320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naiste ML

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas kaups Vaata postitust
    Täna-homme siis hooajaeelne turniir Bio Berry Tartu Annelinna staadionil. Kuidas läheb?

    kalevi naiskond juhib. esimeses mängus alistati kuressaare 1:0, teises vist nõmme 4:0, kolmandas tammeka 2:0.

    Kommentaar


      #92
      Tänased tulemused siis: http://www.jkmaagtammeka.net/tc2008/...&keel=ee&cup=6

      Kommentaar


        #93
        JK Kalevi suutis mingit Soome naiste punti täna võita 3:2. Soomlaste 2 väravat tuli nurgalöögist. Kalevil üks kena ühe puute värav, üks oma värav ja 15.min enne lõppu löödud võidu värav.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          #94
          Maag Tammeka naiskond alistas tänases sõpruskohtumises FC Lootos/Allegro 3:2.

          Kommentaar


            #95
            Kalev võitis täna Turu Weikot 3:2 (2:1). Homme kl 12 mängib TuWe Maarjamäel FC Levadiaga.

            Edit: evu kirjutas samast mängust.

            Kommentaar


              #96
              Kes kalevi mängu väravad lõi?

              Kommentaar


                #97
                üks oli keegi Maarit (?), parandage kui eksin. teine oli vastase oma värav ja kolmandat ei tea.
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  #98
                  Kalev 3 - 2 Maag Tammeka

                  Kommentaar


                    #99
                    Minu poolt tänased Kalev vs Maag naiste ML mängu pildid
                    Nõmme Uskumatud!!!

                    Kommentaar




                      parim pilt

                      Kommentaar


                        Tundub, et sul on eriline suhe Ave ja Pillega.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Sattusin üle hulga aja eile naiste meistriliiga mängu vaatama Kalev-Tammeka mängu ja üllatuseks oli täitsa huvitav ja kaasahaarav mäng. Jalkasõbrad unustage oma eelarvamused ja käige vahest ilusaid tüdrukuid vaatamas ,kui nad palli taga ajavad Selline ehe ja emotsionaalne võitlus ,mida teinekord ei kohta isegi meestemängus. Üllatus oli see ,et mäng toimus vaid ühe kohtunikuga.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Tundub, et sul on eriline suhe Ave ja Pillega.
                            Kui sa ütled, kes need on, siis oskan vastata täpsemalt
                            Nõmme Uskumatud!!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              Sattusin üle hulga aja eile naiste meistriliiga mängu vaatama Kalev-Tammeka mängu ja üllatuseks oli täitsa huvitav ja kaasahaarav mäng. Jalkasõbrad unustage oma eelarvamused ja käige vahest ilusaid tüdrukuid vaatamas ,kui nad palli taga ajavad Selline ehe ja emotsionaalne võitlus ,mida teinekord ei kohta isegi meestemängus. Üllatus oli see ,et mäng toimus vaid ühe kohtunikuga.

                              Pole seal mingit üllatust,terve eelminehooaeg mängiti ühe kohtunikuga
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Semi Vaata postitust
                                Kui sa ütled, kes need on, siis oskan vastata täpsemalt
                                Need on need tüdrukud keda su piltidel kõige rohkem näha võib
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X