsust sel aadresil kuulnd ka teiste klubide fännidelt...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X