320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Silver Vaata postitust
    Jube harjumatu. Värvid on liiga teravad, võiks kuidagi hallikama värvi peale jääda, aga küll asi paraneb! Algus on vähemalt tehtud!

    mul sama asi, värvid on lausa silmadele valusad.
    Y R A

    Kommentaar


      #47
      jup... muidu on täitsa enamvähem ok... aga ka mulle ei meeldi värvid... võiks esilehega(www.soccernet.ee) sarnasema värvilahendusega olla

      Kommentaar


        #48
        Kuidagi liiga kirju on kohati - eks see ole harjumise asi. Samas igasugused mitte vajalikud asjad torkavad enne silma, kui foorumi postitused - teksti on väga raske kätte saada.

        Üks hea näide asub aadressi: www.juventuz.com/forum

        Mulle vähemalt meeldib, kas ka teistele.. See on juba eraldi küsimus!

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Silver Vaata postitust
          Samas igasugused mitte vajalikud asjad torkavad enne silma, kui foorumi postitused - teksti on väga raske kätte saada.
          Allkirjade keelamine seadete alt on täitsa abiks.
          Idee (c) by Sell
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            #50
            alafoorumite järgi on sulgudes tekst "3 vaatamine"; " 6 vaatamine" jms. Mis see tähendab?
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              #51
              Õuli shitt!

              Nii, esimene asi, mis närvidele käis oli see, et MIKS TE ENNE MINULT EI KÜSINUD, KUI UUE FOORUMI ÜLES LASITE?! Tra küll... ma oleks õpetanud, kuidas parem on.
              Teiseks... ei leidnud kuskilt kohta, kust saaks panna lehel näitama rohkem kui 10 postitust korraga. 10 on ikka äärmiselt vähe! Lisaks hakkas veel FCS'i teema all silma see, et iga postitust oli 2x ja seega üldse mingi 5 posti lehe kohta. Sitta kurat...
              Kolmandaks MA EI TAHA NÄHA SIIN MINGEID AMORITY "DISAINITUD" NUPPE!!! Krdi afid... selle bugi, et amority siin postitada ei saanud oleks võinud siiski alles jätta.

              Kui midagi veel meelde tuleb, siis mölisen edasi...
              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

              AD e. Andekas Disainer...

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                Teiseks... ei leidnud kuskilt kohta, kust saaks panna lehel näitama rohkem kui 10 postitust korraga. 10 on ikka äärmiselt vähe!
                Ära seadeid näpi. Ära tee seda!

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                  Ära seadeid näpi. Ära tee seda!
                  Mine m****! Ära targuta, eks. Mul pold aega kõiki seadeid tähthaaval läbi lugeda. Lasin seadetest silmadega kiirelt üle, otsides valikut "10". Kus ma pidin siis aru saama, et see valik on 10 asemel hoopis pikalt välja kirjutatud "Kasuta foorumi seadet".

                  PS! Sain selle juba enne sinu postitust korda. Sinust pold sittagi abi...
                  DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                  Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                  AD e. Andekas Disainer...

                  Kommentaar


                    #54
                    kus mu villa avatarid on?

                    Kommentaar


                      #55
                      Ära nuta neku. Sa pead nagunii uue skinni tegema siis saad sa ka ise need nupud valmis teha.

                      Kommentaar


                        #56
                        Mis mõttes kirju ja värvid ei meeldi? Liiga hall? Tume? Ehk võiksid postitustevahelised ribad suti heledamad olla aga mind küll nii hullusti ei sega.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                          Lasin seadetest silmadega kiirelt üle, otsides valikut "10". Kus ma pidin siis aru saama, et see valik on 10 asemel hoopis pikalt välja kirjutatud "Kasuta foorumi seadet".
                          Kaks sõna sinu nime alt "andekas disainer"! Õigustasid oma nime

                          Ja muide, Scooter - edaspidi ropenda söprade seltsis, paistad ehk rohkem mees välja.

                          Aga foorum mulle meeldib.

                          Kommentaar


                            #58
                            tahan vana foorumit tagasi!

                            Kommentaar


                              #59
                              maisaa sõnumitki saata, et miks mul FCSi alamfoorumi ligipääs ära võeti. ütleb, et You have reached your stored private message quota and can not send any further messages until space has been created.

                              Samas mul pole ühtegi saadetud ega saadud sõnumit salvestatud.
                              ¡No Pasarán!

                              Kommentaar


                                #60
                                kuulge kas off-topicut ei saaks samasuguseks teha nagu ta enne oli, et normaalsed teemad ja naljameeste teemad eraldi?
                                ½121½

                                Kommentaar

                                Working...
                                X