320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ebaterve huumor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hea video jah aga mis on RAWK?
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Hea video jah aga mis on RAWK?

      Kommentaar


        ISIS müüb taanis kakat.

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          ja edasi? nagu et nali oli? teadmiseks: (sorry et venekeelne link) http://daily.rbc.ru/photoreport/24/1...b20fc255f298b5

          Kommentaar


            Homses Ekspressis on lugu, mille reklaampealkiri oli "Ekspress paljastab: sõltlane sai kange rahusti tagaukse kaudu"
            Ma soovitasin seda pilti illustratsiooniks:

            Watch Naked Models in our Adult Live Sex Cams Community. ❤️ It's FREE & No Registration Needed. 4000+ LIVE Cam Girls and Couples are Ready to Chat.

            Kommentaar


              Kurat, ma mõtlesin, et nendel meesnäitlejatel on gopro kaamerad otsa ees, aga hoopis mingi karvane mees hõõrub seljataga

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Homses Ekspressis on lugu, mille reklaampealkiri oli "Ekspress paljastab: sõltlane sai kange rahusti tagaukse kaudu"
                Ma soovitasin seda pilti illustratsiooniks:

                http://hiddenlolcdn.com/i460/48467.jpg
                Väike NSFW hoiatus poleks paha teinud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                  Väike NSFW hoiatus poleks paha teinud.
                  Dude, ega seda teemat ilmaasjata "ebaterve" ei nimetatud.

                  Kommentaar


                    Ebaterve saab olla ka visuaalselt diskreetselt. Naljad, mida sa oma emale ei räägiks, ei pea olema munnikujulised.

                    Ma ei tahaks küll kabinetti Soccerneti foorumi sirvimise ajaks lukku keerata.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dareth Vaata postitust
                      Ebaterve saab olla ka visuaalselt diskreetselt. Naljad, mida sa oma emale ei räägiks, ei pea olema munnikujulised.

                      Ma ei tahaks küll kabinetti Soccerneti foorumi sirvimise ajaks lukku keerata.
                      Püha tutt. Kui sa sirvid foorumit, siis hoia uks lahti, kui tuled ebatervesse, siis vaata korra üle õla. Džiisas, aargh.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Püha tutt. Kui sa sirvid foorumit, siis hoia uks lahti, kui tuled ebatervesse, siis vaata korra üle õla. Džiisas, aargh.
                        Mul on refleks üle õla vaadates sülitada, nii et kahjuks jääb ära. Parem keeran ukse lukku.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dareth Vaata postitust
                          Mul on refleks üle õla vaadates sülitada, nii et kahjuks jääb ära. Parem keeran ukse lukku.
                          Õige mehe töö kui ka kodu peab olema masturbatsioonikindel. See tähendab, et laua ja arvuti asukoht peab olema paigutatud nii, et ukse või muu liikumise toimumine ei tekitaks üllatusi. Ehk vaata oma spunk shui üle.

                          Kui kodutöö on selles vallas tegemata, siis tuleb süüdistada vaid ennast, selles olen Adam Carollaga täiesti nõus.

                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            http://thingsmydickdoes.tumblr.com/p...as-gone-off-to

                            Kommentaar


                              krt jälle jäi uks lukku keeramata
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X