320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Mõni nimi näiteks?

    Ma olen see vend, kes oskab twitterisse ainult kasutajanimesi sisse toksida.
    Ma ei viitsi eraisikuid välja tuua, aga siin on sellised näited (teine keskendub küll rohkem Läti ja Leedu jalgpallile).


    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Ütle ajule, et oled reisil ja pohmakat pole.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Ütle ajule, et oled reisil ja pohmakat pole.
        Krt mul oli kunagi Horvaatia reisil siuke pohmakas, mis jääb eluks ajaks meelde.
        Sai kohalikega mingit nende koduveini joodud ja reaalselt järgmisel hommikul +35 kraadi käes poodi kõndides, mõtlesin et pean omale kiirabi kutsuma.

        Ehk siis, ei pea paika.

        Kommentaar


          No, aga mitmel korral pole olnud?

          Kusjuures mulle meenub ka, et ühel korral on reisul olemine olnud räbal... äkki oli see Saksamaal peale euroseid tekiila shotide kandikuid
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            No enamasti kui olnud ei ole, siis on hommikul peale lastud

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Sports.ru ja championat.com kui räägime rahvusvahelistest uudistest.

              Eesti jalgpalli mõttes vaadatakse ikka siia.

              Aga muidu vene jalgpalli fänne on Eestis sitaks palju.
              välismaalasena Eesti jalka fänn on olla on suht arusaamatu, eriti mõne suurriigi kodanikuna, aga ok

              Kommentaar


                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                välismaalasena Eesti jalka fänn on olla on suht arusaamatu, eriti mõne suurriigi kodanikuna, aga ok
                maailm on haigeid perverte täis

                Kommentaar


                  kui india restoranis on roa kohta "traditsiooniline" kirjutatud, siis tea, et see ei ole valge mehe jaoks mõeldud..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    kui india restoranis on roa kohta "traditsiooniline" kirjutatud, siis tea, et see ei ole valge mehe jaoks mõeldud..
                    Mis ajast sinust on saanud valgeid heteromehi tümitav feminist?

                    Kommentaar


                      Natukene vara pole Netflixi-generatsioonil televisiooni leiutada?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Natukene vara pole Netflixi-generatsioonil televisiooni leiutada?
                        päris kõva idee ju? mitu tundi sa oma elust oled raisanud netflixist filmide/sarjade otsimise peale?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          päris kõva idee ju? mitu tundi sa oma elust oled raisanud netflixist filmide/sarjade otsimise peale?
                          0,004%

                          Pealegi, protsess on tähtis.

                          Nuh, nautimus maximus.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Pea igal hommikul kui tööle lähen. Näen mõnd pool ärkvel olevat inimest oma koera jalutamas. Hoolimata ilmast. Ja siis mõistan, et minus ei ole koera inimest. Üks paks kass kes proua diivanil vedeleb, sellest piisab.

                            Kommentaar


                              Nii kui valitsus ütles, et tuleks hakata maske kandma, on mõned inimesed k.a hr Jõks väga aktiivselt sõna võtmas ja rääkimas, et ärge kasutage maske.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                Nii kui valitsus ütles, et tuleks hakata maske kandma, on mõned inimesed k.a hr Jõks väga aktiivselt sõna võtmas ja rääkimas, et ärge kasutage maske.
                                Jõks räägib peamiselt siiski õiguslikust küljest, et sellist kohustust ei saa kehtestada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X