320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kalev tegi pikema jutuajamise mõni aeg tagasi:

    Kommentaar


      Austan Kalevit väga, aga ta ei ole kindlasti õige mees tegema Pohlakust või Pohlakuga sõltumatut intervjuud, sest ta on Pohlakuga sama hea või paremgi sõber, kui seda on OJ.

      Kommentaar


        Inteka tegemine on selline paras taktitunde mäng, kui sa lendaksid sajaga peale ainult igasugu sind põletavate küsimustega iga nurga alt, asub vastaspoole inimene kohe kiirelt kaitsepositsioonile ja lõppeks ei räägi üldse midagi sulle.
        Endale hakanud meeldima sellised pikema formaadi vestlused. Need annavad väheke parema sissevaate teise inimese mõttemaailma. Kasuks tuleb ka et podcast formaat ei lähe nii otseselt draamat otsima, mida aga klassikaline ajakirjanduslik-usutlemine pigem siiski teeb.

        E: ma kindlasti ei ole selles leeris, et Pohlak peaks jätkama. See on kestnud Putin'likult kaua.

        Kommentaar


          Nõus sinuga. Kunagi kui see podcast välja tuli, siis peatuti siin foorumis ka pikemalt sellel. Toona oli teema rohkem Jürgensi ümber.

          Kommentaar


            Hämmastav on see, et kui Aivar kuskil mingi intervjuu annab, siis tabab küsitlejaid pugemissüüdistus.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Hämmastav on see, et kui Aivar kuskil mingi intervjuu annab, siis tabab küsitlejaid pugemissüüdistus.
              see hämmastab sind jah, võimas!
              mind rohkem hämmastab, et siin üks tuntud jalkaliidu töötaja on aastaid teinud oma varikontoga pulle asju. tea kes see on, oled ehk kuulnud temast midagi urmar?

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Hämmastav on see, et kui Aivar kuskil mingi intervjuu annab, siis tabab küsitlejaid pugemissüüdistus.
                Keegi pole pugemises süüdistanud, vaid see mees annab pigem pikemaid intervjuusi oma tuttavatele.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                  Keegi pole pugemises süüdistanud, vaid see mees annab pigem pikemaid intervjuusi oma tuttavatele.
                  Ma küll Aivar Pohlaku jaoks tuttav pole.

                  Aga teisest küljest too episood oli veidi teistsuguses formaadis.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Ma küll Aivar Pohlaku jaoks tuttav pole.

                    Aga teisest küljest too episood oli veidi teistsuguses formaadis.
                    No seal tuli nii mõndagi uut ja huvitavat välja, nii et see intekas läks igati korda.
                    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                    Kommentaar


                      Milleks see üle 1 aasta vanune video siia oli vaja panna? Tegu on ju vana infoga, millega pole täna midagi enam peale hakata.
                      Räägime pigem sellest, mis on aktuaalne.
                      Kas palun keegi võiks aga vastata, et kuna leidis aset fännide ja Liidu vaheline istumine? Kui sellel kohtumisel osalesid siia teemasse postitavad kodanikud, siis kas keegi võiks natuke valgustada mis seal veel räägiti? Aitäh.
                      //

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sibierski Vaata postitust
                        Kas palun keegi võiks aga vastata, et kuna leidis aset fännide ja Liidu vaheline istumine? Kui sellel kohtumisel osalesid siia teemasse postitavad kodanikud, siis kas keegi võiks natuke valgustada mis seal veel räägiti? Aitäh.
                        Tänavuse aasta kohtumine toimus septembri alguses Gruusia ja Armeenia mängu vahelisel perioodil. Teemadest midagi erilist välja tuua ei oska, mis kõlapinda praeguseks hetkeks juba niigi saanud ei oleks.

                        Kommentaar


                          Miks see teema nii salajane on. Võiks olla siin foorumis küll kuulutus üleval, et fännid tulge ja kohtuke liidu inimestega

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sibierski Vaata postitust
                            Kas palun keegi võiks aga vastata, et kuna leidis aset fännide ja Liidu vaheline istumine? Kui sellel kohtumisel osalesid siia teemasse postitavad kodanikud, siis kas keegi võiks natuke valgustada mis seal veel räägiti? Aitäh.
                            Ka mind huvitaks, eriti kui otsida kõmu ja tsiteerida rallikat, kes ütles (vabandust, kui päris sõna sõnalt pole): "Peale viimast EJL fännide koosolekut jõudsin ma arvamusele, et nüüdsest on mul poohui"
                            Midagi pidi seal siiski juhtuma, kui senine tulihingeline pooldaja sedasi käed rippu laseb.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Miks see teema nii salajane on. Võiks olla siin foorumis küll kuulutus üleval, et fännid tulge ja kohtuke liidu inimestega
                              Ka mulle on jäänud mulje (võimalik, et täiesti vale), et mingil põhjusel on see üritus salajane või semisalajane ja valitutele ja pigem siis toimub täiskuu ajal kolme tamme tee ristumiskohas, suure kuuse all.
                              Kui EJL rõhub avatusele jms. siis miks ei võiks vähemalt selle ettevõtmise protokoll olla avalik. Minu arust oleks see täiesti mõistlik. Praegu jääb mulje, et kõik osalised on NDAle allkirja andnud ja vaikivad kuni surmani. See ei pruugi nii olla, aga see paistab nii.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tpx Vaata postitust
                                Ka mulle on jäänud mulje (võimalik, et täiesti vale), et mingil põhjusel on see üritus salajane või semisalajane ja valitutele ja pigem siis toimub täiskuu ajal kolme tamme tee ristumiskohas, suure kuuse all.
                                Kui EJL rõhub avatusele jms. siis miks ei võiks vähemalt selle ettevõtmise protokoll olla avalik. Minu arust oleks see täiesti mõistlik. Praegu jääb mulje, et kõik osalised on NDAle allkirja andnud ja vaikivad kuni surmani. See ei pruugi nii olla, aga see paistab nii.
                                Nagu Romario juba ütles, siis enamik teemasid on siin foorumis juba läbi käidud. Ei ole siin midagi salajast. Kohtumisi on üldjuhul 2x aastas ja seni on osalenud igast Premium Liiga klubist paar kolm fänni või esindajat ning samuti ka Jalgpallihaigla ning vahel ka mõne Esiliiga klubi esindajad.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X