320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Meedia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Sest muidu võib minna sellisesse stiili, et "nahh, see Kuuse-Lemps Smiguni ja Veerpalu võitude peale rõõmustab, raisk!".
    Olen lugenud Tartu Ülikoolis edukalt kaitstud magistritööd teemal spordikommentaar Eestis, kus autor jõuab lõpuks ikka järeldusele, et põhjendus, nagu Eesti kommentaator võiks omadele rohkem kaasa elada, on pseudoteaduslik subjektiivsus ja väärtusprintsiipide hülgamine või midagi sellist. Hoolimata sellest, et Tiislerid Kuused ja Kruusid ja Rebased, keda ta seal intervjueeris, rääkisid kõik, et kamoon see on ju loomulik et ma olen Eesti või siis Eesti sportlase poolt. Okei üle võlli ei saa panna ja mingi objektiivsus peab säilima, mitte nagu ühe endise koondislase vahepeal teles viljeletud "pane kossi talle" vms tasemel jutt, aga ma ausalt öeldes pole ka naljalt kuulnud päris sellist kunagi, et haibime nüüd ainult omasid ja teised teeme maha. Aga jah pmst saab tõesti ka niimoodi teooria pealt näpp püsti tarka juttu ajada nagu see näide mis sa välja tõid. Eks muidugi arvamusi on alati erinevaid, mõni lihtsalt lollim kui teine.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Olen lugenud Tartu Ülikoolis edukalt kaitstud magistritööd teemal spordikommentaar Eestis, kus autor jõuab lõpuks ikka järeldusele, et põhjendus, nagu Eesti kommentaator võiks omadele rohkem kaasa elada, on pseudoteaduslik subjektiivsus ja väärtusprintsiipide hülgamine või midagi sellist. Hoolimata sellest, et Tiislerid Kuused ja Kruusid ja Rebased, keda ta seal intervjueeris, rääkisid kõik, et kamoon see on ju loomulik et ma olen Eesti või siis Eesti sportlase poolt. Okei üle võlli ei saa panna ja mingi objektiivsus peab säilima, mitte nagu ühe endise koondislase vahepeal teles viljeletud "pane kossi talle" vms tasemel jutt, aga ma ausalt öeldes pole ka naljalt kuulnud päris sellist kunagi, et haibime nüüd ainult omasid ja teised teeme maha. Aga jah pmst saab tõesti ka niimoodi teooria pealt näpp püsti tarka juttu ajada nagu see näide mis sa välja tõid. Eks muidugi arvamusi on alati erinevaid, mõni lihtsalt lollim kui teine.
      Kas see oli see töö, kus leiti, et ma domineerin sinu üle? See tüüp tahtis kunagi tööd ja ma ütlesin siis antud osakonna juhile, et saada pikalt. Saadetigi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Kas erapooletus ei kehti kui Cagliari mängib? Kuidagi viisakamat neutraalsust võiks isegi siis olla kui Klavan seal mängib. Aga võib-olla ma olen valesti aru saanud kommenteerimise alustaladest.
        Täiesti ulme vend oled. Lase püksi.
        sigpic

        Kommentaar


          Sarap on isegi ülekannete ajal korduvalt maininud, et tema vaatab olukordi sini-punaste prillidega. Kui nüüd tuleksid lisaks ülekanded Juventus - Roma, Inter - Napoli jms mängudest, siis seal poolt valima hakata oleks imelik.

          Mis seis üldse tippmängude näitamisega on? On lootust?

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Olen lugenud Tartu Ülikoolis edukalt kaitstud magistritööd teemal spordikommentaar Eestis, kus autor jõuab lõpuks ikka järeldusele, et põhjendus, nagu Eesti kommentaator võiks omadele rohkem kaasa elada, on pseudoteaduslik subjektiivsus ja väärtusprintsiipide hülgamine või midagi sellist.
            kas see?

            Põhjendus, et Eesti
            reportaažis võib reporter kaasa elada oma sportlasele, kuna Eesti rahvaarv on väike või Eesti
            puhul on tugevam kogukonnatunne, tugevam „omade“ tunne, on minu hinnangul
            pseudoteaduslik.
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
              Seesama jah. Noh hinnata võib ikka, aga kui küsitletud räägivad sulle ühte juttu ja ise paned suht argumenteerimata, et ei ma arvan ikka teisiti, võrreldes seejuures pmst hui s paltsem ehk Eesti ja USA kommentaatoreid üksühele, siis tulevadki sellised suhteliselt huvitavad järeldused. Ma muidugi olen ka antud inimesega tööintervjuul teine teisel pool lauda istunud, tõsi tollal äraütlemise põhjuseks polnud siiski selles magistritöös tehtud järeldused, vaid asjaolu, et ta kandideeris spordiajakirjaniku ametisse selle väikese klausliga, et nädalavahetused võiksid vabad olla tal. A noh vähemalt selle pani paika, et Dannar on suht dominatrix tõesti.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
                Sarap on isegi ülekannete ajal korduvalt maininud, et tema vaatab olukordi sini-punaste prillidega. Kui nüüd tuleksid lisaks ülekanded Juventus - Roma, Inter - Napoli jms mängudest, siis seal poolt valima hakata oleks imelik.

                Mis seis üldse tippmängude näitamisega on? On lootust?
                Mis seal imelikku? Saan õigesti aru, et Cagliari mängude ajal ei tohi kommentaator näidata poolehoidu ja sümpaatiat oma mängumehe vastu, sest terve Eesti peale leidub kümmekond radikaalset Juve või Roma fänni, kellele see ei meeldiks, kui Klavani sats nende lemmikklubi vastu mängib?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                  Mis seal imelikku? Saan õigesti aru, et Cagliari mängude ajal ei tohi kommentaator näidata poolehoidu ja sümpaatiat oma mängumehe vastu, sest terve Eesti peale leidub kümmekond radikaalset Juve või Roma fänni, kellele see ei meeldiks, kui Klavani sats nende lemmikklubi vastu mängib?
                  Ei, kindlasti sa ei saanud aru, mis ma mõtlesin. Kui peaks kunagi tulema kavasse tippmängud, Juve - Roma ja Inter - Napoli, siis nendes mängudes poole valimine ei ole ok. Mu postituse põhieesmärk oli ikka uurida, kas on laual olnud ka reaalne variant/mõte suuri mänge näidata, kuna Kaljuveeri sõnul on õigus selleks olemas.

                  Juve - Cagliari mängul oli mäletamist mööda samuti kergelt Cagliarit pooldav kommentaar. Olgugi, et üks kommentaator on Juve toetaja. Ja see ongi ok.

                  Kommentaar


                    Midagi kindlat pole, aga võimalik, et uuel aastal ehk näeb mõnda Juve mängu ka.

                    Aaa. Ma olen ja neid mänge kuulanud ja ma tean, et üks kommentaator ei salli Interit aga rõõmustas nende värava ajal küll ja veel. Isegi kui see löödi Cagliarile, mis on ju teadupärast uus Eesti rahvusklubi Itaalias.

                    Aga õnneks vist ainult sambazed pahandavad, kui kerge poolehoid nõrgematele või omadele kostub. Eks jätkame samamoodi ja paremini.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      A noh vähemalt selle pani paika, et Dannar on suht dominatrix tõesti.
                      ah, ole nüüd...

                      Kommentaar


                        mu arust klavani mängude ajal pole sugugi probleem ju, kui on kommentaator meie mehe satsi poolt. eriti arvestades,et on kanal, kus üks kommentaator on kogu aeg selgelt bayerni poolt, ka siis kui ekraanil mängivad näiteks chelsea ja manu....

                        Kommentaar


                          Mõnuagent lõi sellel Peeterilt naise üle või mis probleem tal täpsemalt on?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Mõnuagent lõi sellel Peeterilt naise üle või mis probleem tal täpsemalt on?
                            kellegi naine võttis vale vorsti suhu ju. Mingi jutt oli.

                            Kommentaar


                              Ma ei väsi ära kiitmast seda duot, kes kanal 12 peal nba-d kommenteerivad. Ülimalt asjatundlikud, sobivad koos kommima (nö täiendavad üksteist) ja oskavad ka mõnusalt kildu visata. 5+.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Ma ei väsi ära kiitmast seda duot, kes kanal 12 peal nba-d kommenteerivad. Ülimalt asjatundlikud, sobivad koos kommima (nö täiendavad üksteist) ja oskavad ka mõnusalt kildu visata. 5+.
                                +1 iga suvalise pingipoisi kohta on ka kohe mingi lugu rääkida ning igasugune stastistika on koheselt peast võtta mitte ei pea kuskilt vaatama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X