320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas allars Vaata postitust
    Ma polegi väitnud, et Schumi valitsemisajal võitja mõttes F1 huvitav oli, aga siiski tundus, et võib rohkem juhtuda. Lisaks oli muus osas sari kahtlemata rohkem juurte juures. Rohkem rabelemist, rohkem võidusõitu, rohkem erinevaid olukordi. Praegu on asi selline, nagu mängiks PS peal mingit simulaatorit. Isegi tankimine kaotati mingi aeg tagasi ära, mis lisas ka asjale vürtsi. Tuli arvestada, millise kogusega peale minna, millal sellest tulenevalt boksi jne. Nüüd ainult rehvid ja nendega tiksutakse ka sisuliselt kogu võidusõit ära. Lisaks kogu see kommertslikkus.
    Jajah, see oli ju see aeg kui Ferraridel oli eraldi kvalifikatsiooni auto ja võistlusauto, vägagi juurte juures

    Jälgin vormelit aastast 1996 ja ka tänavusel hooajal olen kõik sõidud ära vaatand. Ma ei ole Hamiltoni fänn aga minu arust on täitsa huvitav hooaeg olnud. Eks oleneb kui süvitsi keegi jälgib ja kui palju aru saab. Ja see glory ja kommerts - no vaata siis maadlust vms.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
      Tõtt-öelda, ega Schumi mingil perioodil ka huvitav polnud.
      1994 - võit ühe punktiga, viimasel etapil
      1995 - võit 33 punktiga, kaks etappi jäi varuks

      2000 võit 19 punktiga, üks etapp varuks
      2001 võit 58 punktiga, 4 etappi varuks
      2002 võit 58 punktiga, 6 etappi varaks

      2003 võit 2 punktiga, viimasel etapil
      2004 võit 34 punktiga, neli varuks

      Seitsmest kolm olid põnevad. Hamiltoni võitudest täpselt üks.

      Kommentaar


        Samas viimase dekaadi jooksul on läinud rohkem hooaegu viimase etapi peale, kui eelnevatel.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

          Seitsmest kolm olid põnevad. Hamiltoni võitudest täpselt üks.


          Hamiltoni kaotustest esimene oli siiski ka legendaarne ja põnev,
          kui ta 2 viimase etapiga kindlana tundunud edu maha mängis
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
            Jajah, see oli ju see aeg kui Ferraridel oli eraldi kvalifikatsiooni auto ja võistlusauto, vägagi juurte juures

            Jälgin vormelit aastast 1996 ja ka tänavusel hooajal olen kõik sõidud ära vaatand. Ma ei ole Hamiltoni fänn aga minu arust on täitsa huvitav hooaeg olnud. Eks oleneb kui süvitsi keegi jälgib ja kui palju aru saab. Ja see glory ja kommerts - no vaata siis maadlust vms.
            Vähemalt oli seegi taktika, et kasutati erinevaid autosid. Aga kahtlemata said sõitjate oskused varasemalt rohkem väljakutseid kui praegu. Kõik uued ja noored sõitjad, ka madalamates astmetes, on enamjaolt üles kasvanud simulaatorite peal. See väljendub selgelt ka reaalsetes sõitudes. Praegu pole niivõrd tegemist enam parima sõitja ja sõitjaoskuse väljaselgitamisega, vaid pigem võtavad omavahel mõõtu insenerid.

            Kommentaar


              Algselt postitas allars Vaata postitust
              Vähemalt oli seegi taktika, et kasutati erinevaid autosid. Aga kahtlemata said sõitjate oskused varasemalt rohkem väljakutseid kui praegu. Kõik uued ja noored sõitjad, ka madalamates astmetes, on enamjaolt üles kasvanud simulaatorite peal. See väljendub selgelt ka reaalsetes sõitudes. Praegu pole niivõrd tegemist enam parima sõitja ja sõitjaoskuse väljaselgitamisega, vaid pigem võtavad omavahel mõõtu insenerid.
              Kindlasti ei ole see nii, täiesti suva vennad ei jõua tänapäeva vormelis kuhugi. Vettel kes oli Red Bullis täiesti alistamatu, nii talendilt kui autost parima välja pigistamisel on Ferrari ridades olnud suhteliselt suurtes raskustes. Noored poisid nagu Max, Leclerc, Norris, Russel* on tulnud peale ja suutnud tänapäeva vormelist parima välja võtta.

              F1 on Kuninglik mootorispordi sari põhjusega, me tahame näha parimaid mehi ja absoluutset tipptehnoloogiat ning pühendumust tehnilise osakonna poolt.

              Kommentaar


                Algselt postitas allars Vaata postitust
                Vähemalt oli seegi taktika, et kasutati erinevaid autosid. Aga kahtlemata said sõitjate oskused varasemalt rohkem väljakutseid kui praegu. Kõik uued ja noored sõitjad, ka madalamates astmetes, on enamjaolt üles kasvanud simulaatorite peal. See väljendub selgelt ka reaalsetes sõitudes. Praegu pole niivõrd tegemist enam parima sõitja ja sõitjaoskuse väljaselgitamisega, vaid pigem võtavad omavahel mõõtu insenerid.
                Simulaatorites?? Dude you high? Vormel 2,3,4-dest oled midagi kuulnud?
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  Nagunii oli viimane tõeliselt lahe hooaeg see, kus Schumacher murdis jala ja Irvine oli korraga peaaegu maailmameister.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Nagunii oli viimane tõeliselt lahe hooaeg see, kus Schumacher murdis jala ja Irvine oli korraga peaaegu maailmameister.
                    räikkose tiitlihooaeg oli ka lahe.

                    eniveis ma ei ole rassist ja mul ei ole hamiltoni vastu midagi aga F1 rekordid võix ikka valge mehe kätte jääda! (natuke naltsi ka õhtusse!).


                    ps. viimane lahe hetk vormelis oli see:

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                      Simulaatorites?? Dude you high? Vormel 2,3,4-dest oled midagi kuulnud?
                      Tundub, et sa ise kolistad ämbreid. Ma just ju kirjutasin, et ka madalamates astmetes kasutatakse oskuste paremaks omandamiseks simulaatoreid, st on vist loogiline eeldada, et ma olen veidi ikka asjaga kursis? Sh kasutavad simulaatoreid kindlasti F1 sõitjad. Simulaatoritest räägib kasvõi see artikkel aastast 2016: https://edition-m.cnn.com/2016/07/01....google.com%2F
                      Head avastamisrõõmu.

                      Ja sellega ma kindlasti eelnevalt poolt nõus ei ole, et kõige paremad sõitjad jõuavad kindlasti F1e. Ei jõua. Eelkõige mängib rolli raha ja siis vaadatakse edasi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Nagunii oli viimane tõeliselt lahe hooaeg see, kus Schumacher murdis jala ja Irvine oli korraga peaaegu maailmameister.
                        Absoluutselt nõus.

                        Kommentaar


                          Viimane lahe hooaeg oli see kui Massa tankmisvoolikuga ära sõitis boksist.

                          Kommentaar


                            Mulle meeldis 2008. hooaeg viimati, kui Hamilton end viimase ringiga maailmameistriks sõitis ja minu lemmik Massa finishis maailmameister 30 sekundit oli.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Mulle meeldis 2008. hooaeg viimati, kui Hamilton end viimase ringiga maailmameistriks sõitis ja minu lemmik Massa finishis maailmameister 30 sekundit oli.


                              See on jah priceless. Eriti mehaanik.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Mulle meeldis 2008. hooaeg viimati, kui Hamilton end viimase ringiga maailmameistriks sõitis ja minu lemmik Massa finishis maailmameister 30 sekundit oli.
                                See oli äge lõpp. Viimastel ringidel hakkas vihma sadama ning kui kõik teised läksid boksi, siis Trulli otsustas välja jääda. Kui Massa joone ületas, oli olukord punktiseis selline, et Massa on meister kuna Lewis oli vaja minevast kohast tagapool. Viimases kurvis lõpusirgele minnes läks Hamilton Trullist mööda ja sai meistritiitli endale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X