320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Teinekord ma ikka imestan, kuidas sa ja mõned veel mäletavad mingeid mänge (mille olemasolust ma isegi teadlik pole).
    Mina mäletan ka 20 aasta taguseid mänge. Nädal vanu samas ei mäleta.

    Kommentaar


      Kui me mingi jamaga saame hakkama, siis söötke mind uurijatele ette.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Tänane üllatus on ründes, kus Salahi ja Mane kõrval ei alusta Firmino, Jota ega Minamino, hoopis Origi. Kaitses saab oodatult puhkust Robbo, lõpuks Tsimikase kord. Väljakul ka mõlemad Williamsid, Fabinho pingil. Wijnaldum puhata ei saa.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Päris suur vahe ikka, kui üks sats mängib keskendunult ja teine tuli lihtsalt muru niitma.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Võrdlemisi kohutav õhtu. Borinidest on samas imelik rääkida, tänane keskväljakolmik on enam-vähem meie ainus keskväljakolmik. No võib-olla saab keegi terveks. Aga Origi võiks tõesti olla viimane valik vahetusest, temaga alustada peaks olema edaspidi rangelt keelatud. Detsember tuleb keeruline.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Raske võita kui Matip üritab iga hinna eest vastastele väravat kinkida. Sellist kaitsetööd nägin viimati siis kui lovren spursi vastu esimesel poolajal välja võeti. Tsimikas ja Neco olid ka ikka väga kehvad.

              Kommentaar


                Tsimikas ja Neco on ründesuunaliselt võimetud olema TAA ja Robbo või isegi Milner. ‘Pooli mäng aga sõltub väga palju sellest, kas äärtelt tuleb tuge. Wijnaldum tundub väsinud ja Jones on esialgu veel väga ebastabiilne. Nojah ja palju see Salah ikka treenida on saanud ning Mane oli enda kohta ülimalt kahvatu.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Suur oli mu üllatus, kui sain teada, et täna mängitakse kodus, mõtlesin, et Atalantat nüpeldati ikka Anfieldil ja nüüd San Sirole minek.
                  Atalanta mängib ikka Bergamos kodumänge.

                  Kommentaar


                    Sa pead paremini valima mis mängu vaatad. Mina näiteks vaatasin 5-0 mängu otse ja eilset õnneks mitte. Tuju kohe palju parem.

                    Kommentaar


                      Klubi seda ametlikult veel ei kommenteeri, aga kahes mängus Wolvesi ja Spursi vastu peaks siis Anfieldile 2000 fänni lubatama. Kuidas nad küll välja valitakse? 16. detsembril vaadatakse piirangud taas üle ja edasi on võimalik, pigem tõenäoline, et läheb jälle lukku.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Klubi seda ametlikult veel ei kommenteeri, aga kahes mängus Wolvesi ja Spursi vastu peaks siis Anfieldile 2000 fänni lubatama. Kuidas nad küll välja valitakse? 16. detsembril vaadatakse piirangud taas üle ja edasi on võimalik, pigem tõenäoline, et läheb jälle lukku.
                        Jalgpallifännid on justkui katsejänesed.... katsetame, vaatame aga on juba teada, et ilmselt keeratakse uuesti lukku.

                        Kommentaar


                          Klopp ei soovinud ühegi vigastatu naasmise kohta täna midagi öelda. On teada, et Hendo teeb trenni, aga kas ta juba homseks valmis, veidi küsitav. Keeruline on igal juhul koosseisu ennustada.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Nii kehva Pooli nagu Atalanta vastu meenub viimati 3-4 a. tagasi. Nagu Flora vs. City oleks mänginud. Aga ega ilma raskusteta CL ei olegi Pooli moodi.
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Need 2000 hajutatud maskides fänni nüüd küll mingi "unfair advantage" pole, nagu mõned üritavad seletada. Eks see annab kogukonnale märku, et jalkastaadion on veel alles, aga mängulist kasu sellest pole. 'pooliga on see lugu ka, et tiitlivõit on endiselt tähistamata ja nii jääb veel pikaks ajaks, olgu siis vähemalt mõnel inimesel rõõm klubi kohapeal näha.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Minamino tund on tulnud. Mane saab pingil oodata. Hendo ka seal ikka.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X