320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suvepäevad ja/või vutiturniir 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Nojah, eks naine kodus olekski õnnelikum, kui ma ei käiks mingitel soccerneti suvepäevadel. Valmistun oma viimasteks sel juhul.
    Lasedki endale putsmütsi pähe tõmmata tuhvel?

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Lasedki endale putsmütsi pähe tõmmata tuhvel?


      Sina lähed mu nälkjanimekirja.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust


        Sina lähed mu nälkjanimekirja.
        Ei ole vaja nüüd ühe süütu ebaõnnestunud ärapanemise tõttu nii isiklikuks ja õelaks minna

        Kommentaar


          #94
          Kes sooviks veel 13.juuli turnal osaleda foorumist?

          Hetkel mina ja Sambaz paneme taas meeskonna kokku, et kõigil kellel soovi siis visaku mulle või talle kiri postkasti.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Kes sooviks veel 13.juuli turnal osaleda foorumist?

            Hetkel mina ja Sambaz paneme taas meeskonna kokku, et kõigil kellel soovi siis visaku mulle või talle kiri postkasti.
            Oleks tahtnud küll see aasta oma foorumi vutiturniiri süütuse mõnele ära kinkida aga olen Lätis see aeg
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              #96
              kuidas ajalugu näitab? suhteliselt vorstipidu igakord?

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                kuidas ajalugu näitab? suhteliselt vorstipidu igakord?
                Eile brandoniga arutasime, et kõik, kes on tüdruksõpradega tulnud, on oma tüdruksõpradest seal ilma jäänud. Tsau, eika!
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Eile brandoniga arutasime, et kõik, kes on tüdruksõpradega tulnud, on oma tüdruksõpradest seal ilma jäänud. Tsau, eika!
                  mõnuagent jäi seal samuti oma gf'ist ilma? rajud peod teil

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Kes sooviks veel 13.juuli turnal osaleda foorumist?

                    Hetkel mina ja Sambaz paneme taas meeskonna kokku, et kõigil kellel soovi siis visaku mulle või talle kiri postkasti.
                    Sambaz jõuaks ju alles poole turniiri pealt kohale.

                    Kommentaar


                      Hetkel seis on 50/60 kohalolemiseks. Aga küsimus pole selles, kui ma kohale tulen mida ma teile süüa teen?!
                      Ja õllevalikut teeks ka veits moodsamaks äkki. Võtaks veidi Craft õlut kui joojaid on. Või lepime orika ja alecookiga.
                      grill ja mina käime ühte sammu .....
                      edasi grill.....

                      Kommentaar


                        Tulebki see lambine Dannari eriprojekt DJ Heiki laulma või?

                        edit - ei tule õnneks, allah on päästnud sellest masohhismist

                        Kommentaar


                          Kahjuks mina ei saa ka sel aastal tulla. Üks teine üritus samal päeval. Loodetavasti järgmisel aastal õnnestub osaleda.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Sind ei kutsutud Saaremaale?

                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Tulebki see lambine Dannari eriprojekt DJ Heiki laulma või?

                            edit - ei tule õnneks, allah on päästnud sellest masohhismist

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                              Sind ei kutsutud Saaremaale?
                              Ikka kutsuti. Neid ma näen iga nädalavahetus, küll aga mitte foorumi tegelasi. Patt oleks maha magada.

                              Kommentaar


                                Ma isegi mõtlesin see aasta mingil kujul osaleda, aga 13. juuli varahommikul väljalend.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X