320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fänniturniir 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Infoneti ultrad küll eelmine aasta käisid ja siis tundus sulle küll sobivat selline fännirühm
    Seda ma just ootasingi
    Et siis Infonetil polnud sellist rühmitust nagu Kalju või Flora oma ja selle pärast need siis nagu fännid pole või? Klubi tegevjuht ei tohi ultra olla? Tema sõber kes omal ajal oli profijalgpallur, aga Infoneti asjadega alati kursis ja kui Eestis käis siis külastas Infoneti mänge ka.... Ülejäänud olid kõik inimesed kes on klubiga seotud olnud - kasvõi käisid laupäevakutel mille Infonet korraldas ja nii edasi. Seega pole minul isiklikult mingit põhjust mitte pidada neid fännideks. Pärast aga tõusis selline kisa ja kära et aaaaaaaaa infonet aaaaaaa ja nii edasi. Justkui lepiti kokku et 2014a turniiril mängivad ainult true fännid - ja mida me näeme? Kalev ja Paide......

    Ühesõnaga härrased Kalevist - polnud vaja peeglit süüdistada kui endil näod viltu on (N.Gogol)

    Kommentaar


      #47
      Kle kas fänniturniir juba algas? Jube madin käib igatahes!

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust

        Ühesõnaga härrased Kalevist - polnud vaja peeglit süüdistada kui endil näod viltu on (N.Gogol)
        Nagu juba eespool mainitud sai, oleks olnud väga okei, kui Kalev eemale jäänud oleks. Ei väärinud Kalev kohta meistrikas ja vastav panus tuli ka tribüünidelt.

        Sinu suust on ikkagi narr kuulda jätkuvat kriitikat fännikal osalemise kohta. Oleks seda teinud mõni teine, oleks me vait olnud. Peeglit võin ka sulle soovitada.

        Kui kusagil probleemi pole, siis tuleb see ju ikka tekitada.
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas dareth Vaata postitust
          Nagu juba eespool mainitud sai, oleks olnud väga okei, kui Kalev eemale jäänud oleks. Ei väärinud Kalev kohta meistrikas ja vastav panus tuli ka tribüünidelt.

          Sinu suust on ikkagi narr kuulda jätkuvat kriitikat fännikal osalemise kohta. Oleks seda teinud mõni teine, oleks me vait olnud. Peeglit võin ka sulle soovitada.

          Kui kusagil probleemi pole, siis tuleb see ju ikka tekitada.
          miks siis polnud loobunud?

          Vaata, mu sõber, mul pole midagi selle vastu et osalete - natuke vastik lihtsalt et need kes aasta tagasi tegid infoneti satsi maatasa hakkavad ennast õigustama et no meil käisid ju erinevad inimesed erinevatel mängudel jne.... selles on asja point....

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
            miks siis polnud loobunud?
            Ma saan aru, et sinu jaoks on asi must-valge: ei näinud aktiivselt kaasaelavaid fänne tribüünil, järelikult pole moraalset õigust osaleda. Fänlus ja suhted klubiga on tegelikult keerulisemad ja mitmekesisemad ning neid tahke on siin foorumis ka põgusalt arutatud. Osa infost ei ole ka ilus avalikkuse ette tuua. Eks näitame oma rahulolematust erineval viisil välja, aga fännide käed on meie jalgpallikultuuris suhtliselt lühikesed.
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas dareth Vaata postitust
              Ma saan aru, et sinu jaoks on asi must-valge: ei näinud aktiivselt kaasaelavaid fänne tribüünil, järelikult pole moraalset õigust osaleda. Fänlus ja suhted klubiga on tegelikult keerulisemad ja mitmekesisemad ning neid tahke on siin foorumis ka põgusalt arutatud. Osa infost ei ole ka ilus avalikkuse ette tuua. Eks näitame oma rahulolematust erineval viisil välja, aga fännide käed on meie jalgpallikultuuris suhtliselt lühikesed.
              Osaliselt see on must-valge küll. Ma ei saanud aru, ausalt öelda, mis oli sel hooajal takistuseks tulla staadionile ja oma tiimi häälekalt toetada? Oli selleks eriluba vaja, Kalevi juhtkond keelas ja lubas maha lasta neid kes suud teevad lahti?
              Levadia fännidel üldse mingeid suhteid pole oma klubi juhtkonnaga ning minu teada seal ametliku juhtkonnaga mingeid kontakte ei ole - see-eest igal mängul 5-15 liikmeline punt on alati kohal olnud.....
              Rahulolematus klubi juhtkonna või muude klubidega seotud isikute suhtes võib olla avaldatud teisel moel, mitte nii et ei tule keegi staadionile oma meeskonda toetama. Selline on siis minu vägagi subjektiivne arvamus

              Kommentaar


                #52
                Hea Ratnikov,

                Mina olen kolmandat aastat Kalevi all fännikal osalemas ja pole kunagi Infoneti ega kellegi teise vastu viha pidanud ega mölisenud, aga miks pean ma sellist salvamist siin lugema? Meie polnud eelmine aasta teiega samas alagrupis, ei puutunud teiega kokkugi, ükski Kalevi vend ei haukunud eelmine aasta Infoneti kallal, vähemalt minu teada mitte. Me oleme ääretult tänulikud, et Soccernet pakkus meile võimalust see aasta osaleda, aga mingisuguse laviini alla ka jääda ei taha.

                Loodan, et mõistad.

                Kommentaar


                  #53
                  Hea Kevv92

                  Soovin edu turniiril ja palju staadionielamusi 2015 aastal

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
                    Hea Ratnikov,

                    Mina olen kolmandat aastat Kalevi all fännikal osalemas ja pole kunagi Infoneti ega kellegi teise vastu viha pidanud ega mölisenud, aga miks pean ma sellist salgamist siin lugema? Meie polnud eelmine aasta teiega samas alagrupis, ei puutunud teiega kokkugi, ükski Kalevi vend ei haukunud eelmine aasta Infoneti kallal, vähemalt minu teada mitte. Me oleme ääretult tänulikud, et Soccernet pakkus meile võimalust see aasta osaleda, aga mingisuguse laviini alla ka jääda ei taha.

                    Loodan, et mõistad.
                    ÕS- s`algama <29: salata, s`algan>.Salgab oma süüd(eitab).Sööb ja salgabei tunnista oma tegu, ei võta omaks.Salgab oma lapse maha v äraütleb oma lapsest lahti

                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      #55
                      Minult küsiti,et miks on Fänniturniiril selline jabur reegel,et kui oled teises liigas mänginud,siis 5 aastat fänniturniiril osaleda ei tohi.
                      Mängija mängisis ühel hooajal II liigas ja peale seda loobus üldse liigas mängimisest ja siirdus tribüünidele omasi toetama. Miks peaks ta nüüd 5 aastat ootama,et saaks omasuguste fännidega mängu nautida?
                      pigem võib olla peaks panema selle II liigas mänginu nõude juurde ka mingi vanuse,et kui oled üle 35,siis ei pea 5 aastat ootama.
                      Meie Fännide kapten eelmisel hooajal tegi kaasa mõnes II liiga mängus, siiani ka kahes eelneval Fänniturniiril,aga nüüd peab ta 5 aastat kõrvalt seda kõike jälgima. Ehk mees on 40 vana ja järgmine kord saab osaleda 45 aastaselt.
                      me ei küsi mingit erandit ,vaid seda,et ehk peaks mõned reeglid tulevasteks turniirideks üle vaatama.
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        #56
                        Küll on kärss kärnas, küll on maa külmunud
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Küll on kärss kärnas, küll on maa külmunud
                          rein,minult vaid küsiti seda. meie tulema kolmandat korda sellele turniirile ja koosseis on peaaegu koguaeg olnud samasugune.
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            #58
                            Suur nurin erandite puudumise kohta näitab, et on tulemas meeldivalt madala sportliku tasemega turniir! Mu puujalad juba sügelevad filigraansete möödalöökide ja ebaõnnestunud tribamiste järele! Viienda Sektori rõõmuks kavatsen vähemalt korra maoli käia (nagu eelmisel aastal )!

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                              ! Viienda Sektori rõõmuks kavatsen vähemalt korra maoli käia (nagu eelmisel aastal )!
                              Myrgel seda tahaks isegi näha ja ka mängus Jalgpallihaiglaga paluks!
                              Last edited by valta; 16.12.14, 12:46. Põhjus: viga

                              Kommentaar


                                #60
                                Ma siiralt soovitan kõikidel mängijatel, kes Myrgli vastu mängivad, säärekaitsmeid kasutada. Muidu õhtul keeruline munakividel aftekal liikuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X