320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VAR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Alates sellest hetkest kui VAR vutimaailma päästma tuli, on saanud selgeks 2 fakti jalgpallifännidest.Tegelikult oli see enne ka, aga nüüd on rohkem võimendunud.
    * Fännid, kes ei ole osanud kunagi ise jalgpalli mänginud ja kui nad on mänginud on räigemat sorti puujalad ja olenemata VAR õiglusest on kohtunikud alati munnid.
    *Fännid, kes oskavad jalgpalli mängida ja ei räuska iga kahtlase olukorra peale ja ei tule foorumisse moraali pidama kuidas kohtunikud sittusid mängu ära. Neil on üldjuhul parem analüüsivõime mängija seisukohalt ja nad suudavad mängujärgselt ise näha, et olin ise sitt, mitte kohtunik.

    Kommentaar


      Vähemalt võib kindlalt väita nüüd, et VAR ei päästa mitte midagi kui kohtunikud on halvad. Ei ole asi selles, et ei näe olukorda, lihtsalt premi kohtunike tase on alla igasugust arvestust. Kõige paremate meeskondadega liiga, aga samas kõige halvem liiga tänu kohtunike tasemele.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Vaikselt saab selgeks, et VAR üksi ei päästa, peab halvad kohtunikud ning ka mitte erapooletud kohtunikud välja praakima, kõik need vabandused, et mäng on kiire ja kohtunik ei näind olukorda võib ära unustada, sest asi pole KUNAGI selles olnud.

        Kui see vari tiim eluaegset keeldu ei saa...

        How the fuck suuremad jalgpalli nimed suu kinni hoiavad sellise koha pealt? Häbi.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Ronaldo suluseis, jälle serie a



          1. Ronaldo sulujoon on tõmmatud õlast vasaku jala ette - vale, joon oleks pidanud olema tõmmatud parema jala ette, sest selle koha peal on Ronaldo parem õlg. Sulu joon on tõmmatud natukene liiga kaugele.

          2. Kaitse mängija sulu joon on tõmmatud põlvedest alla kuigi sellel pildil pole isegi freim korralikult peale jäänud - vale, joone oleks minu silmade järgi pidanud tõmbama õlast, sest see on kaugemal kui põlv(ed). Sulu joon peaks olema lähemal.

          Kokkuvõte, ründaja joon lükati liiga kaugele, kaitsja joon vastupidiselt liiga lähedale keskjoonele. Kuna sulg on nii imeväike, siis ei tea kas tegelikult seal sulgu üldse oli.

          VARi tiimid on sitad. Masendav.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Ronaldo suluseis, jälle serie a
            ...

            1. Ronaldo sulujoon on tõmmatud õlast vasaku jala ette - vale, joon oleks pidanud olema tõmmatud parema jala ette, sest selle koha peal on Ronaldo parem õlg. Sulu joon on tõmmatud natukene liiga kaugele.

            2. Kaitse mängija sulu joon on tõmmatud põlvedest alla kuigi sellel pildil pole isegi freim korralikult peale jäänud - vale, joone oleks minu silmade järgi pidanud tõmbama õlast, sest see on kaugemal kui põlv(ed). Sulu joon peaks olema lähemal.

            Kokkuvõte, ründaja joon lükati liiga kaugele, kaitsja joon vastupidiselt liiga lähedale keskjoonele. Kuna sulg on nii imeväike, siis ei tea kas tegelikult seal sulgu üldse oli.

            VARi tiimid on sitad. Masendav.
            Palun võta aeg maha, mine kuhugile rabasse jalutama või hammusta Tinderist mingi lõdvakas endale. Loe oma tekst läbi, õpi natukene kujutavat geomeetriat ja tee endale jalgpalli reeglid selgeks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
              Palun võta aeg maha, mine kuhugile rabasse jalutama või hammusta Tinderist mingi lõdvakas endale. Loe oma tekst läbi, õpi natukene kujutavat geomeetriat ja tee endale jalgpalli reeglid selgeks.
              Palun too üks viga mu tekstist välja, eriti kujutatava geomeetria ja jalgpalli reeglite osa

              Teinekord ära kommenteeri kui sa ise eksid, ty.

              Abistavaks vihjeks kuna sa ilmselt ise reegleid ei tunne ja jääd hetkel hätta kujutatava geomeetriaga: Kõik kehaosad millega võid palli puutuda reeglite päraselt; nina, till, õlg, perse võivad olla suluseisus või selle ära katta.
              Ronaldo parem õlg ei ole vasaku jala kohal, ehk maapinna suhtes ei ole ta seal kuhu joon on tõmmatud. Ronaldo parem õlg on pigem parema jala kohal või siis kahe jala keskel maapinna suhtes. Kui me seda ei arvestaks võiksime ka selliseid jooni joonistada.

              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Ronaldo parem õlg on pigem parema jala kohal
                parem jalg on kehat tahapoole suunatud ja ülakeha ette kallutatud. Sa nagu üldse ei näe?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  parem jalg on kehat tahapoole suunatud ja ülakeha ette kallutatud. Sa nagu üldse ei näe?
                  Näen. Proovi uuesti.

                  Vihje, maa asukoht Ronaldo parema õla suhtes. Nii nagu see joon VARi järgi joonistatud on tähendaks, et Ronaldo parem õlg oleks ta vasaku jala peal, tõuse püsti ja proovi enda keha nii keerata, et su parem õlg oleks vasaku jala peal, suht väga keerdus pead olema, võrdle seda ronaldo asendiga nüüd. Joon on selgelt tõmmatud liiga kaugele, punane joon on valesti määratud.

                  Kujuta ette, et pead tõmbama sirge joone õlast alla maani, kas see joon läheb otse parema jala ette/peale või kuhugi mujale?

                  Jah see on millimeetrite mäng, aga siin millimeetrid mängus ongi.

                  Paremini ma seletada ei oska kui aru ei saa, 3d kujutis aitaks, aga ei viitsi otsida.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Ma võibolla natuke lihtne poiss, aga ma usaldan natuke rohkem tehnoloogia poolt tõmmatud jooni kui sinu hinnagut, kus see maapind asub ja kuidas need jooned tegelikult olema peaksid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Ma võibolla natuke lihtne poiss, aga ma usaldan natuke rohkem tehnoloogia poolt tõmmatud jooni kui sinu hinnagut, kus see maapind asub ja kuidas need jooned tegelikult olema peaksid.
                      Ei, sa ei usalda hetkel tehnoloogiat vaid sa usaldad mingit suvalist jorssi kes VARi ruumis suva järgi neid jooni paneb. Kui sind huvitab kuidas neid pannakse (vähemalt mis meile näidatakse) siis võta kordusest Manu ja Wolvesi mäng. Wolvesi värava sulu kontroll näitab selle ära.

                      ÄKKI tõesti on VARi ruumis midagi paremat mida meile ei näidata, aga seda ma ei tea. Need jooned mis meile näidatakse on valesti tõmmatud ja see on fakt see ei ole minu hinnang.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Ei, sa ei usalda hetkel tehnoloogiat vaid sa usaldad mingit suvalist jorssi kes VARi ruumis suva järgi neid jooni paneb. Kui sind huvitab kuidas neid pannakse (vähemalt mis meile näidatakse) siis võta kordusest Manu ja Wolvesi mäng. Wolvesi värava sulu kontroll näitab selle ära.

                        ÄKKI tõesti on VARi ruumis midagi paremat mida meile ei näidata, aga seda ma ei tea. Need jooned mis meile näidatakse on valesti tõmmatud ja see on fakt see ei ole minu hinnang.
                        Ja seda fakti näeme me kuskohast?
                        Üldiselt jah, see teema kipub juba ebaterve huumori alla.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                          Ja seda fakti näeme me kuskohast?
                          Üldiselt jah, see teema kipub juba ebaterve huumori alla.
                          Kui ruumiline mõtlemine puudub, siis mul kahju teist. Vaata VARi pilti ja minu kahte retardo pilti. Saad aru, et loeb väga palju KUHU sa joone tõmbad?

                          Ja ei, ebaterve huumor ei tähenda seda kui mingid inimesed asjast aru ei saa.

                          Ilmselgelt ei ole sul mu "geomeetria ja jalgpalli reeglite" kohta midagi öelda, sest ei olegi midagi öelda kuna mul on õigus.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Näen. Proovi uuesti.

                            Vihje, maa asukoht Ronaldo parema õla suhtes. Nii nagu see joon VARi järgi joonistatud on tähendaks, et Ronaldo parem õlg oleks ta vasaku jala peal
                            joon mis õla pealt alla tõmmatud, on ju selgelt teises kohas kui parema jala tald. Mis sousti sa ajad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              joon mis õla pealt alla tõmmatud, on ju selgelt teises kohas kui parema jala tald. Mis sousti sa ajad.
                              Exactly, peaks olema parema jala liinil, aga on vasaku.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar




                                Kui interi peal on rahad, siis muudame peakohtuniku otsuse ümber ja ütleme, et lol mingit sulgu pold.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X