320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    See kõik on väga suhteline, aga noh vahe ongi selles, et sa vaatad pikemat ajaperioodi, ma pigem jälgin 4-5 aasta lõikes olukorda. Kui asja vaadata 20 aasta lõikes, siis on ka Milan tippklubi. Mina pean üheks eliitklubi aluseks stabiilsust tipus, kus üks võibolla kaks veidi nõrgemat hooaega ei mõjuta väga üldpilti, aga kuna ManU on juba neli hooaeg järjest ebaõnnestunud, siis on minu arust raske neid võrrelda teiste tippklubidega ja pigem me praegu üritame tagasi teiste suurte sekka jõuda. Samamoodi Liverpool ja Milan pole enam ammu tipus ja mõlemad üritavad vaikselt tagasi suurte sekka jõuda.
    Ühesõnaga on hetkel ainult 1 tippklubi maailmas ja see on Real Madrid. Super!

    Btw, geniaalne lause sult: Esiteks kedagi ei kotigi kelle käest sa pähe said. Lõpuks loeb ikkagi kuhu sa välja jõudsid.

    mott põhimõtteliselt, mõni lihtsalt ei saa aru, et fc flora võitmine 10:0 ei ole parem saavutus kui PSGga viiki mängida.

    Soovitan ka teistel proovida seda lähenemist, "mina vaatan asja viimase 4 aasta järgi" sest, et siis on minu point õige ja ma otsin alati kümme erinevat vabandust, miks mul alati õigus on.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Ühesõnaga on hetkel ainult 1 tippklubi maailmas ja see on Real Madrid. Super!

      Btw, geniaalne lause sult: Esiteks kedagi ei kotigi kelle käest sa pähe said. Lõpuks loeb ikkagi kuhu sa välja jõudsid.

      mott põhimõtteliselt, mõni lihtsalt ei saa aru, et fc flora võitmine 10:0 ei ole parem saavutus kui PSGga viiki mängida.

      Soovitan ka teistel proovida seda lähenemist, "mina vaatan asja viimase 4 aasta järgi" sest, et siis on minu point õige ja ma otsin alati kümme erinevat vabandust, miks mul alati õigus on.
      Ausalt ka, proovi mõnikord normaalselt argumenteerida, sellepärast hetkel sa oledki üksi, igas vaidluses, kogu foorumi vastu.

      Ma proovin korra veel, mm on iga nelja aasta tagant, oletame, et Holland saab kaks mm. järjest poolfinaali, võites playoffides Küprost, Islandit, Rumeeniat. Hispaania kukub kaks turniiri järjest 16 hulgas välja, saades mõlemal turniiril Saksamaa käest pähe. Ehk siis Hispaania saavutused on suuremad kuna saadi tugeva meeskonna käest pähe.

      Kommentaar


        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
        Ausalt ka, proovi mõnikord normaalselt argumenteerida, sellepärast hetkel sa oledki üksi, igas vaidluses, kogu foorumi vastu.
        Mida sa lollile ikka seletad.

        Ei, asju ei vaadata sinu suva järgi, et kes kui kaugele CLis jõuab. Loeb ikka ka kuidas ja kellele sa kaotad. Fc Florat ja FC Levadiat 1:0 ja 1:0 võites jõudes poolfinaali ei tee sust mitte mingit tegijat. See, et sina seda arvad on minu arvates lihtsalt hale.

        Kas PSG on sinu arust suvaline külasats tänavu? CLis on viimase 4 aasta jooksul veerandfinaalis pähe saadud?

        Su suvaline nelja aasta statistika ei tähenda mitte midagi. On väga palju asju mida võiks arvesse võtta. (Palun ära loe siit välja, et ma kuskil ütlen kui võimas on manchester united, sest see kas ta seda on või ei ole, ei puutu asjasse) Näiteks PSG on täiesti korralikult esinema hakanud, soetas endale Neymari ja Mbappe ja liigas on mõnusat minekut näidatud, kas see ei lähe arvesse?

        Kui United lõpetab liiga teisena ja CLi võidab kas nad on ikka sitt sats?

        Kogu foorum minu vastu jätab ka täiesti külmaks, sest enamuses on see "kogu foorum" täpselt sinusugused inimesed kes mõtlevad enda maailma vaatesse 10 erinevat vabandust sisse, miks see just nii on.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Mida sa lollile ikka seletad.

          Ei, asju ei vaadata sinu suva järgi, et kes kui kaugele CLis jõuab. Loeb ikka ka kuidas ja kellele sa kaotad. Fc Florat ja FC Levadiat 1:0 ja 1:0 võites jõudes poolfinaali ei tee sust mitte mingit tegijat. See, et sina seda arvad on minu arvates lihtsalt hale.

          Kas PSG on sinu arust suvaline külasats tänavu? CLis on viimase 4 aasta jooksul veerandfinaalis pähe saadud?

          Su suvaline nelja aasta statistika ei tähenda mitte midagi. On väga palju asju mida võiks arvesse võtta. (Palun ära loe siit välja, et ma kuskil ütlen kui võimas on manchester united, sest see kas ta seda on või ei ole, ei puutu asjasse) Näiteks PSG on täiesti korralikult esinema hakanud, soetas endale Neymari ja Mbappe ja liigas on mõnusat minekut näidatud, kas see ei lähe arvesse?

          Kui United lõpetab liiga teisena ja CLi võidab kas nad on ikka sitt sats?

          Kogu foorum minu vastu jätab ka täiesti külmaks, sest enamuses on see "kogu foorum" täpselt sinusugused inimesed kes mõtlevad enda maailma vaatesse 10 erinevat vabandust sisse, miks see just nii on.
          Okei minu poolt võib teema lõppenuks lugeda, suutsid mind veenda. Hea töö!

          Kommentaar


            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
            Okei minu poolt võib teema lõppenuks lugeda, suutsid mind veenda. Hea töö!
            Sinu statistika geniaalsusi kasutades võin tõestada ära, et inglismaa tiimid on PARIMAD CLis ja ELis!

            UEFA koefitsiendid liigade järgi tänavu:

            Prem: 17.071 punkti
            La liga: 14.714 punkti
            Serie A: 14.166 punkti

            btw, eelmine aasta oli prem teisel kohal! Ja teie siin räägite, et inglise tiimid "sakivad"! HAH!
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Eks paljuski taanduvad hinnangud klubi praeguse seisu kohta sellele, kas konkreetne postitaja usub, et Mourinho on suuteline Unitedit absoluutsesse tippu viima või mitte. Kes seda usub, see rõhutab positiivseid külgi ja arenguid, mis on toimunud ning kes ei usu, see pigem näeb sitta mängupilti ning ebapiisavat treeneripoolset panust mängu ja mängijate arendamisel. Samuti rõhutab, et võrrelda tuleb end ainult parimatega (Inglismaal praegu siis City), mitte lohutada sellega, et edestatakse napilt teisi alla oma võimete mängivaid suuri satse.

              Absoluutse eliidi moodustavad Barca, Real ja Bayern ning mööndustega ehk ka Juve, PSG ja City. Viimane siis paljuski sel hooajal näidatud mängukvaliteedi ja ametisoleva treeneri tõttu. Need on klubid, kellega ManU end võrdlema peaks ning küsimus ongi, kas Mourinho on suuteline klubi nende tasemele viima – seda nii tulemuste kui ka mängukvaliteedi poolest.

              Kommentaar


                Igasuguse klubi (välja arvatud Arsenal) juhtkond eelistaks jõuda CL poolfinaali, selle asemel, et kohe pärast alagruppe hilisema võitja käest taha saada. Miks? Pangakontole tuleb sulli ja fännid on rahul. Aastate pärast meenutataks seda kordaläinud Eurohooajana ja kedagi ei koti, mis seal 1/16 voorus toimus ja kes kellele kaotas.

                Ja karli jutt peab paika. Jalgpallis on suurklubi/eliitklubi see, kes on stabiilselt pildil võites tiitleid ja kelle tasemele konkurendid püüdlevad. Milan on tõesti hea näide. Täna on ta ajalooga klubi, kelle moodi keegi olla ei taha. Pisut üle 10a tagasi aga oli mõõdupuu igale endast lugupidavale klubile.

                Kas 10a tagasi taheti CL väljalangemisvoorus ManU vastaseks sattuda? Hell no. Aga sel hooajal? Yes PLEASE. ManU on tõusuteel aga tööd veel on. Keegi ei karda neid. Päeval, mil Old Trafford tekitab vastastes taas judinaid, räägime uuesti suurklubist.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                  Igasuguse klubi (välja arvatud Arsenal) juhtkond eelistaks jõuda CL poolfinaali, selle asemel, et kohe pärast alagruppe hilisema võitja käest taha saada. Miks? Pangakontole tuleb sulli ja fännid on rahul. Aastate pärast meenutataks seda kordaläinud Eurohooajana ja kedagi ei koti, mis seal 1/16 voorus toimus ja kes kellele kaotas.

                  Ja karli jutt peab paika. Jalgpallis on suurklubi/eliitklubi see, kes on stabiilselt pildil võites tiitleid ja kelle tasemele konkurendid püüdlevad. Milan on tõesti hea näide. Täna on ta ajalooga klubi, kelle moodi keegi olla ei taha. Pisut üle 10a tagasi aga oli mõõdupuu igale endast lugupidavale klubile.

                  Kas 10a tagasi taheti CL väljalangemisvoorus ManU vastaseks sattuda? Hell no. Aga sel hooajal? Yes PLEASE. ManU on tõusuteel aga tööd veel on. Keegi ei karda neid. Päeval, mil Old Trafford tekitab vastastes taas judinaid, räägime uuesti suurklubist.
                  Just nimelt tiitlid mitte poolfinaalid. Muidu hea jutt ja kiidan, agaks sellistele klubidele on see cli raha kökimöki.

                  Make old trafford great again!2018
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Linnupoja jutt on natuke rumal. Minu jaoks on näiteks igal juhul Benficale parem hooaeg 2015/2016, kus alistati alagrupis 2 lambiklubi, veerandfinaalis Peterburi Zeniit ja jõuti CLi veerandfinaali kui eelmine, kus alistati alagrupis Kiievi Dünamo ja Fenerbache ning saadi 1/8 finaalis Dortmundilt lutti. Sa ju eelistaks ka Premmi võitu nii, et vahe viienda kohaga on nt. 3p sellele, et saadaks teine koht edestades kolmandat 10pga ja kaotades esimesele väravate vahega.

                    Kommentaar


                      Ma arvan, et need miljonid kuluvad ka City rahakoti juures vägagi ära, mis jagatakse.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                        See kõik on väga suhteline, aga noh vahe ongi selles, et sa vaatad pikemat ajaperioodi, ma pigem jälgin 4-5 aasta lõikes olukorda. Kui asja vaadata 20 aasta lõikes, siis on ka Milan tippklubi. Mina pean üheks eliitklubi aluseks stabiilsust tipus, kus üks võibolla kaks veidi nõrgemat hooaega ei mõjuta väga üldpilti, aga kuna ManU on juba neli hooaeg järjest ebaõnnestunud, siis on minu arust raske neid võrrelda teiste tippklubidega ja pigem me praegu üritame tagasi teiste suurte sekka jõuda. Samamoodi Liverpool ja Milan pole enam ammu tipus ja mõlemad üritavad vaikselt tagasi suurte sekka jõuda.
                        See Liverpooli ja Milaniga võrdlus. No ma ei tea. Kes see teeb nii ?

                        Sinu vaatevinklist siis 4 aasta pärast ei pruugi enam Real nt. eliitklubi olla, vaid on keskpärane klubi?

                        Lõpetuseks sellele teemale. Klubi pole keskpärane, vaid tulemused olid/on seda. Ning isegitulemuste kohta ei saaks öelda keskpärased, vaid Manchester Unitedi jaoks on need lihtsalt sitad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                          See Liverpooli ja Milaniga võrdlus. No ma ei tea. Kes see teeb nii ?

                          Sinu vaatevinklist siis 4 aasta pärast ei pruugi enam Real nt. eliitklubi olla, vaid on keskpärane klubi?

                          Lõpetuseks sellele teemale. Klubi pole keskpärane, vaid tulemused olid/on seda. Ning isegitulemuste kohta ei saaks öelda keskpärased, vaid Manchester Unitedi jaoks on need lihtsalt sitad.

                          Kui Real Madrid 5 aastat ärjest 5. jääb siis viimase 5 aasta tulemused on keskpärased. Lihtne.

                          Jah olen nõus, ainult tulemuste pärast. Manu on muude näitajate järgi endiselt suur klubi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                            Kui Real Madrid 5 aastat ärjest 5. jääb siis viimase 5 aasta tulemused on keskpärased. Lihtne.

                            Jah olen nõus, ainult tulemuste pärast. Manu on muude näitajate järgi endiselt suur klubi.
                            Seda ma räägin. Klubi pole keskpärane, kui siis tulemused.

                            Kommentaar


                              Kaua peab liigat mitte võitma/mängima keskpäraselt, et suurklubi nimetus muutuks? Noh, näiteks milleeniumi aegu oli Arsenal kindlasti suurklubi aga praeguseks pole nad seda teps mitte, kuni päss seal lolli saab mängida.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                                Kui Real Madrid 5 aastat ärjest 5. jääb siis viimase 5 aasta tulemused on keskpärased. Lihtne.

                                Jah olen nõus, ainult tulemuste pärast. Manu on muude näitajate järgi endiselt suur klubi.
                                ManU on suurima käibega klubi maailmas. Suurima väärtusega klubi maailmas. Suurima palgafondiga klubi liigas. Barca ja Reali kõrval suurima ülemaailmse fännbaasi ja prestiižiga klubi maailmas.
                                Üldplaanis tõesti mänguline tase on tõusuteel võrreldes eelmiste post-Fergusoni hooaegadega, aga nende faktide raames on tulemused ikkagi äärmiselt tagasihoidlikud. See hooaeg võib tõesti andestada, kuna City on mängitamatu ning 100 punkti teel liigas, aga mingi hetk peaks nagu hakkama ka konkurentsi näitama.
                                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X