320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas kaala neid tibusid sebib, kui ta öösiti siin tõe eest võitleb?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kuidas kaala neid tibusid sebib, kui ta öösiti siin tõe eest võitleb?
      Jooksuaeg käib hooti
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas Vask Vaata postitust
        Trump toetab homoabielusid. Veider, et liberid ta vastu on.
        Jälle leidsid kuskilt mingi homoteema üles. Saad sa aru, sina ja su sõbrad kapipkhmkonservatiivid olete ainukesed, kellele see teema nii südamelähedane on, et päevast-päevast muule ei saagi mõelda.

        Algselt postitas Vask Vaata postitust
        Huvitav, miks konservatiivset maailmavaadet pooldava ja propageeriva inimese puhul eeldatakse, et tegu on eraelus ideaalse inimesega? Ma saan aru selle seose karikatuursusest, aga siiski võib ka homoseksuaal toetada komservatiivseid pereväärtusi ja münedki homod on homolobi vastaselt meelestatud ja ei pea neid eneste esimdajateks.
        Nagu reaalselt, vend läheb covidi-reegleid eirates naist petma mingile nii valjule massiorgiale, et naabrid elada ei saa ja jookseb riist ühes, narkootikumid teises käes politsei eest minema. Ja kõik mis sa sellest välja loed, et tore et ta aru saab, et tegelt homo olla on paha. Konservatiivsed pereväärtused nahui. Mine käi vaata peeglisse või otsi psühhiaater enne kui seksuaalne frustratsioon üle pea käib ja end uudistest leiad ükspäev.

        Kommentaar


          Tegelt mul on küsimus - kui need jutud kuskil suvepäevadel vöi ümarlaua taga ära pidada, kas siis pandaks ka esimese lausega verbaalselt kannaga näkku vöi oldaks veits viisakamad? Eeldaks nagu veidi suuremat austust ja vähe peenemat ärapanemist ja arutelu.
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            Tegelt mul on küsimus - kui need jutud kuskil suvepäevadel vöi ümarlaua taga ära pidada, kas siis pandaks ka esimese lausega verbaalselt kannaga näkku vöi oldaks veits viisakamad? Eeldaks nagu veidi suuremat austust ja vähe peenemat ärapanemist ja arutelu.
            Lõpetage ära. Joomise ja amatöörjalgpalli üritusest te mingit valimisstuudiot küll vorpima ei hakka

            Kommentaar


              see oli retooriline küsimus
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                Räägib mees, kes eksis basic töenäosusteooriaga 20 lk tagasi. Aga pole viga, naeruvääristamistaktika ongi palju töhusam - sobib kamba narratiiviga ja teeb suht kindlaks, et keegi ebasobiva seisukoha toetavat infot enam ei jagaks
                See on väga armas, et sa seda kohe enda kohta tõlgendasid, ju on siis põhjust. Kuid Andero ütlus käib ka minu, Priidu, Antsu, Kati, Mati, Pille jms kohta. Internetis vaidlemise sisu ilusti kokku võetud.

                Muide, mul oli 20 lk tagasi õigus. Nüüd on ka. Change my mind
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Muide, mul oli 20 lk tagasi õigus. Nüüd on ka. Change my mind
                  Juhatage keegi mind sinna lehele
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Juhatage keegi mind sinna lehele
                    Kliki suvaliselt, kui seal on minu postitus, on mul automaatselt õigus. MOTT.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Kliki suvaliselt, kui seal on minu postitus, on mul automaatselt õigus. MOTT.
                      Tahaks näha statistika vaidlust lihtsalt
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Tänases Rahva teenrites väidab Urmas Jaagant, et EKRE toetab abordivastaseid eesmärgiga teha referendumi EI-kampaaniat. Huvitav pööre, ülejäänud saatekülalised sellele vastu ei vaielnud. Kas nad üksteist vahel ka kuulavad neis saadetes. Martin teab sellest kindlasti täpsemalt, et kas seal on lubatud kaaslaste eksimusi parandada?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Tänases Rahva teenrites väidab Urmas Jaagant, et EKRE toetab abordivastaseid eesmärgiga teha referendumi EI-kampaaniat. Huvitav pööre, ülejäänud saatekülalised sellele vastu ei vaielnud. Kas nad üksteist vahel ka kuulavad neis saadetes. Martin teab sellest kindlasti täpsemalt, et kas seal on lubatud kaaslaste eksimusi parandada?
                          Aga mille muu jaoks see raha mõeldud on?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Tahaks näha statistika vaidlust lihtsalt
                            Lk 318
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Tänases Rahva teenrites väidab Urmas Jaagant, et EKRE toetab abordivastaseid eesmärgiga teha referendumi EI-kampaaniat. Huvitav pööre, ülejäänud saatekülalised sellele vastu ei vaielnud. Kas nad üksteist vahel ka kuulavad neis saadetes. Martin teab sellest kindlasti täpsemalt, et kas seal on lubatud kaaslaste eksimusi parandada?
                              Ikka on, kuid märkamine pole alati nii lihtne. Ma ka üks saade lasin ludinal, et WTC demineeriti ehk risti vastupidi mõeldule, kuid märkuse tegi ka hiljem kuulaja.

                              Otsesaate mured ja rõõmud.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Aga mille muu jaoks see raha mõeldud on?
                                Ma eeldan, et ikka JAH-kampaaniaks, aga saan aru, et sellest arusaamine võib keeruline olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X