320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Sain kodupangast kirja, pangateate ja kõne.

      Lugupeetud MINU NIMI!

      Pöördume Teie poole selleks, et täpsustada Teile tehtud ülekandega seotud andmeid. Erinevate õigusnormide täitmiseks järgime „tunne oma klienti“ põhimõtet ja seetõttu pöördume aeg-ajalt oma klientide poole seoses konkreetseid tehinguid täpsustavate küsimustega.*

      Teile on ootel laekumine saatjalt ÜHE INIMESE NIMI selgitusega: „Korea“.

      Seoses sellega palume Teil selgitada, millise kauba või teenuse eest toimub laekumine.

      Täpsustavad dokumendid saate üles laadida internetipangas või saata andmed meile aadressile (panga email), hiljemalt 12.03.2021.

      Juhime Teie tähelepanu, et makse on hetkel peatatud olekus. Makse on peatatud seoses (panga nimi)sisemiste regulatsioonidega kehtestatud kontrollprotseduuridega ning asjaoluga, et ülekanne võib olla vastuolus rahvusvaheliste sanktsioonidega seatud piirangutega.

      Loodame Teie koostööle ja mõistvale suhtumisele.

      *Andmete küsimise nõue tuleneb rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seadusest. Selle kohaselt peab finantsasutustel olema põhjalik ülevaade oma klientidest ja arusaam nendega seotud isikutest, kliendi tegevusalast, maksetavadest ning vara päritolust.



      Lugupidamisega,

      Panga kontaktid



      Ehk siis 7 euri eest rahastan terrorismi(ülekande suurus oli 7 euri). Ilmselt ei meeldinud neile lihtsalt selgitus Korea.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Sain kodupangast kirja, pangateate ja kõne.

        Lugupeetud MINU NIMI!

        Pöördume Teie poole selleks, et täpsustada Teile tehtud ülekandega seotud andmeid. Erinevate õigusnormide täitmiseks järgime „tunne oma klienti“ põhimõtet ja seetõttu pöördume aeg-ajalt oma klientide poole seoses konkreetseid tehinguid täpsustavate küsimustega.*

        Teile on ootel laekumine saatjalt ÜHE INIMESE NIMI selgitusega: „Korea“.

        Seoses sellega palume Teil selgitada, millise kauba või teenuse eest toimub laekumine.

        Täpsustavad dokumendid saate üles laadida internetipangas või saata andmed meile aadressile (panga email), hiljemalt 12.03.2021.

        Juhime Teie tähelepanu, et makse on hetkel peatatud olekus. Makse on peatatud seoses (panga nimi)sisemiste regulatsioonidega kehtestatud kontrollprotseduuridega ning asjaoluga, et ülekanne võib olla vastuolus rahvusvaheliste sanktsioonidega seatud piirangutega.

        Loodame Teie koostööle ja mõistvale suhtumisele.

        *Andmete küsimise nõue tuleneb rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seadusest. Selle kohaselt peab finantsasutustel olema põhjalik ülevaade oma klientidest ja arusaam nendega seotud isikutest, kliendi tegevusalast, maksetavadest ning vara päritolust.



        Lugupidamisega,

        Panga kontaktid



        Ehk siis 7 euri eest rahastan terrorismi(ülekande suurus oli 7 euri). Ilmselt ei meeldinud neile lihtsalt selgitus Korea.
        Mul meenub sellega kunagi tore lugu, kuidas kandsin enda sõbrannale mingi raha selgitusega "Seks, 30 minutit". Mis tundus sitaks naljakas, aga tal oli mingi gaasimaksega jama ja siis pidi ta firmasse viima enda konto väljavõtte, mis näitaks, et tal on see makse tehtud. Kuna oli aasta mingi 2002, siis pidi selleks väljaprindi tegema, kus siis kohe järgmine makse oli see minu makse. Ta oli mõne aja veidi pahane.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Sain kodupangast kirja, pangateate ja kõne.

          Lugupeetud MINU NIMI!

          Pöördume Teie poole selleks, et täpsustada Teile tehtud ülekandega seotud andmeid. Erinevate õigusnormide täitmiseks järgime „tunne oma klienti“ põhimõtet ja seetõttu pöördume aeg-ajalt oma klientide poole seoses konkreetseid tehinguid täpsustavate küsimustega.*

          Teile on ootel laekumine saatjalt ÜHE INIMESE NIMI selgitusega: „Korea“.

          Seoses sellega palume Teil selgitada, millise kauba või teenuse eest toimub laekumine.

          Täpsustavad dokumendid saate üles laadida internetipangas või saata andmed meile aadressile (panga email), hiljemalt 12.03.2021.

          Juhime Teie tähelepanu, et makse on hetkel peatatud olekus. Makse on peatatud seoses (panga nimi)sisemiste regulatsioonidega kehtestatud kontrollprotseduuridega ning asjaoluga, et ülekanne võib olla vastuolus rahvusvaheliste sanktsioonidega seatud piirangutega.

          Loodame Teie koostööle ja mõistvale suhtumisele.

          *Andmete küsimise nõue tuleneb rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seadusest. Selle kohaselt peab finantsasutustel olema põhjalik ülevaade oma klientidest ja arusaam nendega seotud isikutest, kliendi tegevusalast, maksetavadest ning vara päritolust.



          Lugupidamisega,

          Panga kontaktid



          Ehk siis 7 euri eest rahastan terrorismi(ülekande suurus oli 7 euri). Ilmselt ei meeldinud neile lihtsalt selgitus Korea.
          kui ma sulle ülekannet tehes märkisin "seksteenused ja narkoraha", siis küll probleemi ei olnud

          ilmselge rassism

          Kommentaar


            Algselt postitas taku* Vaata postitust
            kui ma sulle ülekannet tehes märkisin "seksteenused ja narkoraha", siis küll probleemi ei olnud

            ilmselge rassism
            Panga algod ei oska liitsõnu moodustada
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Mul meenub sellega kunagi tore lugu, kuidas kandsin enda sõbrannale mingi raha selgitusega "Seks, 30 minutit". Mis tundus sitaks naljakas, aga tal oli mingi gaasimaksega jama ja siis pidi ta firmasse viima enda konto väljavõtte, mis näitaks, et tal on see makse tehtud. Kuna oli aasta mingi 2002, siis pidi selleks väljaprindi tegema, kus siis kohe järgmine makse oli see minu makse. Ta oli mõne aja veidi pahane.
              Ma olen ikka diskreetsem olnud: selgituseks "eilse öö eest". Pahandada sain sellest hoolimata.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar




                Geniaalne.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust


                  Geniaalne.
                  Linki sellele?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Linki sellele?

                    Kommentaar




                      Mõnele foorumlasele on ka juba tarretist süstitud?

                      Kommentaar


                        Nano Smart Dust
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Kas see nimekiri on vale?
                          Ma kuulsin näiteks kuulsin, et need kes ei vaktsineeri, siis kogumispensioni kätte ei saa tulevikus ja seetõttu võetakse see välja.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                            Kas see nimekiri on vale?
                            Ma kuulsin näiteks kuulsin, et need kes ei vaktsineeri, siis kogumispensioni kätte ei saa tulevikus ja seetõttu võetakse see välja.
                            Ma kuulsin näiteks, et plaanitakse mõjutada noori naisi, et nad kordaksid kampaaniat http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/3762028.stm

                            Ehk "No vax, no sex!"

                            Kommentaar


                              haha, inimeste embrüod
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                                haha, inimeste embrüod
                                Inimeste embrüosid (abordist) on ravimites kasutatud, küll mitte koroonavaktsiinis. Seal peaks looma omad olema. 100% pole kindel (ei mäleta), hiljuti oli sellest tuttavaga juttu, kes selle alaga tegeleb. Mingit kahju ei tohiks teha, lihtsalt selline eetiline värk. Aga vot sellest küll aru ei saa miks nad sinna näiteks naatriumglutamaati (maitseainet) peaks panema. :-) Andero postitus on puhas kuld
                                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                                I don’t care what you think of me!
                                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                                Kommentaar

                                Working...
                                X