320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailma kõige hirmsamad laulud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Üldiselt võiks veel sadadekaupa jätkata, aga paneks teema lukku selle looga:
    See ei ole reaalne. See PEAB olema mingi nali. Meanwhile - http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=5339
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #17
      Esitleks siis ka väheke oma personaalseid lemmikuid. Valikut on seinast seina, olümpiasangareist hollandi homoseksuaalideni.











      Mul on liiv ja sul on savi.

      Kommentaar


        #18
        Wale - Nii tegija, et nad ei oska mu nimegi hääldada


        Sarnastel asjaoludel kuulub siia nimekirja ka MIMS
        20 LEGEND

        Kommentaar


          #19
          Ei saa aru, kas Jasperil on omapärane huumorimeel või mõtleb ta seda tõesti tõsiselt, valik on igaljuhul enam kui imelik. Muidugi on õige, et igal ühel on eri maitse, kuid kuidas saab pidada jubedaks queeni ühte hittlugu, olgu ta nii äramängitud kui tahes või näiteks terminaatori hitti, mis on vaieldamatult üks eesti parimaid rockiklassikuid, kui veel ära märkida jason mrazi I'm yours ja MCRi teenagers, siis ma ei oska tõesti kosta, mida nendest lugudest nii väga halba võib leida.

          Ahjaa, lisaksin isegi mõne videoklipikese siia, kui vaid oskaksin.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas JustFeelIt Vaata postitust
            .... näiteks terminaatori hitti...
            Nimetatud asjaolu peaks juba iseenesest garanteerima koha siinses teemas.
            Mul on liiv ja sul on savi.

            Kommentaar


              #21
              Anname Jasperile tema nooruse andeks, mis küll ei laieneks Terminaatorile.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas JustFeelIt Vaata postitust

                Ahjaa, lisaksin isegi mõne videoklipikese siia, kui vaid oskaksin.
                Ole lahke.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas JustFeelIt Vaata postitust
                  Ei saa aru, kas Jasperil on omapärane huumorimeel või mõtleb ta seda tõesti tõsiselt, valik on igaljuhul enam kui imelik. Muidugi on õige, et igal ühel on eri maitse, kuid kuidas saab pidada jubedaks queeni ühte hittlugu, olgu ta nii äramängitud kui tahes või näiteks terminaatori hitti, mis on vaieldamatult üks eesti parimaid rockiklassikuid, kui veel ära märkida jason mrazi I'm yours ja MCRi teenagers, siis ma ei oska tõesti kosta, mida nendest lugudest nii väga halba võib leida.

                  Ahjaa, lisaksin isegi mõne videoklipikese siia, kui vaid oskaksin.
                  Mul on küll omapärane huumorimeel, kuid kõik esitatud kandidaadid on siia lisatud tõsimeeli.

                  Queeni we-are-the-championsi saab pidada jubedaks, sest maailma kõige jubedamad piidrid hakkavad seda pubis peale iga mängu laulma. Üksinda nagu idioodid ikka.[-e- tegelikult pole neil mingit mängu ka vaja vaadata, et seda laulma hakata. Vt ka õllepruulija] Vt ka Keskerakonna valimispidu[BTW ma ei ole mingi Keski esivihkaja].

                  Terminaatori kohta Udupasun juba vastas. Omavahel mainides tunnen palju inimesi, kes seda(Eesti rokiklassikalist bändi siis) ei salli ja mainitud orksikommuunis oli see ka populaarne vastus. Lisaasjaoluna on sellel laulul veel uberjube video.

                  Jason Mraz on James Blunti kõrval ainuke kitarriga-tsikid-voodisse-lembelaulik, kelle nime ma tean. Üldiselt võib kõik teised sellised ka siia postitada, sest seda on õõvastav kuulata(vaadata).

                  MCR? My Chemical Romance on pilastavalt halb. Võtsin esimese loo, mis ette juhtus. Kogu nende repertuaar kuulub siia. Lihtne. Nendes ei ole midagi head leida.

                  Loomulikult on siin teemas juba mõned lood, millega kõrvutades v-o küsitavad lood normaalsed tunduvad, kuid lõppkokkuvõttes on tegu ikka pasaga.

                  -e- Nickelbacki laulud on nii hirmsad, et YT neid Eestis ei näita.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas 10 Lopez Saldana
                    lepi sellega. sa oled pede.


                    paoao. kõige parem lugu. ma olen vähe tiskol sellise järgi üritand tantsu vihtuda. tramaivõi, neegritele meeldib ja teile ei kõlba. no on ahvid.
                    0 omang. Pede või mitte, kuidas see antud teemaga seostub?

                    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                    proovisin, ei tulnud paraku välja.

                    Kommentaar


                      #25
                      Tanelpadarpäikse jõin ma ükskord kuulatavaks. Isegi, kui ta süütamata sigaretiga lavale ronis ja selle niimoodi välja sülitas, et wannabemeeter tegi viis tiiru ja jäi põhjas seisma. Aga järgnevat pole võimalik kuulatavaks juua:
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas JustFeelIt Vaata postitust
                        0 omang. Pede või mitte, kuidas see antud teemaga seostub?

                        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                        proovisin, ei tulnud paraku välja.
                        [youtube]http://www.youtube.com/v/zrYONiyDHEs[/youtube*]

                        Võta tärn ära ja ongi valmis! Ehk saad nüüd aru kuidas.

                        Lisame siis mõned





                        macarenad ja muu selline närvidele käiva pasa võib ka siia panna aga ma lihtsalt ei viitsi hetkel rohkem otsida.

                        Kommentaar


                          #27
                          Ühe õudus kuubis siiski lisan veel:

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Ühe õudus kuubis siiski lisan veel
                            Oleks selle teema nimi "Maailma kõige hirmsamad videod", siis see sobiks siia. Laul pole midagi erilist, aga kindlasti ei sobi see lugu siia teemasse.

                            ja see tüüp, kes Wale siia pani, on homo. Wale pole Whale, Wale on Vaalé. Laul iseenesest on suht sitt, kuid muidu WDC parim poja kindlasti.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              #29
                              Kui juba mainiti Keskerakonna pidu, Terminaatorit ja staarisaate tahaksollasid:


                              Ja haiduk oli hea lisa. Põhimõtteliselt peakski aasta kõige jubedam laul saama Haiduki-nimelise preemia.

                              -e-

                              Ühe aasta kindel võidukandidaat + videooskar
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                ja see tüüp, kes Wale siia pani, on homo. Wale pole Whale, Wale on Vaalé. Laul iseenesest on suht sitt, kuid muidu WDC parim poja kindlasti.
                                Tänks kallike, aga tegelikult mind ei huvitanud mitte üks raas tema nime hääldamine, vaid põhimõte, et oma rahast, autodest ja lahedusest lüüritsevatest neegerräpparitest midagi vastikumat minu jaoks ei ole ning need kaks olid kõige eredamad näited, mis mul meelde tulid.

                                Sellegipoolest tänan veelkord, et võtsid nõuks mind harida, kuigi ma mõistan väga hästi, et Wale ei ole Whale, Wale on Vaalé.
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X