320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teemade kustutamisest

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
    kui nii juhtub, siis peate alluma "enamuse terrorile". aga sa ju ei saa teada, kui sa isegi ei ürita. saada mazzile PM, nurise ja tee ettepanek sobilikuma mode osas. minul on niigi liiga palju tööd, ning ilma igasuguse kahjutundeta annaksin teatepulga üle noortele ja vihastele. muidugi oleks tore, kui uus mode oleks mõõdukalt helge.

    pidurdusjälgedest said väga hästi aru, ära üldse hakka jaankundlat tegema.
    Ei saanud, minul seostuvad pidurdusjälgedega automaatselt, autod ja jalgrattad, mitte persed!!! Vaatasin pealkirja ja vajutasin reply.Nii oligi.
    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
    If you're good at something, never do it for free - See above.
    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Ch1ller666 Vaata postitust
      Vaatasin pealkirja ja vajutasin reply.Nii oligi.
      ma ei hakka isegi laskuma analüüsi, kas sa oled idioodist jaankundla jünger või lihtsalt tropp. igal juhul peegeldub sinu postituses väga hästi põhjus, miks sa ei tohiks inimestega samas liivakastis postitada.
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        #48
        Esiteks ma ütlen kohe ära, et ma ei jaga täpselt, mis siin osades teemades viimase 12 h jooksul toimunud on ja kes mida oma pidurdusjälgedega tegi. Aga näikse, et mõned foorumikasutajad, kellest ma varem midagigi arvasin, on end päris korralikult täis pidurdanud.

        Teiseks ma ütlen kohe ära, et mina isiklikult praegust läbu/mitteläbu süsteemi ei toeta. Ma leian, et kord sai juba siis suhteliselt majja, kui rakendati senisest karmimat kustutuspoliitikat ja isegi kõige tuhmimad mehed loobusid debiilsete teemade tegemisest. Või noh, üritasid oluliselt vähem ja sedagi inertsist, ilma erilise entusiasmita.

        Kolmandaks ma tuletan veel korra meelde, kuigi seda on tehtud sadu kordi ilmselt, et see on lõppudelõpuks väga demokraatlik foorum. Võrreldes nende paari foorumiga, mida ma veel loen, on siin põhiteema (tuletan meelde, see on jalgpall) kõrvalt antud muu joga ajamiseks väga vabad käed. Näiteks saabifoorumis pandi kinni Gruusia sõda käsitlev teema, sest oli oht, et tõuseb korralik fleim ja leiti, et poliitika autofoorumisse ei sobi. Teie vingute, sest teie kassiteema või mingi pilditeema tõstetakse vutifoorumis läbu alla. Kas te olete normaalsed?
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas fitti Vaata postitust
          Näiteks saabifoorumis pandi kinni Gruusia sõda käsitlev teema, sest oli oht, et tõuseb korralik fleim ja leiti, et poliitika autofoorumisse ei sobi.
          Fitti loeb saabifoorumit.

          /mõttepaus
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
            ma ei hakka isegi laskuma analüüsi, kas sa oled idioodist jaankundla jünger või lihtsalt tropp. igal juhul peegeldub sinu postituses väga hästi põhjus, miks sa ei tohiks inimestega samas liivakastis postitada.
            Okei.. Aga minu jaoks oled sina Kermiti ajuhälvikust poolvend. Ja üldse mis kuradi analüüse sa siin teed ja ähvaradad teha? Sa lahterdad inimesi mingi postituse või postituste järgi mis olid suuresti tingitud sinu "kui mulle ei meeldi, ei meeldi ka teistele" käitumisest. Ja sinu postituses peegeldub jällegi hästi miks ei tohiks "võim" sinu käes olla.
            The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
            If you're good at something, never do it for free - See above.
            I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Ch1ller666 Vaata postitust
              Okei.. Aga minu jaoks oled sina Kermiti ajuhälvikust poolvend. Ja üldse mis kuradi analüüse sa siin teed ja ähvaradad teha? Sa lahterdad inimesi mingi postituse või postituste järgi mis olid suuresti tingitud sinu "kui mulle ei meeldi, ei meeldi ka teistele" käitumisest. Ja sinu postituses peegeldub jällegi hästi miks ei tohiks "võim" sinu käes olla.
              Njah - olgu Konna kirjutamisstiiliga kuidas on, aga tema varasem postitus selles teemas näitab selgelt, et "võim" on täiesti õige inimese käes.
              Nii et kaevake kõrgema instantsi poole kui otsused ei meeldi, aga lõpetage foorumi rikkumine teiste kasutajate jaoks oma mõttetu jamaajamisega.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Ch1ller666 Vaata postitust
                Sa lahterdad inimesi mingi postituse või postituste järgi mis olid suuresti tingitud sinu "kui mulle ei meeldi, ei meeldi ka teistele" käitumisest.
                taff lakk tõesti! mille faking põhjal ma sind hindama pean, kui mitte su postituste. võibolla oled päris elus väga tore inimene, aga kui sa tuled foorumis lagedale steitmentiga "lugesin ainult pealkirja ja vajutasin reply", siis mis respekti sa ootad?

                klassikaline primitivist minu jaoks, mine tee Sir Tammega klubi. ähvardavaid sms'e võid ka saata, nr on rumalate küsimuste teemas
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                  taff lakk tõesti! mille faking põhjal ma sind hindama pean, kui mitte su postituste. võibolla oled päris elus väga tore inimene, aga kui sa tuled foorumis lagedale steitmentiga "lugesin ainult pealkirja ja vajutasin reply", siis mis respekti sa ootad?

                  klassikaline primitivist minu jaoks, mine tee Sir Tammega klubi. ähvardavaid sms'e võid ka saata, nr on rumalate küsimuste teemas
                  Sa tõid hetkel välja spetsiifiliselt selle postituse mis oli tehtud suuresti protestiks sinu käitumisele. Aga vahet pole, niikuinii on sul juba arvamus minust täielikult välja kujunenud. Aga mida ongi loota tüübist kes tehes postitust sellekohta mismoodi moderaatorid käituvad, ütleb otse välja et mõni teine ju võibki oma seisukohti ümber vaadata, aga TEMA SEDA TEHA EI KAVATSE!
                  The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                  If you're good at something, never do it for free - See above.
                  I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                  Kommentaar


                    #54
                    Ch1ller666, kas sa oled tegelikult ballack? Sa ei saa ju üldse aru, mida sulle püütakse rääkida. Rahunetagu maha.

                    Kommentaar


                      #55
                      Ahh mida ma ikka jooksen peaga vastu seina. Liitun parem massidega(või siis mitte) Seltsimees roheliselKonnal on alati õigus!
                      The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                      If you're good at something, never do it for free - See above.
                      I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                      Kommentaar


                        #56
                        chiller sa oled niiiiiiiiiiiii loll

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                          chiller sa oled niiiiiiiiiiiii loll
                          Ahh mine munni.
                          The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                          If you're good at something, never do it for free - See above.
                          I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                          Kommentaar


                            #58
                            Blablabla, trallalaaa!

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                              chiller sa oled niiiiiiiiiiiii loll
                              Üldiselt ärge kobisege ega mõnitage. Chiller on õrna hingega meil
                              sigpic

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Kuivik Banaan Vaata postitust
                                Üldiselt ärge kobisege ega mõnitage. Chiller on õrna hingega meil
                                Mitte õrna vaid murdunud/katkisega pigem. Ja üldiselt selline parimas Jürvi stiilis omas mahlas laagerdunud "sa oled niiiiiiiii loll" teeb ainult head, kuna on põhjust kellegi peale korraks vihastuda ja sellele mingi vulgaarsusega vastata.
                                The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                                If you're good at something, never do it for free - See above.
                                I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X