320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvuste liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti läbi aegade noorimalt A-koondises debüteerinud väravavahid on

    1. August Lass - 22-07-1921 , Eesti – Rootsi 0:0 - 17 a. 11. k. 6 p.
    2. Martin Kaalma - 20-05-1995 , Leedu - Eesti 7:0 - 18 a. 1 k 6 p.
    3. Evald Tipner - 03-06-194 , Iirimaa – Eesti 3:1 - 18 a. 2 k. 21 p.

    4. (?) Karl Jakob Hein - 18 a. 4 k. 23 (26) p.

    Kommentaar


      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      Ei ole üldse võimatu või ebaloogiline. Kirutud on Voolaidu küll siin aga mina ütleks selle kutse puhul, et väga hea otsus. Hein ja Pechter on väga rohelised ja kedagi kogenumat valikus ei ole. Alandil, Toomil ja Matrossovil puuduvad samuti rahvusvahelisel areenil kogemused, Lepmets ei ole enam jalgpallur.
      Voolaiu telefonikõned ja kohvikujutud juba on hakanud jalgpallifolklooris oma elu elama Selle loogika kohaselt on muidugi keeruline ennustada, kes alustab. Kas vanade teenete eest Kotenko või vaadatakse trennide põhjal. Kogemustega mehe väravasse panek on igati mõistlik aga võtan mütsi maha, kui pannakse Hein, see oleks tõsine grande cojones decision!
      Kuna Inglismaal on rahvuskoondis ikkagi püha lehma staatuses, siis see kui Hein saab A-koondises tähtsates mängudes väravas olla annab kindlasti positiivse signaali ka Arsenali treeneritele ja muule staffile, et ta suudab ka meeste mängus hakkama saada ja tal on kogemus all. Kui peaks hooaja keskel liigakarikas või fa karikas kuskil esimestes ringides tekkima olukord, et Leno vigane jne ja tahetakse kolmandat numbrit väravasse panna, siis A-koondise mängud võivad vabalt kaalukausi Heina kasuks kallutada.

      Ma ei näe hetkel ühegi adekvaatset põhjust, miks Hein ei peaks alustama. Kui Kotenko alustab Heina ees, siis see tekitaks vist isegi natukene rohkem hämmingut kui Liivaku kutse.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Kuna Inglismaal on rahvuskoondis ikkagi püha lehma staatuses, siis see kui Hein saab A-koondises tähtsates mängudes väravas olla annab kindlasti positiivse signaali ka Arsenali treeneritele ja muule staffile, et ta suudab ka meeste mängus hakkama saada ja tal on kogemus all. Kui peaks hooaja keskel liigakarikas või fa karikas kuskil esimestes ringides tekkima olukord, et Leno vigane jne ja tahetakse kolmandat numbrit väravasse panna, siis A-koondise mängud võivad vabalt kaalukausi Heina kasuks kallutada.

        Ma ei näe hetkel ühegi adekvaatset põhjust, miks Hein ei peaks alustama. Kui Kotenko alustab Heina ees, siis see tekitaks vist isegi natukene rohkem hämmingut kui Liivaku kutse.
        +1

        Ja mis loogika järgi peaks koondise neljas väravavaht olema enne teist ja kolmandat väravas?? Siis oleks pidanud emma kumma asemel ta seal nimekirjas algusest peale olema.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Milles Pechteri rohelisus seisneb? Et mängib alles seitsmendat hooaega Premium Liigas, olles teinud kõigest 164 mängu? Või et on liiga noor meie vananevas rahvuskoondises? Igal koondislane sai kunagi oma esimese mütsi..
          Rohelisus seisneb selles, et tal on KOONDISES 0 mängu, mis on teine tera, kui tublid 164 mängu Eesti premium liigas.

          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          +1

          Ja mis loogika järgi peaks koondise neljas väravavaht olema enne teist ja kolmandat väravas?? Siis oleks pidanud emma kumma asemel ta seal nimekirjas algusest peale olema.
          See, et Kotenko 4ndana kutsuti ei tähenda veel, et ta hierarhias staatiliselt 4s on ja evib võimalust ülespoole tõusta vaid juhul, kui keegi ära kooleb. Eks see ikka ole lõpuks treeneri otsus, kelle ta väravasse usaldab.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Ma olen suhteliselt veendunud, et Hein teeb oma debüüdi.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Ma olen suhteliselt veendunud, et Hein teeb oma debüüdi.
              +1, ütleks kuskil 75-25 jah

              Kommentaar


                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust

                See, et Kotenko 4ndana kutsuti ei tähenda veel, et ta hierarhias staatiliselt 4s on ja evib võimalust ülespoole tõusta vaid juhul, kui keegi ära kooleb. Eks see ikka ole lõpuks treeneri otsus, kelle ta väravasse usaldab.
                Koondise valis voolaid**** alles mõned päevad tagasi. Mis selle viie päevaga siis juhtus, et ta järsku enam neljas pole/poleks? See oleks lihtsalt järjekordne kinnitus kui mõttetu vend meil koondist juhib - mitte ühegi normaalse treeneriga poleks sellist möga-arutelu siin tekkinudki.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Voolaid käib äkki siin ka lugemas, kui tal tekib mõni selline hetk, kus ta mone koondislasega parajasti telefoniga ei lobise. Karel ole nüüd moistlik ja ära pane Kotenkot põhisse.

                  Kommentaar


                    https://sport.delfi.ee/news/jalgpall...ma?id=90902335

                    Võtke rahulikult, Kotenko on meil mentor lihtsalt

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Kas koondise mängudel kasutatakse teistsuguseid palle? Mängureeglid peaksid samad olema, samuti on Pechter harjunud kodus palli viskama sinistele ja võõrsil valgetele. Ma ei saa aru, millest Sa räägid.
                      Pechteri viimane mäng nüüd küll selline polnud, et mille pealt peaks koondises põhis olema.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Ma ei öelnudki, et peaks põhis olema. Põhis peaks olema antud hetke parim värt. Mul lihtsalt imestasin, et kui Pechter on väga roheline, siis mida peab ta tegema, et enam mitte väga roheline olla, kui tal on ometi pikaajaline Premmi kogemus ja on Tammekas üks kindlamaid mehi. Vbl üks mäng läks aia taha, ma ei näinud seda, aga minu arust on see imelik argument, et ta on väga roheline seetõttu, et tal on 0 koondise mängu kirjas. Nagu ma ennist ütlesin, kõik koondislased alustasid kunagi nulli pealt (meil vist pole isegi Liidu koondises keegi mänginud).
                        Eks see koondise kogemus on mõneti teine kui Premium Liiga. Vastasedki kõvemast puust samas kuskilt tuleb alustada. Hetkel lihtsalt selline olukord kus sõprusmänge pole olnud.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Stok mulle vahest tundub, et sa mängid meelega lolli, et igal võimalusel silma paista.
                          Kui Stok mängib 10 aastat rahvaliigat ja siis läheb Tammeka trenni siis räägime ka, et see konverteerub kohe Premium Liiga kogemuseks või?
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Stok mulle vahest tundub, et sa mängid meelega lolli, et igal võimalusel silma paista.
                            Kui Stok mängib 10 aastat rahvaliigat ja siis läheb Tammeka trenni siis räägime ka, et see konverteerub kohe Premium Liiga kogemuseks või?
                            Ma saan aru, et mõne jaoks on Eesti kohe Euroopa meistrikatel veerandfinaali jõudmas, sest üks kord olime turniirile nii lähedal. Fakt on aga, et Eesti tase ongi Premium liiga tase.

                            Ehk Pechter mängiks just sellisel tasemel nagu temalt võiks oodata. Kurb ehk öelda, kuid kui koondis oleks tugevam, poleks ta ehk nimekirjas.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Ma arvan, et kohati müstifitseeritakse seda "koondisekogemust" veidi üle.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Fakt on aga, et Eesti tase ongi Premium liiga tase.

                                Ehk Pechter mängiks just sellisel tasemel nagu temalt võiks oodata. Kurb ehk öelda, kuid kui koondis oleks tugevam, poleks ta ehk nimekirjas.
                                Täiesti nõus sinuga.

                                Okei, ma selgitan uuesti. Ma ei räägi mitte sellest kas alustama peaks Hein, Pechter või Kotenko vaid loogikast miks Igoneni vigastuse järel just Kotenko kutse sai. Sest tal on varasem kogemus. See on hea mitmel põhjusel, on selleks kas vennale kinnaste andmine või siis julgestuseks noortele kuttidele. Kõik muud variandid a la Toom, Matrossov jne seda paketti ju ei oma mistõttu ilmselt seepärast Voolaid neid ka valikusse ei kaasanud.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X