320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Miks? Aina enam näeme, kus meie liigasse tuleb kõrgema tasemega (või vähemalt siis ilusama CV-ga) leegionäre. Aina enam näeme, kuidas koondislased või endised koondislased tulevad Eesti liigasse tagasi, kuid siia ei tulda superstaaridena, vaid täiesti tavaliste tublide jalgpalluritena.
    Tegelt sellele on üks väga oluline põhjus. Euroopa klubidesse on aina raskem saada ja seetõttu ka tulevad nii meie mängijad tagasi kui ka "ilusama CV-ga" kutid pole muud võimalust kui siia konnatiiki tulla.

    Kes need kõvad koondislased on siis kes peaks meie liigas kunnima? Mul küll ühtegi ei meenu. Purje vb. Eestis on alati kasvatatud mängijaid tublideks inimesteks ja meeskonna mängijateks. Mitte mängijateks, kes läheb läbi tule ja vee ja võtab selle mis talle vaimusilmas unistuseks on.

    Just selles minu arust meie noortetöö üks valupunkt ongi. Meil kasvatatakse ühtlast massi, mitte mängijat kes otsustaks kasvõi ühe liigutusega mängu saatuse.

    Tänavune flora on ju ka selline,et on mängijad kes täidavad mänguplaani kuid ülemäära ei sära selles keegi. Kõik väravad peaksid tulema meeskonna töö alusel. Aga kui see ei toimu siis plaan b-d ei kõrgpressi vastu pole ega ka siis kui peaks meeskonnal kerged probleemid tekkima.

    Pole lihtsalt mängijat, kes võtaks vastutuse ja veaks meeskonda.

    Kommentaar


      5 aastat on muidugi näitaja. Üldse on hästi tark võrdlusskeeme luua, lähtepositsioonide arvesse võtmata. Ühegi eurokarikata klubisid on Euroopa paksult täis. #niiraskeeestisolla

      Kommentaar


        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
        5 aastat on muidugi näitaja. Üldse on hästi tark võrdlusskeeme luua, lähtepositsioonide arvesse võtmata. Ühegi eurokarikata klubisid on Euroopa paksult täis. #niiraskeeestisolla
        Iga aastaga pidi ju tase tõusma. 1993 aastaga võrreldes on tõesti liigatase tõusnud.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Kui Levadia ebaõnnestumine möödunud aasta välja jätta, siis ei ole me viimasel ajal Euroopas küll häbisse jäänud. Võib ju vaadata asja nii, et ainus mõõdupuu on edu Euroopas, aga tuleb säilitida siiski ka reaalsustaju, kus asuvad teised klubid. See on tore, et meie jalgpall areneb, aga igasuguste Aktobede jms klubide alistamine on hetkel ja on usutavasti ka kümne aasta pärast meie jaoks väga suur saavutus.

          Kommentaar


            UEFA rankingus on Eesti 47ndal kohal. Enam-vähem kohtadest on ainult Armeenia allpool. Meie tippklubid on nõrgad.
            Lisaks tippklubidele on meil ka tabeli teise poole klubid, mis on veel nõrgemad. Mingid arengut nende klubide staatuses pole lähiajal näha.
            Meil on Euroopa üks nõrgemaid "staadionite" täituvusi. Me erutume, kui keskmiselt käib mänge 30 inimest rohkem vaatamas. Me oleme mudas ja ma ei saa aru, miks seda keegi ei julge tunnistada.

            Ma tegelikult ei taha üldse midagi ega kedagi maha teha. Mulle meeldib kohalik vutt ja sellest peab rääkima, arutlema, vaatajatele ja publikule ette tooma, serveerima. Kuid omavahel võiksime siin ikkagi realistid olla. Eesti jalgpall ei ole pealtvaatajatele mõeldud, vaid asjaarmastajatele. Hetkel vähemalt. Ja samamoodi oli see 5, 10 aastat tagasi. See lihtsalt on nii.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Keegi võtab Pohlaku juttu veel tõsiselt? o_0
              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
              I don’t care what you think of me!
              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                UEFA rankingus on Eesti 47ndal kohal. Enam-vähem kohtadest on ainult Armeenia allpool. Meie tippklubid on nõrgad.
                Lisaks tippklubidele on meil ka tabeli teise poole klubid, mis on veel nõrgemad. Mingid arengut nende klubide staatuses pole lähiajal näha.
                Meil on Euroopa üks nõrgemaid "staadionite" täituvusi. Me erutume, kui keskmiselt käib mänge 30 inimest rohkem vaatamas. Me oleme mudas ja ma ei saa aru, miks seda keegi ei julge tunnistada.

                Ma tegelikult ei taha üldse midagi ega kedagi maha teha. Mulle meeldib kohalik vutt ja sellest peab rääkima, arutlema, vaatajatele ja publikule ette tooma, serveerima. Kuid omavahel võiksime siin ikkagi realistid olla. Eesti jalgpall ei ole pealtvaatajatele mõeldud, vaid asjaarmastajatele. Hetkel vähemalt. Ja samamoodi oli see 5, 10 aastat tagasi. See lihtsalt on nii.
                Jah, sul on õigus, aga tuleb ka väikestest asjadest rõõmu tunda, mis ei tähenda, et olukorraga väga rahul olema peab. Fakt on see, et me oleme tõesti rankingu lõpus nn. mudaliigas, kuid ma ei ole selles küll veendunud, et meie praegused tippklubid meid 5 aasta jooksul kohta viis kõrgemale viia ei suuda.

                Teine asi on muidugi staadioni täituvused ja inimeste huvi, mis ma arvan suhtes kvaliteet väljakul vs fännibaasi tulu on Euroopa kõige viletsam. Paraku on sellel väga oluline roll ka klubide edus. Minu jaoks on juba tore näha, et Soome klubidega suudame mängida kui võrdne võrdsega (jajah treeningmängud, vaadake vahepeal näiteks Soome liigat). Finantsbaaside erinevust ei hakka siinkohal rääkimagi. Fakt on see, et Euroopa liiga 2. ringis saavad meie klubid väga heal juhul vastase, kelle eelarve on 10x meie omadest suurem. On väga keeruline loota, et me sellised satsid kotti peaks panema, sest nende jaoks meile kaotamine on sama, mis meie jaoks kaotamine kääbustele. Paraku elu näitab, et juhtub asju nii ühele kui ka teisele poole ja see ongi sport.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Jah, sul on õigus, aga tuleb ka väikestest asjadest rõõmu tunda, mis ei tähenda, et olukorraga väga rahul olema peab. Fakt on see, et me oleme tõesti rankingu lõpus nn. mudaliigas, kuid ma ei ole selles küll veendunud, et meie praegused tippklubid meid 5 aasta jooksul kohta viis kõrgemale viia ei suuda.

                  Teine asi on muidugi staadioni täituvused ja inimeste huvi, mis ma arvan suhtes kvaliteet väljakul vs fännibaasi tulu on Euroopa kõige viletsam. Paraku on sellel väga oluline roll ka klubide edus. Minu jaoks on juba tore näha, et Soome klubidega suudame mängida kui võrdne võrdsega (jajah treeningmängud, vaadake vahepeal näiteks Soome liigat). Finantsbaaside erinevust ei hakka siinkohal rääkimagi. Fakt on see, et Euroopa liiga 2. ringis saavad meie klubid väga heal juhul vastase, kelle eelarve on 10x meie omadest suurem. On väga keeruline loota, et me sellised satsid kotti peaks panema, sest nende jaoks meile kaotamine on sama, mis meie jaoks kaotamine kääbustele. Paraku elu näitab, et juhtub asju nii ühele kui ka teisele poole ja see ongi sport.
                  Mis ahvatlusega Te veaksite rahva teisipäeva õhtul, peala rasket tööpäeva staadionile külmetama? Sinna ei vea inimesi isegi tippmäng.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                    Mis ahvatlusega Te veaksite rahva teisipäeva õhtul, peala rasket tööpäeva staadionile külmetama? Sinna ei vea inimesi isegi tippmäng.
                    Eks igaühel siin foorumis on oma asjad, mille üle jauratakse, aga...

                    märtsis on külm
                    suvel veedan aega rannas
                    argipäeval olen tööpäevast väsinud
                    nädalavahetusel lähen maale

                    ehk siis millal?

                    Kommentaar


                      Ma ei tea kuidas teistele, kuid minu jaoks on peale tööd ideaalne aeg mänguks. Tavainimene saab myfitnessis käia, kuid vutti vaatama minemiseks on väsinud? Nädalavahetused on juba muud asjad ju. Pereüritused ja muu säärane. Ja Mario välja toodud asjad,et kaks mängu kell 19:00. Arenal saaks ju mängida kell 21:00 või lausa 21:30.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Ma ei tea kuidas teistele, kuid minu jaoks on peale tööd ideaalne aeg mänguks. Tavainimene saab myfitnessis käia, kuid vutti vaatama minemiseks on väsinud? Nädalavahetused on juba muud asjad ju. Pereüritused ja muu säärane. Ja Mario välja toodud asjad,et kaks mängu kell 19:00. Arenal saaks ju mängida kell 21:00 või lausa 21:30.
                        võiks proovida öövutti mängida, näiteks kell 3 öösel
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          Saab CL-i Ukrainas 21:45 mängida, saame meie oma koduliigat 21:00 kah mängida.

                          Kommentaar


                            Kuna Infoneti ja Kalju järgmine mäng on laupäeval, siis võiks nende teispäevane mäng näiteks komapäeval olla? Oleksidki kõik rahul.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas peters Vaata postitust
                              Kuna Infoneti ja Kalju järgmine mäng on laupäeval, siis võiks nende teispäevane mäng näiteks komapäeval olla? Oleksidki kõik rahul.
                              Või siis Flora - Levadia esmaspäeval. Igal juhul jääks kaks täiesti vaba päeva. Ei kujuta ette, miks kalender nii koostati, et ootaks huviga EJL-i kommentaari, miks selline otsus.

                              Kommentaar


                                juunis peaaegu koduneliiga olematu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X