320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ilus loosung, kuid pre-seasoni mängude puhul täielik bullshit, vabandage väljendust. seal on siiski olulised natuke muud asjad kui võit.

    võrreldes eelmiste kontrollkohtumiste uimase kiigutamisega oli eilne juba hoopis teine tera ja seda terve mängu jooksul, nii et ses mõttes igati lootustandev esitus meeskonnalt.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas mihkel555 Vaata postitust
      E: P.S Kas SAF läks RVPd ära moosima või?
      Lõpetage meibi ära see wänkimine van Persie üle??!! Võimalus on nagu lahja rummikoks: 20% on võimalus, et diil ära tehakse (rumm) ja 80% võimalus, et diil jääb ära ja mänku ikka ruulib (coca-cola või mõni muu pealekas)

      Kommentaar


        tõepoolest keda huvitab mingi persie.

        Danny Welbeck will sign a five-year contract worth £75,000 a week at Manchester United.

        The England striker, out of Wednesday’s clash with Italy through injury, will end protracted talks about his new deal. Welbeck, 21, had been reluctant to sign another long-term contract until his salary reflected his growing status as Wayne Rooney’s regular strike partner at United.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          teine asi on aga jällegi see:



          jah, kollane lärakas, kuid suitsule tuld või kuidas see oligi.

          pean tunnistama, et ma ei saa selle tõmbe eesmärgist endiselt hästi aru, v.a muidugi, et wengerile anuusi keerata. mõlemas äärekaitses haigutab põhimeeste selja taga mariaani süvik, aga kompenseerime ikka ründajatega. milleks? et Berbat veel rohkem mõnitada või? ma ei oleks väga üllatunud, kui SAF leiab ühel päeval koju tulles voodist hobusepea, sigaret mokkade vahel. kuskil on piir ka siiski.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Huvitav, algul ei tahetud Welbecki palka £60,000-ni neljakordistada, aga nüüd hoopis viiekordistati?
            Aga Welbecki lepinguga seoses mul just tekkis üks üldine küsimus jalgpallurite lepingute kohta, seni pole vastust saanud, nii et äkki teab siit keegi vastust.
            Nimelt kui näiteks Welbeckil oli 12 kuud veel £15,000 palgaga lepingut alles, ja kui ta näiteks sõlmib uue viie-aastase lepingupikenduse palgaga no siis näiteks see £75,000 naela, et kas siis see esmane 12 kuud käib lõpuni või hakkab kohe päevapealt uus leping kehtima?
            Kui seda viimast, siis paneb imestama, et miks need mängijad, kes lõpuks ikkagi uue lepingu sõlmivad, sellega nii kaua aega raiskavad (kindlasti saaks läbirääkimisi kiiremalt ka läbi viia, kuigi eks nad tahavad jah rohkem raha kaubelda või misiganes, nagu praegu näha oli)

            Kommentaar


              Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
              Nimelt kui näiteks Welbeckil oli 12 kuud veel £15,000 palgaga lepingut alles, ja kui ta näiteks sõlmib uue viie-aastase lepingupikenduse palgaga no siis näiteks see £75,000 naela, et kas siis see esmane 12 kuud käib lõpuni või hakkab kohe päevapealt uus leping kehtima?
              Kui seda viimast, siis paneb imestama, et miks need mängijad, kes lõpuks ikkagi uue lepingu sõlmivad, sellega nii kaua aega raiskavad (kindlasti saaks läbirääkimisi kiiremalt ka läbi viia, kuigi eks nad tahavad jah rohkem raha kaubelda või misiganes, nagu praegu näha oli)
              Kehtib viimane variant.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Kas tõesti on meil RVP-d vaja? Kui RVP tuleb, kas Berba läheb kindlasti?

                Kommentaar


                  Algselt postitas mihkel555 Vaata postitust
                  Kas tõesti on meil RVP-d vaja? Kui RVP tuleb, kas Berba läheb kindlasti?
                  Minu silmis mitte. Arvatavasti.
                  Algselt postitas fitti
                  Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                  Kommentaar


                    No vähemasti saaks peale RVP ostmist iga võimaliku igavushetke täita Arsenali fännide hala lugemisega

                    Kommentaar


                      Kas just hala, aga tasemelt on see pettumus sama, kui Rooney jalutaks lampi minema.

                      Kommentaar


                        See kogu trall RVPga on täpselt nagu Rooneyl oli mõnda aega tagasi. Lõpuks jääb ikka Arsenali ja palka tõstetakse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Higuaaaain , Vaata postitust
                          Kas just hala, aga tasemelt on see pettumus sama, kui Rooney jalutaks lampi minema.
                          Isiklikke emotsioone kirjeldaks hetkel pigem kui hinge kinni pidamist ootuses, et välja köhitaks ikka täiesti röögatu papp (vähemasti kahega algav summa). Seejärel ootaks muidugi spektakulaarset läbikukkumist. Viimase lepinguaasta käivitumisel lambist rääkida on ehk pisuke liialdus.

                          Kommentaar


                            ma loodan siiralt, et saf kasutab kogu seda asja lihtsalt arsene'i ja arsenali (meeskonna)vaimuga n*ssimiseks.

                            lisaks pole see ostuprotsess väga safilik: meedia pasundab juba mingi kuu aega, tüüp ise teeb mingeid poolkõvasid vihjeid, rääkimata asjaolust, et selline papp sellise mehe alla investeerida, kui nii poolik kui eriti äärekaitse vajas korralikult lappimist (jep, kordan vince'i öeldut), oleks lihtsalt good old stupid.
                            kui diil ka aset leiaks, vajuks lõug küll vähemalt munadeni, kui mitte maha ja pettumuste kann oleks triiki täis.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Varem see suvi juba mainitud nimi, keda plaanis osta, on taaskord esile kerkinud.
                              Angelo Henriquez siis.
                              Manchester United on mitmete allikate kohaselt lähedal noore Tšiili mängumehe Angelo Henriqueze ostule, kirjutab ESPN Soccernet. 


                              Wikipedias juba uhkelt Unitedisse lisatud, aga wiki on wiki

                              Kommentaar


                                Äkki prooviks hoopis Alonsot saada?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X