320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma olin väga üllatunud selles, kuidas see video lõppes.

    Kommentaar


      Ühes kommuunis:

      Boldi taksojuht viskas keset ööd pere koos lapsega maantee ääres taksost välja, kuna polnud maske...
      Eile öösel kella 12 ajal tellis mu tuttav meesterahvas koos naise ja lapsega Tallinnas Bolt takso.
      Taksojuhil oli mask ees ja klaas istmete vahel. Algselt taksojuht ei nõudnud mingeid maske ja hakkas sõitma. Autos on 23 kraadi sooja, umbne palavus ja juht istub siis selle maskiga.
      Perepea ütles otse välja, et meie pärast te seda maski küll ei pea kandma. Taksojuht vastas, et peab küll, kuna seadus nõuab. Perepea siis selgitas, et pigem nõuab seda a la Delfi, kui seadused. Kas olete lugenud teadusuuringuid, kuidas see mask teie tervisele mõjub, et hingate sisse ju co2 ja rikute oma tervist. Oli tunda kuidas taksojuht läks närvi, et tema kitsast maailmavaadet hakati ümber lükkama. Äkki käratas, kus on teie maskid, kohe ette. Kliendid seepeale vastasid, et meil ei ole ja ei pea neid ka taksos vajalikuks ette panna. Äkki pidurdas takso suure maantee ääres ja taksojuht karjus, maskid ette või autost välja. Seepeale perekond veelkord selgitas, et meil pole maske ja palun viige meid koju nagu takso tellisime. Autojuht oli aga täiesti endast väljas ja röökis, et VÄLJA. Perekond kobis siis koos lapsega keset suurt maanteed välja, olles täiesti šokis toimuvast. Takso sõitis lihtsalt minema... Mis toimub selles ettevõttes...?

      Kommentaar


        Lahendame selle asja siis siin öösel ära. mis sa välja pakud?
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Ma ei tea kelle peale rohkem närvi minna Mõnu jutu peale, aga kui keegi hakkaks mulle rääkima sama lolli juttu kui see perepea, siis viskaks ka autost välja ilmselt. Seda enam, et Bolti tellides tuleb teade, et mask on kohustuslik. Veidi empaatiat oleks muidugi kasuks tulnud aga mõni lihtsalt muud moodi ei õpi.

          Kommentaar


            Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
            Ma ei tea kelle peale rohkem närvi minna Mõnu jutu peale, aga kui keegi hakkaks mulle rääkima sama lolli juttu kui see perepea, siis viskaks ka autost välja ilmselt. Seda enam, et Bolti tellides tuleb teade, et mask on kohustuslik. Veidi empaatiat oleks muidugi kasuks tulnud aga mõni lihtsalt muud moodi ei õpi.
            Empaatia oli olemas kui nõustus neid koju viima. Kui mingi ebard hakkab sulle seal taga lizard peoplitest rääkima, siis mõtles, et sellised inimesed ei vääri koju viimist. Respect.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              õige tegu Bolti tüübi poolt. Mõtle ise kui oled mitu kuud järjest selle ebamugava maskiga oma autos tööd teinud ja siis mingi krdi kriiksuv perekond istub peale ja õigust täis perepea paneb, et kle tegelt sul ei olegi seda maski vaja ää...ajaks närvi küll ju?

              Kommentaar


                Alati saab öelda: "Ei, aitäh." Töötab. Kui üks pool hakkab, mis iganes motiividel sundima, siis tegelikult ei pea samaga vastama, sest päeva lõpuks saavad mõlemad osapooled emotsionaalselt ploomid taha... või kui kaklemine on eesmärk, siis andke tuld.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  “Üks mu tuttav”, “teadusuuringuid”, “kitsast maailmavaadet”

                  Miks seda juttu üldse tõsiselt võtta? Suht 50-60 bet, et sama keiss nagu see Tartu bussijuht, kes maskita lapse peatusesse maha jättis.
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Olles Bolti hobi-juht, küll Tartus, siis eile õhtul sattus sarnane seltskond (isa, ema, laps) mulle taksosse, kus esiteks polnud kellelgi neist täiskasvanuist maski, omavahel rääkides arvustasid minu maskikandmist, ja lisaks üritas "meeldivalt vindine" pereema laskuda minuga vaidlusse teemal, et lapselt (oli nii 6-7 aastane) taksos üldse ei tohiks turvavöö kasutamist nõuda, soovitati ka teadusuuringuid lugeda internetis, et turvavöö tapab lapsi jne... Igatahes - ei saa eitada, et tekkis korduvalt tunne, et fuck it, pidurid põhja, ja head-aega... Aga kuna meespool, kuigi oli selline hädise tuhvlialuse olemisega, üritas oma hüsteerias teistpoolt veidigi rahustada oma argumentide esitlemisel, sis lapse huvides pidasin vastu lõpuni kuulates tagaistmelt kommentaare, et kui silmaklappidega ja loll ma olen ja internetis leiduvat üldse ei loe jne jne jne... Nii et ei imesta kui mõnel Tallinna kolleegil ära viskas...

                    Kommentaar


                      Kinnisvara müügikuulutuste juures võiks objekti plaan olla kohustuslik.

                      Väga tore, et sul on 4 pilti köögilauast, millel on apelsinid ritta laotud, aga plaan on suht tähtis.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Kinnisvara müügikuulutuste juures võiks objekti plaan olla kohustuslik.

                        Väga tore, et sul on 4 pilti köögilauast, millel on apelsinid ritta laotud, aga plaan on suht tähtis.
                        Sekundeerin.
                        Lisaks majade puhul võiks olla kindlasti katastritunnus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Kinnisvara müügikuulutuste juures võiks objekti plaan olla kohustuslik.

                          Väga tore, et sul on 4 pilti köögilauast, millel on apelsinid ritta laotud, aga plaan on suht tähtis.
                          soome ja rootsiga võrreldes siis eestis keskmiselt see olukord ikka parem. Seal täiesti tavaline, et 2-3 pilti mingist uksest ja rõdust ja olemas. Objekti plaan veel haruldasem nähtus kui eestis

                          Kommentaar


                            Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                            soome ja rootsiga võrreldes siis eestis keskmiselt see olukord ikka parem. Seal täiesti tavaline, et 2-3 pilti mingist uksest ja rõdust ja olemas. Objekti plaan veel haruldasem nähtus kui eestis
                            Mulle on jäänud just vastupidine mulje, sest näiteks lehel ETUOVI on huvipakkuvatel objektidel alati plaan ja kamaluga pilte olnud aga eks see ole ka suhteliselt piiratud valim ning miskit kindlat ma väita ei julge. Rootsis on tõesti plaanidega pigem pahasti.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                              soome ja rootsiga võrreldes siis eestis keskmiselt see olukord ikka parem. Seal täiesti tavaline, et 2-3 pilti mingist uksest ja rõdust ja olemas. Objekti plaan veel haruldasem nähtus kui eestis
                              Ei ole nõus. Pole ühtegi kuulutust veel näinud, kus poleks korteri/maja plaani. Või siis on mul vedanud lihtsalt sellega.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Lisaks veel need, kes topivad oma terrasid ja rõdud ruutmeetri hinna arvestusse sisse.
                                Tegelikult on ruudu hind 3500, aga siis rõdudega kabetatakse alla 3000.
                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Kinnisvara müügikuulutuste juures võiks objekti plaan olla kohustuslik.

                                Väga tore, et sul on 4 pilti köögilauast, millel on apelsinid ritta laotud, aga plaan on suht tähtis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X