320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Mingi premmi-maffia läks lahti!?! Kes teiega üldse rääkinud on? Teist pole keegi rääkinud, ei otseselt ega kaudselt, aga nii väga tahate ikka ennast teemasse tõmmata. Igatsete? Selge. Võtame siis premmi kõrgendatud tähelepanu alla. Nüüd ei ole kedagi peale enda süüdistada. Ise te mind tantsule kutsusite.
    Polegi lihtsalt eit, teismeline plika hoopis- "kes teiega rääkis, mis trügite siia"
    Tra, kas sa oled sitavikat vōi suudad normaalne ka olla? Vōi mis krdi perversset rahuldust pakub mingi klubinimede väänamine või mängijate isiklik solvamine ja erinevates teemades parastamine ning pasa loopimine?

    Mazz, bännisid need kontod ära aga kas selliste kontode ja vastulausete tegelik põhjustaja mingi hoiatuse ka sai või on selle plika käitumine sinu meelest normaalne?
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Algselt postitas marcello Vaata postitust
      Polegi lihtsalt eit, teismeline plika hoopis- "kes teiega rääkis, mis trügite siia"
      Tra, kas sa oled sitavikat vōi suudad normaalne ka olla? Vōi mis krdi perversset rahuldust pakub mingi klubinimede väänamine või mängijate isiklik solvamine ja erinevates teemades parastamine ning pasa loopimine?

      Mazz, bännisid need kontod ära aga kas selliste kontode ja vastulausete tegelik põhjustaja mingi hoiatuse ka sai või on selle plika käitumine sinu meelest normaalne?
      Ooot mitmes postitus sul see juba järjest on, kus sa mind solvad? Üks veel ja siis juba on vaja sulle väike timeout küsida. Sinu süüdistused on alusetud ja väga labased. Ootan ametliku vabandust!
      Lisaks ma tänan tunnustuse eest, aga ma ei saa kuidagi võtta mitte mingit vastustust wannabe variakasutajate eest. Nagu mazz juba ütles, siis ise te neid toidate ja elus hoiate. Mina pole nende kontodega kunagi vestlusesse sattunud. Küll aga tahad sina lambist tähtis olla. Küll tahad sina aga järjepidevalt solvata. Nüüd vist juba kolmas päeva järjest üritad midagi. Kui sul on midagi isiklikku hingel, siis PMi ja räägime seal edasi. See ei peaks sulle võõras olema , pole ka eriti keeruline, nagu see ajakiri Stiina, kuhu sa kunagi oma küsimusi said saata.
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Stiina jääb teismelise plika jaoks püüdmatuks, arusaadav!
        Hakka nüüd bänni nõudma.

        edit: risustad siiski sina! Sul on väga veider arusaam solvamisest või üritasid sa kildu rebida. Igatahes oled sa minu silmis täispask kuni jätkad samamoodi teemast teemasse parastamist ja solvangute loopimist nii klubide kui mängijate ja klubi poolehoidjate suunas!
        Kuna mul puudub sinusuguste vastu igasugune respekti alge siis ei vaevu ka pm-i saatma, vastuseks midagi paremat nagunii ei tuleks kui seesama internetiatleedi tühikargamine!


        Enam ei "risusta" seda toredat teemat, esmaabina käib ignore list ka
        Last edited by marcello; 22.09.15, 12:06. Põhjus: Et plika oma viimase sõna ikka saaks
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Algselt postitas marcello Vaata postitust
          Stiina jääb teismelise plika jaoks püüdmatuks, arusaadav!
          Hakka nüüd bänni nõudma.
          Ikka sa ei lõpeta Soccerneti foorumi risustamist. Pakkusin võimaluse mulle PM saata, mitte siin teemasid ebaolulise jamaga risustada, aga sul on ikka nii suur tähelepanuvajadus, et pead ikka suurel areenil ilma publikuta edasi hüppama. Sellise süstemaatilise ja pahatahtliku solvamise ja foorumi ebavajaliku risustamise eest nõuan marcello-le hoiatust! See ei ole siin tujude prügikast, vaid jalgpallifoorum!

          Sinu argumendid minu suunas on ikka ka päris ajuvabad. Ma väänan mängjate nimesid ja solvan sellega kedagi? wtf?! Palju suurem solvang on see, kui mõni eile sündinud kuulutab igapäevaselt kõigest väest et ManU on number üks või topib oma allkirja pildiks Conte või Allegri on Bossud - nad ei ole seda kindlasti. See on solvang!
          (Kui sul on veel küsimusi,arvamusi,mõtteid, siis tungivalt soovitan kasutada PMi ja mitte raskendada oma olukorda foorumi risustamisega.)

          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            kelle kontod olid siis? kas algkontod ei peaks ka kaigast saama?
            Papi Chulo, naalo, jalkafänn123 - keegi barca gängist, staadium-sepakas-rixxer-bcfey
            Luchocholo - realfan või mõni muu reali teema aktiivsematest kuttidest
            jaalo - tofoa

            Kommentaar


              Pole olnud, ega ole ka plaanis mingite libakontodega mängida. Eile tegelt avastasin päris mitu kasutajat soccernetis, kes möllavad erinevate nimede ja avataridega juba pikemat aega ringi. Tofoal lugesin kokku mingi 6-7 erinevat kontot!
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                Eile tegelt avastasin päris mitu kasutajat soccernetis, kes möllavad erinevate nimede ja avataridega juba pikemat aega ringi. Tofoal lugesin kokku mingi 6-7 erinevat kontot!
                Naer

                Jasper, m6nnar, count, jaalo, alehis, vincent ja kes veel?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Naer

                  Jasper, m6nnar, count, jaalo, alehis, vincent ja kes veel?
                  Sinu loetelus on vaid üks õige. Ma kõiki ei viitsi juurde lugeda, aga nt. Francesco on sinu ja pea iga suurtiimiga on sul olemas erinev kasutaja koos avatariga. Huvitav, et ainult Barca ja Reali omasid sul pole. Tegelt tean et sa neid mõlemaid ei salli ja see teeb pildi ka vähe selgemaks.
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Oot ma ei saanud aru nüüd, mis nimekiri see on. Et need on Tofoa varikontod kõik?
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Oot ma ei saanud aru nüüd, mis nimekiri see on. Et need on Tofoa varikontod kõik?
                      Ta üritab vaid vett sogasemaks segada. Vincentil ei ole varikontosid. Samas tean, et M6nu on ka Mazz! Tofoa varikontosid aga on loendamatu arv. Ei tea miks ta seda teeb? Ehk mingi omamoodi moodus foorumit elavana hoida, või palagani toota?
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        Ilmselgelt härra Staadium peksab segast juba, aga ilmselge on ka see, et paljudel on siin varikontosid ka. Ma pean tunnistama, et ei mõista sellist eneserahuldamisvormi.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                          Samas tean, et M6nu on ka Mazz!
                          Ma nüüd ei saa aru, kas sa teed nalja või räägid tõsiselt?
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Miks ma segast peksan? Oled sa kindel, et ma eksin? Las Tofoa vastab, et ma eksin ja ma palun viisakalt vabandust!
                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Jõuluvana ja Staadium ajavad jura. Moderaatori ausõna.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Jõuluvana ja Staadium ajavad jura. Moderaatori ausõna.
                                Kas moded näevad siis, kes on kelle varikas?
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X