320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Vask Vaata postitust
    Soccerneti podcastis "pikk ette" on ajakirjanikud üsna selgelt väljendanud arusaama, et praktiliselt on Savic peatreener
    Algselt postitas risto Vaata postitust
    Kas mitte Betsafe podcastis Kink seda ei kinnitanud?
    Mu arust käis ka Tussisööjatest see nimi läbi.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      solvavad väljendid
      Kusjuures mängijana seda väga ei mäletaks, aga Kingil tundub suht lühike süütenöör olevat. Betsafe podcastis ka tulistab üsna tugevalt. Kuigi paljud mõtted tal on seal head olnud, siis vaikselt tekib minu jaoks siiski kuvand inimesest, kelle mentaliteet on "kõik teised on süüdi".
      reisisell.ee

      Kommentaar


        Tal oli ka mängijana sellega probleeme, kui tribüünilt talle asjakohaseid "komplimente" hüüti. Tuli nii mõnigi kord ütlejaga dialoogi pidama ja lubas selle käigus nii mõndagi huvitavat korda saata. Selles suhtes on kõik korras, et midagi pole muutunud.

        Kommentaar


          Treeneripingil punase saamine pole küll väga kena, ning sellisel tööotsal peab aduma, et nii enam lahmida ei saa.

          Vähemalt on tegemist kellegiga, kes julgeb välja öelda oma kriitilise arvamuse eesti jalgpalli kohta (nii enda klubi, koondis, kohtunikud). Ega kedagi teist vist eestis polegi ju, kes nii avalikult kritiseerib EJL jne?

          Kommentaar


            Algselt postitas vanafänn Vaata postitust
            Treeneripingil punase saamine pole küll väga kena, ning sellisel tööotsal peab aduma, et nii enam lahmida ei saa.

            Vähemalt on tegemist kellegiga, kes julgeb välja öelda oma kriitilise arvamuse eesti jalgpalli kohta (nii enda klubi, koondis, kohtunikud). Ega kedagi teist vist eestis polegi ju, kes nii avalikult kritiseerib EJL jne?
            Kriitikal ja kriitikal on vahe. See mida Kink teinud on lahmimise moodi. Kriitika ei tohi piirduda üksnes sellega, et kõik on peded vaid mina olen D'Artagnan. Paraku Tarmo pole sellest staadiumist kaugemale jõudnud. Ok, inimestele meeldib show, seega liigitame ta klounide hulka, mida ta reedel TT mängu ajal ka näitaski.

            Kommentaar


              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
              Kuskil mingit artiklit ka sellest keegi kirjutanud on? Mina mäletasin et eelmine hooaja lõpp oli justkui Vassiljev ja nüüd järsku Järvela oma artiklis mainis et Savic. Ju ma siis midagi väga kahe silma vahele jätnud.
              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
              Nad ise on selliselt veidi ähmaselt seda kirjeldanud. Hetkel kahjuks pole aega artiklit otsida aga eelmisel hooajal Soccernetis nagu oli midagi.
              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
              Lihtsalt tundub nagu asi mida meie staarajakirjanikud võiksid Eesti liiga huvilistele seletada. Mina sain just mingist ühest lausest artiklis teada et Levadial justkui uus peatreener ja kiire googlega ei leidnud muud kui et mees Augustis abitreeneriks Levaadiasse toodi.
              Aga palun:

              Kas on nii, et Savic juhendab ja Vassiljev otsustab? Vassiljev: me koos otsustame

              Eelmisest viiest Premium liiga mängust vaid ühe võidu saavutanud FCI Levadia alistas 18. voorus koduväljakul 3:0 Narva Transi. Peatreener Vladimir Vassiljevi sõnul annavad tulemus ja esitus meeskonnale eurosarjakohtumise eel kõvasti enesekindlust.


              Kes siis ikkagi Levadia peatreener on – vaikne Vassiljev või häälekas Savic?

              FCI Levadia saavutas pühapäeval Premium liigas neljanda järjestikuse võidu, kui alistas 2:1 Nõmme Kalju. Seeria algas 10 päeva pärast seda, kui Levadia treeneritetiimiga liitus serblane Marko Savic, kelle roll on iga kohtumisega üha nähtavamaks muutunud.


              End peatreeneriks nimetanud Savic: peame oma suhtumist muutma

              End üheks kahest FCI Levadia peatreeneriks nimetanud Marko Savic tunnistas, et 3:2 võit Tartu Tammeka üle oli väga emotsionaalne. Tervikuna ei olnud ta oma meeskonna tegutsemisega sugugi rahul. 
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Esimeses mängus olid mõlemad igatahes kirjas peatreeneritena.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                  Kriitikal ja kriitikal on vahe. See mida Kink teinud on lahmimise moodi. Kriitika ei tohi piirduda üksnes sellega, et kõik on peded vaid mina olen D'Artagnan. Paraku Tarmo pole sellest staadiumist kaugemale jõudnud. Ok, inimestele meeldib show, seega liigitame ta klounide hulka, mida ta reedel TT mängu ajal ka näitaski.
                  ah, et nii jah? sa tegelane peaksid tegema endale selgeks mis on kriitika ja enesevabakriitika. mis puudutab esimesest, siis need rõhuasetused mida on kink välja toonud oma väljaütlemistes on olnud väga täpsed liidu suunas. olgu kasvõi teemaks, et voolaid pandi lihtsalt tanki peale seda fopaad ja liidul endal vastutus puudub. jälle lahmimine, eksole!? puhka jalga mees. mis puudutab enesekriitikavaba olukorda, siis selline kink ongi. jah, selline. aga pliis, mees ära aja sassi kaks asja millel ei ole oma vahel mitte mingit ühendust.

                  Kommentaar


                    Kingil on tegelikult oskus ka enda üle nalja teha ning möönda, et kõik ei läinud päris nii, nagu temast ehk karjääri alguses loodeti. Meenub kohe üks betsafe'i taskuringhäälingu osa, kus Sappineni resultatiivsust kiitis ka Kink, lausega stiilis "ta lõi mõne mänguga sama palju kui ma terve karjääri jooksul".

                    Kohati on jah lahmiv, aga mulle tundub, et enamasti on Kingi väited ikka õigustatud. Tal on lihtsalt selline mahlane kõnepruuk, mida ei tohi sõna-sõnalt tõsiselt võtta, uba tuleb sealt seest välja kõdritseda.

                    Kommentaar


                      Kink on ehe näide inimesest, kes enne ütleb ja pärast mõtleb. Lahmib midagi ja väga tihti 10 sek peale seda, ütleb ka ise "okei, päris nii hull tegelt asi ka pole." Enamasti on ikka tegemist väga subjektiivsete ja kallutatud arvamustega.

                      Kommentaar


                        Kui inimese reaktsiooniks on väljakul mis iganes põhjusel tekkinud konfrontatsiooni ajal küsida vastaselt: "A kus sina mänginud oled?", siis on see ilmselge viide nartsissismile.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          ah, et nii jah? sa tegelane peaksid tegema endale selgeks mis on kriitika ja enesevabakriitika. mis puudutab esimesest, siis need rõhuasetused mida on kink välja toonud oma väljaütlemistes on olnud väga täpsed liidu suunas. olgu kasvõi teemaks, et voolaid pandi lihtsalt tanki peale seda fopaad ja liidul endal vastutus puudub. jälle lahmimine, eksole!? puhka jalga mees. mis puudutab enesekriitikavaba olukorda, siis selline kink ongi. jah, selline. aga pliis, mees ära aja sassi kaks asja millel ei ole oma vahel mitte mingit ühendust.
                          Ok man, sain aru, et kõik kes pole Pohlaku vastu olenemata sellest, kas ta on AP toetaja või neutraalne isik, on sinu vastu. Kui Putin on Pohlaku vastu siis oled Putini poolt. Kõik on selge. Tänks

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                            Ok man, sain aru, et kõik kes pole Pohlaku vastu olenemata sellest, kas ta on AP toetaja või neutraalne isik, on sinu vastu. Kui Putin on Pohlaku vastu siis oled Putini poolt. Kõik on selge. Tänks
                            Ma küll ei tea mis rohte sa võtad, aga ilmselt peaks rohkem sõrve mett sööma tõesti, sest hetkel oli nagu arutluse all Kink, mitte meemees.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Ma küll ei tea mis rohte sa võtad, aga ilmselt peaks rohkem sõrve mett sööma tõesti, sest hetkel oli nagu arutluse all Kink, mitte meemees.
                              Piisas sellest, et mainida Liitu ja kohe lennatakse Pohlaku? kaitseks peale. See tõestab taaskord meie jalgpalli probleemide olemust.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Ma küll ei tea mis rohte sa võtad, aga ilmselt peaks rohkem sõrve mett sööma tõesti, sest hetkel oli nagu arutluse all Kink, mitte meemees.
                                Mmmmmmm... mul on alati kodus kilo või pool Sõrve mett.
                                Ma tänan, et sa seda meelde tuletasid, rannaniitude mesi on parim.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X