320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga veel lõppsõnana, siis üsna kummastav on siiski olukord, kus meeskond hakkab mängima alles siis, kui 2 väravaga kaotusseisus ollakse. Ma ei saa aru, mis selle põhjus täpsemalt on. Kas tõesti Mourinho ongi selline kusik ja seniilne sitakott, et veri hakkab keema alles siis kui seis on puhta pees ja läheb üle ründavale jalgpallile. Või siis tõesti teine variant, et need nn staarid ongi nii lahjad, istuvad oma suure rahakoti otsas ja naudivad oma puutumatust.

    Lahe võit ja lõpp oli, aga nagu ka eelnevalt kirjutati, siis jubeda sitamaitsega.

    Kommentaar


      Fännid on ikka jalka kummalisim asi. Kõige olulisem on ju see, et oli lahe etendus. Mäng jääb meelde ja puha. Aga siin tahetakse mingit "peaks 60. minutiks selge olema". Sellised mängud on ju just kõige igavamad.

      Kommentaar




        Meestele hea boost enne Pooli.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Fännid on ikka jalka kummalisim asi. Kõige olulisem on ju see, et oli lahe etendus. Mäng jääb meelde ja puha. Aga siin tahetakse mingit "peaks 60. minutiks selge olema". Sellised mängud on ju just kõige igavamad.
          Tead kui nädalast nädalasse samasugune sitt on, siis ei ole sellist tunnet, et kaotusseisust võiks välja ka tulla.
          Nagu ausalt, ammu pole peale SAFi aega selliseid comeback mänge olnud. Minul näiteks oli 60. minutiks lootus suhteliselt kadunud. 20% lootust vast oli veel kuskil paagis alles.

          Kommentaar


            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
            mille üle ei suuda siiski erilist rõõmu tunda, sest nii haleda mänguga on nõme võita.
            kuule nothing personal aga mine magama.

            tegelt seda olen tahtnud ammu öelda, et tra juba tükimat aega nagu riomma merda teemat loeks - kõik on perses kõik on perses kõik on perses aa nojah võitsime vist jälle aga kõik on perses kõik on perses kõik on perses kõik on perses kõik on perses aa ikka veel teisel kohal jah tra no ma ei tea mismoodi küll sest kõik on perses kõik on perses kõik on perses kõik on perses mis mõttes parim kaitse ei saa olla parim kui kõik on perses kõik on perses kõik on perses kõik on perses lukaku seebiks sack mourinho sell giggs kuna kõik on perses kõik on perses kõik on perses kõik on perses kõik on perses nii halba unitedit ei ole kunagi elus näinud ja häbi on häbi on häbi on sest kõik on nii perses. häbi.

            tra.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              kuule nothing personal aga mine magama.

              tegelt seda olen tahtnud ammu öelda, et tra juba tükimat aega nagu riomma merda teemat loeks - kõik on perses kõik on perses kõik on perses aa nojah võitsime vist jälle aga kõik on perses kõik on perses kõik on perses kõik on perses kõik on perses aa ikka veel teisel kohal jah tra no ma ei tea mismoodi küll sest kõik on perses kõik on perses kõik on perses kõik on perses mis mõttes parim kaitse ei saa olla parim kui kõik on perses kõik on perses kõik on perses kõik on perses lukaku seebiks sack mourinho sell giggs kuna kõik on perses kõik on perses kõik on perses kõik on perses kõik on perses nii halba unitedit ei ole kunagi elus näinud ja häbi on häbi on häbi on sest kõik on nii perses. häbi.

              tra.

              Sa oled päris kaua meeskonna fänn olnud, võiksid natuke rohkem mäletada. Ma ootasin 3 aastat selle vingumisega. Ma olen alati suur Mourinho fänn olnud, aga peamine probleem hetkel on võidutahe.
              Seda ei ole, täna tuli võit, aga järgmised kaks korda sama vastase vastu saame viigi. Liverpool on iga mäng näljane, aga Unitedi mängus seda ei näe.

              Ehk ma ei taha Barca või Reali mängupilti või iga voor võite, vaid sära mängijate silmis ja tahet võita.

              Kommentaar


                Pakun, et Mõnul oli täna huvitavam kommenteerida kui eile.
                Praegu adrekas üleval veel, ei julge midagi rohkem kirjutada.
                Algselt postitas Stok
                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                Kommentaar


                  mu jaoks täitsa ausalt üks sitt puha, kas keegi fänn olnud alates eile kella üheksast või seapõie aegadest, aga kui tullakse nullkahe pealt võidule ja lõpuminutil üks mees paneb ristaka, aga selle üle "ei oska rõõmu tunda", siis on ikkagi tagumine aeg hobi vahetada.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    See on mingi viimaste aastate trend, et iga suurklubi puhul on mingi osa fänne, kelle arvates peaksid nad iga mängu võitma lõdva randmega. Ala, et mängitakse teise "suure kuuiku" mansaga, mäng on pingeline, aga üks võidab 2:1. Paugupealt on pikk nimekiri, kes tuleks kohe lahti lasta. Veel hullem, kui mõni tagaotsa mansa suudab vastu hakata, siis on kõik süüdi ja lubatakse veene nüsima hakata.

                    Kuigi. Ma vist mäletan, et Moyesi ja van Gaali puhul oli ka Vince see viimane mees, kes koguaeg rääkis, et kõik on maruhästi ja ilgem töö käib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      mu jaoks täitsa ausalt üks sitt puha, kas keegi fänn olnud alates eile kella üheksast või seapõie aegadest, aga kui tullakse nullkahe pealt võidule ja lõpuminutil üks mees paneb ristaka, aga selle üle "ei oska rõõmu tunda", siis on ikkagi tagumine aeg hobi vahetada.
                      Eks ma tunnen ikka rõõmu, kriitika käiski rohkem pikema ajaperioodi kohta, lihtsal see esimene 60 minta tõi lõpuks 5 aastat kogunenud pettumuse välja.

                      Kommentaar


                        Vinge esimene klubi eest küll serblaselt.

                        Jah, oli tõesti masendav kaksnullini, oli. Ma annaks täna kuhjaga Josele krediiti hoopis, ei hakanud põikpäiselt oma joru edasi ajama, vaid tegi need vahetused, mida tegelikult päris ei oodanudki. Tea, ei saa aru kuidas peale sellist mängu veel vinguda suudate.
                        SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          See on mingi viimaste aastate trend, et iga suurklubi puhul on mingi osa fänne, kelle arvates peaksid nad iga mängu võitma lõdva randmega. Ala, et mängitakse teise "suure kuuiku" mansaga, mäng on pingeline, aga üks võidab 2:1. Paugupealt on pikk nimekiri, kes tuleks kohe lahti lasta. Veel hullem, kui mõni tagaotsa mansa suudab vastu hakata, siis on kõik süüdi ja lubatakse veene nüsima hakata.

                          Kuigi. Ma vist mäletan, et Moyesi ja van Gaali puhul oli ka Vince see viimane mees, kes koguaeg rääkis, et kõik on maruhästi ja ilgem töö käib.
                          Olen nõus, sellepärast ma kritiseeringi iga 3-5 aasta tagant. Kurss on 80 punkti kanti, ehk suures plaanis on kõik ilus, aga eks suured unistajad loodavad ka mängust midagi ilusat leida. Keegi võiks mängijatest ka hoolida klubist nagu Keane ja kogu aeg endast 100 protsenti anda. Hetkel on minu arust pigem sellega kõige suurem probleem, et ei anta endast piisavalt välja.

                          Vähemalt kollektiivselt mitte.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ma vist mäletan, et Moyesi ja van Gaali puhul oli ka Vince see viimane mees, kes koguaeg rääkis, et kõik on maruhästi ja ilgem töö käib.
                            sul ka ikka vanus annab tunda juba - küll ta lõpupoole oli täitsa kalkun siiski ka minu silmis. chosen one'ile oleks tol hetkel isiklikult rohkem andnud, aga takkajärgi vaadates muidugi hea et lahti sai.

                            ja eks seda igast sitta olegi palju olnud ka sel hooajal, aga see hala on ikka üle mõistuse läind kohati. ma saan aru kui oleks kuskil CList miinus kolmteist sanga ja külamehed hingavad kuklasse ja euroopas saad mingitelt svenssonitelt ploomid, siis on ju õigustatud, aga praegu siiski suures plaanis who the fuck are man united, noh.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar




                              Matici värav. Jälgi Lukakut.

                              Tõestuseks, et Lukaku on kogu hingega unitedi peal väljas. mega respect.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                                Eks Manu tahab kandideerida chelsea ja arsenali mängupildiga. Kuigi hetkel on Neist kolmest Arsenalil olnud kõige normaalselt mängupilt.
                                Sa jääd Palacei vastu 11. minutil kaotusseisu ja sa teed selle järgmise 35. minuti jooksul ühe..ÜHE pealelöögi.
                                Samas fakt on see, et Mourinho suudab sita mängupildiga ikka tulemusi teha, ollakse ju näiteks Liverpoolist ikkagi tabelis eespool. Conte võitis ka Premmi, see et Chelsea ei suuda 2 head hooaega jutti teha on ju tavaline. Ja noh, Wenger on Wenger, kõlblik kuni sai juba 5 aastat tagasi läbi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X