320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma toetan Hispaania jalgpalli, kui katalaanid mängivad inglastega, siis ma olen alati nende poolt. Oleks selleks klubiks kasvõi Girona. Maitse asi, liigas loomulik ja üldiselt ka Reali toetaja. Aga inglise satside vastu olen kasvõi vanakuradi enda poolt. Ja see pole mingi parempoolsete ja vasakpoolsete dilemma. Mulle lihtsalt meeldib jalgpall, mida Hispaanias mängitakse. Nagu näha, on see endiselt maailmas esikohal. Casillas ütles ju samuti, et temagi Barca poolt, sest see ikkagi kodumaa klubi talle. Kas ta ei tohi?

    Kommentaar


      Mul pole eriti aega videoid otsida, aga täna lõi Messi trennis täpselt samasuguse. Ju tundis ette, et läheb vaja..

      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Olar su parem nimi oleks Onar, aga see on juba pikem jutt. Mis koht siin kellele kätte näidati? See, et Barsa siit mängust 3 väravat välja imes on sajandi sähvatus. Kahjuks pean tõdema, et 0:3 pealt on Liverpoolil raske välja tulla, aga tuleb säilitada usk Premier League ülimuslikkusesse. Tendents on hetkel liikumas sinna poole, et on alanud Premier League'i ajastu, millel ei tule lõppu. Seal mängib praeguse hetke maailma parim klubi ehk City ning kamaluga muid häid meeskondi. La Ligas on 3 meeskonda ja ülejäänud on kõik prügivedu. Ärgake üles Hispaania liiga fännid!!! Teie aeg on läbi, sest teie riik on võlgades, teil pole raha ega oskusi.

        Kommentaar


          no liverpool on ikka sitaks tugev meeskond ja vääris kindlasti paremat tulemust. kui manu oli tasemelt nagu la liga relegatsiooni meeskond, siis siin oli tipptiim vastas. väga hästi vastu hakatud! mul kohe oli selline tunne, et messi selle freekicki sisse paneb ja veel milline värav! nädalavahetus puhkust poistele ja siis teisipäeval saab juba puhanuna mõnuga kontratest väravaid tekitada.
          ärge olge dembele peale kurjad, süüdi on suarez kes tema enesekindluse eelmise mänguga ära nullis! dembele oleks võinud varemgi sisse tulla, ta on just selliste mängude jaoks ideaalne kus ruumi palju peale joosta. loodan, et saab rohkem mänguaega järgmine nädal. coutinho vana pelmeen võiks pingile jääda

          Kommentaar


            Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
            Olar su parem nimi oleks Onar, aga see on juba pikem jutt. Mis koht siin kellele kätte näidati? See, et Barsa siit mängust 3 väravat välja imes on sajandi sähvatus. Kahjuks pean tõdema, et 0:3 pealt on Liverpoolil raske välja tulla, aga tuleb säilitada usk Premier League ülimuslikkusesse. Tendents on hetkel liikumas sinna poole, et on alanud Premier League'i ajastu, millel ei tule lõppu. Seal mängib praeguse hetke maailma parim klubi ehk City ning kamaluga muid häid meeskondi. La Ligas on 3 meeskonda ja ülejäänud on kõik prügivedu. Ärgake üles Hispaania liiga fännid!!! Teie aeg on läbi, sest teie riik on võlgades, teil pole raha ega oskusi.
            Nii rumalat juttu on raske kommenteerida.

            Kommentaar


              Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
              Nii rumalat juttu on raske kommenteerida.
              Ei oska ka vastata

              Kommentaar


                Mulle meenus 2015. aasta poolfinaal, kus kohtusid omavahel Barcelona ja Bayern. Kus samamoodi pressis Bayern ülikõrgelt ja oli kogu aeg mängus sees ja kõik tundus roosiline. Lõpuks nagu ka tollases mängus, pandi klass maksma. Lisaks mõlemas mängus oli Barcelona ülimalt kannatlik ja võistkonnast kiirgas küpsust ja kogemust.

                Üks väga tähtis asi veel. Viimased 2-3 hooaega on Barcelona treenerid Messit aprillikuuks täielikult üle küpsetanud. See aasta oli Valverde oluliselt targem. Tulemuseks veel võimsam masin, kui seda on Ronaldo (keda ka Zidane kevadeks vormi 2 aastat ajastanud).
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Mulle meenus 2015. aasta poolfinaal, kus kohtusid omavahel Barcelona ja Bayern. Kus samamoodi pressis Bayern ülikõrgelt ja oli kogu aeg mängus sees ja kõik tundus roosiline. Lõpuks nagu ka tollases mängus, pandi klass maksma. Lisaks mõlemas mängus oli Barcelona ülimalt kannatlik ja võistkonnast kiirgas küpsust ja kogemust.

                  Üks väga tähtis asi veel. Viimased 2-3 hooaega on Barcelona treenerid Messit aprillikuuks täielikult üle küpsetanud. See aasta oli Valverde oluliselt targem. Tulemuseks veel võimsam masin, kui seda on Ronaldo (keda ka Zidane kevadeks vormi 2 aastat ajastanud).
                  Pigem on Messi ise ka aru saanud, et pole enam 20 aastane ja ei suuda kõikides mängudes kõik minutid mängida. Messi võim on Barcelonas suur ja kui ta tahab mängida, siis ta mängib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Olar Vaata postitust
                    Mulle lihtsalt meeldib jalgpall, mida Hispaanias mängitakse. Nagu näha, on see endiselt maailmas esikohal.
                    Barcelona on hetkel Hispaania jalgpallis anomaalia ehk teistest peajagu üle. Ei ütleks, et Barcelona suurepärane tase esindaks kogu Hispaania jalgpalli hetketaset... Pigem on tänavusel hooajal ikkagi tegemist olnud üldtasemelt langusega.
                    Aga mõistan, mida sa öelda tahad, sest tunnen ise sama kui inglise jalgpalli esindaja mängib ja see pole minu lemmikklubi (paraku ei kehti Liverpooli kohta, olin Barca poolt). Samuti näiteks viie aasta kontekstis ML võitjaid vaadates on sul igal juhul õigus. Eriti juhul, kui karikas jälle Hispaaniasse liigub.

                    Hooaja algul ei ennustanud väga paljud Barcat soosikuks, kuid nüüd ta seda kahtlemata on. Aga tegelikult pole kordagi olnud põhjust Barcelonat maha kanda. Mul on igatahes hea meel, et see nõnda ennustamatu karikasari on.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                      Barcelona on hetkel Hispaania jalgpallis anomaalia ehk teistest peajagu üle. Ei ütleks, et Barcelona suurepärane tase esindaks kogu Hispaania jalgpalli hetketaset... Pigem on tänavusel hooajal ikkagi tegemist olnud üldtasemelt langusega.
                      Aga mõistan, mida sa öelda tahad, sest tunnen ise sama kui inglise jalgpalli esindaja mängib ja see pole minu lemmikklubi (paraku ei kehti Liverpooli kohta, olin Barca poolt). Samuti näiteks viie aasta kontekstis ML võitjaid vaadates on sul igal juhul õigus. Eriti juhul, kui karikas jälle Hispaaniasse liigub.

                      Hooaja algul ei ennustanud väga paljud Barcat soosikuks, kuid nüüd ta seda kahtlemata on. Aga tegelikult pole kordagi olnud põhjust Barcelonat maha kanda. Mul on igatahes hea meel, et see nõnda ennustamatu karikasari on.
                      No ei tea, viimase dekaadi jooksul pole küll hooaega olnud kus Barca nimi poleks suursoosikute seas olnud.
                      Felix: Oh, bollocks!
                      Elmo: Dog's bollocks?
                      Felix: No, just plain fucking bollocks!
                      Elmo: No dog involved?

                      Kommentaar


                        Inglise meedia arvab muidugi et inglise klubid põrutavad teistest liigadest läbi nagu võist ja iga aasta on sama tulemus et saadakse kuskil ploomid.

                        Kommentaar


                          Liverpooli poolehoidjad pole vist väga palju Barcelona mänge sel hooajal väga palju vaadanud, seetõttu imestatakse, et näe, muudkui ründasime ja surusime ja saime 3-0 sisse.

                          Deja vu La Ligast (CLis pole seda olnud) ehk Valverde pragmaatiline käekiri oli eilegi vägagi tuttav. Kui vaja suruti, aga enamjaolt kutsuti vastane survet avaldama, nõelati siis vastu või püüti omapoolse kohatise pressiga pall võtta ja see kiiresti individuaalsete oskuste pealt kasti toimetada. Töötas sama hästi kui need A-Rühma plaanid, vähemasti esimeses jalas. Valverde on Barca kohta ikka rõlge pragmaatik küll, pole imestada, et mingi seltskond barca pepi die-harde teda südamest vihkab. Luis oli muidugi üsna sarnane, aga siis hoiti seda tiki-takaga kohati tasakaalus. Aga. pole enam paari maailma kõige aegade parima meeskonna võtmeliiget ning keskmine vanus oli blaugranadel kah eile päris soliidne, mistõttu sellist 70-30 domineerimist ja aeglast konnaküpsetamist pole võimalik enam mängida, ok, vbla Alavesi vastu.

                          Lõppeks loodi tegelikult ka ise paremad võimalused kui Liverpool ning mahakantud Piquenbauer jättis premmi parima mängija posti taha.
                          Tore mäng, aga ega selle Valverde pragmaatilisusega käib kaasas ka südari oht Anfieldil.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Olar Vaata postitust
                            Ma toetan Hispaania jalgpalli, kui katalaanid mängivad inglastega, siis ma olen alati nende poolt. Oleks selleks klubiks kasvõi Girona. Maitse asi, liigas loomulik ja üldiselt ka Reali toetaja. Aga inglise satside vastu olen kasvõi vanakuradi enda poolt. Ja see pole mingi parempoolsete ja vasakpoolsete dilemma. Mulle lihtsalt meeldib jalgpall, mida Hispaanias mängitakse. Nagu näha, on see endiselt maailmas esikohal. Casillas ütles ju samuti, et temagi Barca poolt, sest see ikkagi kodumaa klubi talle. Kas ta ei tohi?
                            Casillas tohib ja sina tohid ka. Lihtsalt uurisin, sest olles Madridis elanud ja omades Reali fännidest sõpru kõlab barca pooldamine kuidagi naljakalt. Aga ei taha laskuda sinna "kumb on õigem fänn, kas eestlane või kohalik" diskussiooni. Pole ju olemas mingit rusikareeglit kuidas keegi fännama peaks.

                            Kommentaar


                              Siin siis on see hetk, mil jalgpalliajaloos keerati ette täiesti uus leht, mis ääristatud on kullaga ja kaunistatud teemantitega:


                              #600
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                                Casillas tohib ja sina tohid ka. Lihtsalt uurisin, sest olles Madridis elanud ja omades Reali fännidest sõpru kõlab barca pooldamine kuidagi naljakalt. Aga ei taha laskuda sinna "kumb on õigem fänn, kas eestlane või kohalik" diskussiooni. Pole ju olemas mingit rusikareeglit kuidas keegi fännama peaks.
                                No ma kipun arvama, et enamike Eesti fänne ei ole ei Barcelonas ega Madriidis elanud ja ei oma nende klubide ja nende ajalooga mitte mingist sügavamat kontakti. Mis ühendab enamikke Hispaania liiga (aga ka näiteks Serie A) erinevate tiimide Eesti fänne, on minu arust üleüldine negatiivne suhtumine premmiklubide vastu. Selle jaoks on palju põhjuseid, metsik hype, ületurundamine, enda teisteks paremaks pidamine, Ott Järvela, ebakompetentsed ja ainult premmi tundvad jalkakommentaatorid, vastikud ja vägivaldsed fännid jne. See on toonud kaasa situatsiooni, et mil iganes satun koos Hispaania vs Inglismaa klubi vastasseisu vaatama, siis praktiliselt kõikidel kordadel on nii Atletico, Reali, Valencia ja teiste fännid olnud HIspaania klubi poolt, sõltumata sellest, kes mängib.
                                See ei ole nii La Ligas. Olen südamest õnnelik kui Real seal kaotab, rääkimata El Classicotest, aga mis puudutab Euroopas toimuvaid vastasseise, siis pigem Real kui kes iganes Inglismaalt (no võibolla va Spurs, nende vastu on ammu ka mingi crush olnud).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X