320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
    Tartu JK Welco II - Viljandi JK Tulevik III hetkel siis laivis keda huvitab.
    Kusjuures jumala teadlikult otsisin pre-match bette sellele ja kella 4 paiku ei olnud. Antud võistkondadest ei oska suurt midagi kosta.

    Edit! Under 5,0 14. minutil on 1,7. See tundub intrigeeriv.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Pre matche ei tasu loota jah neile mängudele, kuid laivis ikka osad teevad. Homme ka 2 mängu.

      Kommentaar


        Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
        Pre matche ei tasu loota jah neile mängudele, kuid laivis ikka osad teevad. Homme ka 2 mängu.
        Igatahes Welco duubel võitis 3-0. Olin väga üllatunud, et väravate liin nii kõrgel oli. Homme on väga intrigeeriv Narva Unitedi liin.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Mis kontor eeldatavasti laivis pakub?

          Kommentaar


            Eesti omadest pakkus Olybet. 1xbetist nägin ka eile.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
              Meistriliiga
              22.04 16:00
              Pärnu vs Narva
              Pick: Narva ML
              Odds: 1.60 (1xbet)
              Stake: 187 (All In)
              Mulle jäi ka see öösel silma, aga Coolbetis oli koef ainult 1,4.

              Kommentaar


                Algselt postitas mazz Vaata postitust
                Mulle jäi ka see öösel silma, aga Coolbetis oli koef ainult 1,4.
                Ah perse jaa! Läks see meelest! Kui telekavaataja lubab, siis kas võib selle muuta -1 AHks marathonist või 1xbetist 1.91ga?

                Kommentaar


                  Palun reposti oma panus ah-1ga.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Nende Coolbeti boonuskaartidega on selline lugu, et üks kasutaja ei saa neid üle ühe kasutada. Ehk siis ootame SBT15 lõppu ära. Need, kes saavad selle esimest korda, saavad mu käest koodid. Need, kes on juba varasemalt saanud ja võidavad taas, saavad seda ilmselt panustamisraha näol (see veel täpsustub). Väike segadus sellega tekib, aga anname endast kõik, et keegi millestki ilma ei jääks.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      4.2 Kolmanda kvartali järel 1-3 kohtadel lõpetanud mängijad saavad eelviimase ja viimase päeva sündmustele teha 3 panust. Ülejäänud saavad teha 2 panust.

                      Kuna osalen esimest korda, siis küsin üle igaks juhuks. Kas ma saan eelviimase ja viimase päeva sündmustele teha kokku 2 panust või mõlemal päeval 2?

                      Kommentaar


                        Kokku 2
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Nii ühepoolset mängu nagu Pärnu-Trans ei olegi see aasta veel näinud. Pealelöögid 25:3, nurgalöögid 17:1, aga väravad ainult 2:0. Mõistusevastane raiskamine, mis ajas ikka päris närvi kohati.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mazz Vaata postitust
                            Nii ühepoolset mängu nagu Pärnu-Trans ei olegi see aasta veel näinud. Pealelöögid 25:3, nurgalöögid 17:1, aga väravad ainult 2:0. Mõistusevastane raiskamine, mis ajas ikka päris närvi kohati.
                            Kalju-Tulevik trumpas selle muidugi kohe üle. Pealelöögid 29:1, nurgalöögid 16:0. Ja jagus ka kvaliteeti, et 8 tükki võrku lüüa. Kahju et ei sattunud mängu eel koosseise nägema, ilmselt oleks handicappi proovinud küll.

                            Kommentaar


                              Hea oleks kuulda ChelseaFC põhjendust all-inile. Kas ma tabeliseisus/teiste panuses jätsin midagi tähelepanuta, aga tundub liigne risk. Mõtteid?

                              Kommentaar


                                Enesekindel ja YOLO. Ma olen ise 3 võitvat panust skippinud laupäeval, seega usun, et combo läheb vastu taevast

                                Kommentaar

                                Working...
                                X