320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Saalijalgpalli MV 08/09

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nu nuh, elame näeme

    Kommentaar


      Pärnu on Kohila kõrval poisike...

      Kommentaar


        Algselt postitas Rain91 Vaata postitust
        Pärnu on Kohila kõrval poisike...
        Sorry issi:S
        ;:d

        Kommentaar


          kle painkill3r ma ei ole küll mitu päeva foorumit lugenud.Aga see mis sa siin räägid on küll täielik möga.Selle asemel,et korralikku jalgpalli mängida tulete kohale 2-3 vahetusega ja raiskata energijat kohtunikuga vaieldas.Ise raiute samamoodi nagu iga teine sats.Igal ühel juhtub nii meil kui teil.Ja kui sa oleks oma lilla või roosa rätiku terve mängu peas hoidnud poleks seda vigastust äkki tulnud.Sest siis oleks mehed sind äkki tähele pannud.

          Edu kõigile ja ei ole meil ükski sats ilma veata

          Kommentaar


            kõik on vigased!
            Nõmme BSC OlyBet
            www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
            www.youtube.com/c/NõmmeBSC

            MIND Media Live Streaming services
            www.mind.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas kloun99 Vaata postitust
              kle painkill3r ma ei ole küll mitu päeva foorumit lugenud.Aga see mis sa siin räägid on küll täielik möga.Selle asemel,et korralikku jalgpalli mängida tulete kohale 2-3 vahetusega ja raiskata energijat kohtunikuga vaieldas.Ise raiute samamoodi nagu iga teine sats.Igal ühel juhtub nii meil kui teil.Ja kui sa oleks oma lilla või roosa rätiku terve mängu peas hoidnud poleks seda vigastust äkki tulnud.Sest siis oleks mehed sind äkki tähele pannud.

              Edu kõigile ja ei ole meil ükski sats ilma veata
              Kus ta möga on meie mängisime korralikult ja kui sa lugeda ei oska siis pole mei emure me ei olnud 2-3 vahetusega me olime kahe nelikuga va lol
              Järgmin ekord kui me kunagi mängime veel siis ma pistan sulle selle roosa mütsi tagant sisse ja siis lasen ära ka suua ja ma kysisin kohtuniku käest ta ei lubanud seda peas hoida ja see pole teie asi mis mul peas on
              Peaasi et sina kloun oled rahul!´

              R.i.P

              Kommentaar


                kle painkill3r mine ravile.Ja mitte ära ravi oma õlga vaid mõistust.Sul vist ei ole kõik päris korras.
                Ma jään ootama seda järgmist korda

                Kommentaar


                  Algselt postitas kloun99 Vaata postitust
                  kle painkill3r mine ravile.Ja mitte ära ravi oma õlga vaid mõistust.Sul vist ei ole kõik päris korras.
                  Ma jään ootama seda järgmist korda
                  Mai tea kohus määras mulle psühiaatri juures käimise ja siis käisin ära seal ja psühiaater ütles:Kes see loll oli kes sind siia saatis sinuga on kõik korras.
                  Nii et ma ei tea mida sa ajad
                  Aga me saame omavahel ka järgmise krora kohe paika panna sina ja mina aind

                  Kommentaar


                    Kus Betoon oma kodu mänge mängib? Kus asub-Flora Sport, mis on pandud nende mängude toimumis kohaks. Tänan

                    Kommentaar


                      Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
                      Kus ta möga on meie mängisime korralikult ja kui sa lugeda ei oska siis pole mei emure me ei olnud 2-3 vahetusega me olime kahe nelikuga va lol
                      Järgmin ekord kui me kunagi mängime veel siis ma pistan sulle selle roosa mütsi tagant sisse ja siis lasen ära ka suua ja ma kysisin kohtuniku käest ta ei lubanud seda peas hoida ja see pole teie asi mis mul peas on
                      Peaasi et sina kloun oled rahul!´

                      R.i.P
                      Kuidas saab nüüd ühe mänguga nii solvunud ja haavatud olla? Pidev halamine ja enda õigustamine ei tule sulle painkill3r mitte mingit moodi kasuks, pigem leiad endale vaenlasi juurde ühe enam ning keelepeks foorumis ei muuda ka mängu tulemust. Ole mees ja lepi olukorraga! Jalgpallis kehtib ka reegel, mida nii mõnigi treener siiani kasutab: Kui ise mängid lojult ja lohakalt siis saad haiget, kui võitled esimese palli peale ja oled peremees, jääd ka terveks!

                      Ära pahanda aga ma arvan, et oleme leidnud uue Alfonso endale siia foorumisse ( kui teate, kellest jutt - enamus peaks teadma)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Reijo34 Vaata postitust
                        Kus Betoon oma kodu mänge mängib? Kus asub-Flora Sport, mis on pandud nende mängude toimumis kohaks. Tänan
                        See peaks olema aka Kristiine spordihoone. Forelli 12

                        Kommentaar


                          [QUOTE=Qips;989767]Jalgpallis kehtib ka reegel, mida nii mõnigi treener siiani kasutab: Kui ise mängid lojult ja lohakalt siis saad haiget, kui võitled esimese palli peale ja oled peremees, jääd ka terveks!



                          davai uuel hooajal siis

                          Kommentaar


                            [QUOTE=painkill3r;989783]
                            Algselt postitas Qips Vaata postitust
                            Jalgpallis kehtib ka reegel, mida nii mõnigi treener siiani kasutab: Kui ise mängid lojult ja lohakalt siis saad haiget, kui võitled esimese palli peale ja oled peremees, jääd ka terveks!



                            davai uuel hooajal siis
                            oled Sa kindel, et mõte kohale jõudis?

                            Kommentaar


                              [QUOTE=Qips;989803]
                              Algselt postitas painkill3r Vaata postitust

                              oled Sa kindel, et mõte kohale jõudis?
                              Mina jäljendasin teise asja sellestElav lõhkujaSorry tulevased vastased:S

                              Kommentaar


                                kle kotik sul ikka täiega vedas et ma selle hooaja vahele jätsin, ikka oleks su mõnuga ära lõhkunud. jumal tänatud keegi tegi seda minu eest-haha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X