320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Balti Turniir 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Usu mind sellised turvad ei ole meil mitte ainult staadionil vaid ka paljudel paljudel (rock)kontserditel. Meil arvavad enamus, et kui neile on selja peale kirjutatud kiri STAFF, siis nad on maailma kuningad. Et nad on A&O ning iga külastaja on potensiaalne pätt ja kaabakas, kelle käe- ja seljakott, püksitaskud ning hõlmaalused on täis kastide viisi alkohoolseid jooke, filmimise rasketehnikat ja külmrelvi. Ning kui svipsis inimene juhtub kogemata neile otsa komistama siis on tegu terroriaktiga. Veel kehvem on see, et korraldajad õigustavad "omasid".
    Minu arvates ei saa küll võrrelda eriti staadioni ja ürituse turvat Eestis. Suurematel üritustel on ikka normaalne turva (MEESKOND), staadionitel on see tase ikka väga palju nõrgem.
    Algselt postitas budulojus
    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

    Kommentaar


      Te ära ei väsi juba sellel teemal jahumisest?
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas ballack
        politsei rikkus seadust lüües kohtadesse kuhu ei tohi nuudiga üldse lüüa rääkimata ülemäärase jõu kasutamisest. kui sa hampton oled politseist siis ütleks sulle täpselt sama nagu sa ise ütlesid et kui midagi teete siis arvestage ka kõikvõimalike tagajärgedega ja antud juhul oli selleks politsei ründamine.
        Olen ma kusagil vastupidist väitnud või?
        Ja kust see jutt tuleb, et ma politseist olen???
        DELFI kommijad ahju!

        Kommentaar


          Algselt postitas Hampton Vaata postitust
          Olen ma kusagil vastupidist väitnud või?
          Nagu vahepeal selgus, et oled jah

          Kommentaar


            Inimene on seesugune tegelane, keda ei õnnestu õnneks robotiks muuta. Me võime teha igasuguseid seaduseid, määruseid, sisekorrareegleid - me võime lõppkokkuvõttes reglementeerida ka selle kuidas sa pead sittuma, istuma, astuma ja seksima.

            Õnneks on olemas palju lahedaid, vahetuid ja rõõmsaid inimesi kes astuvad mõnikord ka üle nende kehtestatud reeglite, tehes seda süütult, kellegile halba ja kannatusi põhjustamata.

            Just viimaste hulka kuulub ka viimane üle väljaku jooksmise aktsioon. Kurat, jalgpall on ikkagi ainult mäng, melu, seal peabki oma emotsioonid välja laskma. Selle eest ei pea inimest haiglasse või hauda peksma.

            Hämmastav, et on olemas inimesi, kes siin veel fänne süüdistavad. Ettevaatust, vaadake, et te robotiks ei muutu.
            Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

            http://www.jkpiraaja.ee/

            Kommentaar


              Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
              Suurematel üritustel on ikka normaalne turva (MEESKOND)
              Hahaa.
              Ma ühel üritusel sattusin lava ees suhtlema Meeskonna vahetusevanema või sellise selliga ja ta seletas üsna pikalt, kuidas kõikidel tüüpidel, kellel on natuke pikemad juuksed kui siilisoeng tuleks nuiaga põlved sodiks peksta ja siis jalgupidi lakke tõmmata ning juuksed ära lõigata, et nad ikka inimese moodi välja näeksid. Ja tüüp ei teinud nalja, vaid tal oligi selline mõtteviis. Ja Meeskonda üritusi turvama võetakse ikka täiesti suvalisi tölle.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Hahaa.
                Ma ühel üritusel sattusin lava ees suhtlema Meeskonna vahetusevanema või sellise selliga ja ta seletas üsna pikalt, kuidas kõikidel tüüpidel, kellel on natuke pikemad juuksed kui siilisoeng tuleks nuiaga põlved sodiks peksta ja siis jalgupidi lakke tõmmata ning juuksed ära lõigata, et nad ikka inimese moodi välja näeksid. Ja tüüp ei teinud nalja, vaid tal oligi selline mõtteviis. Ja Meeskonda üritusi turvama võetakse ikka täiesti suvalisi tölle.
                Ei väidagi, et seal ebanormaalseid vendi pole, aga organiseeritus on nendel kordades parem, kui teistel Eesti turvafirmadel.
                Algselt postitas budulojus
                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                Kommentaar


                  Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                  Ei väidagi, et seal ebanormaalseid vendi pole, aga organiseeritus on nendel kordades parem, kui teistel Eesti turvafirmadel.
                  Organiseeritus võib-olla tõesti. Samas on Meeskonnas selliste inimeste osakaal üsna suur, kes minimaalsegi võimaluse korral probleeme otsima hakkaks ning seetõttu kaost süvendaksid. Kui turvafirma inimesed on üritusel juba sellise suhtumisega, et kõik staadionil/kontserdil/kusiganes viibivad inimesed on alaarenenud tropid, siis on publiku ja turvajate vahelised konfliktid kergemad tekkima. Arenal on õnneks nt fännitribüüni turvamas sellised muhedad vanad (seda ka vanuse mõttes), kes ei hakkaks kunagi seal kaklema. Ma arvan, et just selline asi hoiab ebameeldivusi ära.

                  Kommentaar


                    Siin on nii palju lugemist,kahjuks kõike ei jõudnud lugeda ja ei tea,kas on läbi käinud.Aga vaatasin kordusest,et palju oli robustset vilet,lausa õudset.Materjal on ju olemas,kas tõesti ei anna sellise kohtunikuga,kes suure jama peapõhjus,midagi ette võtta.
                    Eriti meeldejääv moment(seda näitab aeg-luubis),kus leedukas lööb pallist mööda ja astub Purjele jala peale ning meile määratakse 16-kasti lähedalt ohtlikust kohast karistuslöök.Jne.,jne.

                    Õudus,sellised kohtunikud ei vääri kohta platsil.Pätt.
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      Aplaus u17-le .
                      Kes võttis leedu üle 1:0 võidu !
                      Tublid poisid, said kaua oodatud hea tulemuse .

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                        Siin on nii palju lugemist,kahjuks kõike ei jõudnud lugeda ja ei tea,kas on läbi käinud.Aga vaatasin kordusest,et palju oli robustset vilet,lausa õudset.Materjal on ju olemas,kas tõesti ei anna sellise kohtunikuga,kes suure jama peapõhjus,midagi ette võtta.
                        Eriti meeldejääv moment(seda näitab aeg-luubis),kus leedukas lööb pallist mööda ja astub Purjele jala peale ning meile määratakse 16-kasti lähedalt ohtlikust kohast karistuslöök.Jne.,jne.

                        Õudus,sellised kohtunikud ei vääri kohta platsil.Pätt.
                        vaataks ka hea meelega veel need mängud üle - kas kellelgi on äkki jagada?
                        kaks firmatorti, kast pepsit!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas billy t Vaata postitust
                          vaataks ka hea meelega veel need mängud üle - kas kellelgi on äkki jagada?
                          see vend,kes koopia tegi,mida vaatasime,elab lõuna-eestis ja on praegu ära.endal kahjuks pole...
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            Pole jõudnud siin seda teemat jälgida aga kiire küsimus oleks, et kas Jansa operatsioonile minek on kuidagi seotu Lätis toimunuga?
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              aga minule helistas eile üks tore ajalehelugeja, kes rääkis, et talle väga meie leht meeldib, aga talle ei meeldi anarhistlikud ja fašistlikud seisukohavõtud. Mida olevat siis minu arvamusartikkel kogu asjast
                              Põhiseisukoht oli, et politseinik on riik ja me keegi ei tohiks nendele vastu möliseda...

                              Kommentaar


                                Raske on kõigile meelejärele olla. Päev varem EPL-is ilmunud artiklite tonaalsuse tõttu (eriti pealkirjad ja karikatuur) kaalusin mina lehe tellimuse tühistamist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X