320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    ma õnneks ei mäleta Roy aegu enam.
    ära luiska. Vahva aeg oli see ju.

    Kommentaar


      Mis see Mou pardalt üle ääre viskamine on fännide unistus või mingid tähtsamad allikad vihjavad ka sellele?

      Kommentaar


        Lihtsalt Mou mõttes võiks Arsenal Manu puuri täis taguda. Et mida tal veel öelda on.

        Varsti peaks Linnupoja tagasitulek toimuma.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Mõtisklen siin nostalgiliselt, et nii vahva oleks, kui Wenger oleks veel Arsenalis, siis oleks tänane mäng tõsine ellujäämisvõitlus mõlemale gafferile. Ja fännid oleks tõsise dilemma ees, kas loota printsipiaalses kohtumises omade võitu või kaotust. Erinevalt Reintz'ist, mina eelistaksin selle võita ja järgmises mängus bossist lahti saada, aga ma õnneks ei mäleta Roy aegu enam.
          Ma ei tahaks, et tema nahhui saatmine jääks ainult selle taha, et Fellaini 90+3 väravaga Arsenali vastu 3 punkti võeti aka pigem õudne lõpp kui lõputu õudus.
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            Algselt postitas Reintz Vaata postitust
            Ma ei tahaks, et tema nahhui saatmine jääks ainult selle taha, et Fellaini 90+3 väravaga Arsenali vastu 3 punkti võeti aka pigem õudne lõpp kui lõputu õudus.
            Selles mõttes on õige küll, et kui on näha, et käärib siis kaua sa pead kannatama selle haisu käes? Me kannatasime Wengeri vanamehe haisu käes mitu aastat, kuni lõputule õudusele lõpuks see lõpp saabus. Ei ole halvem värske õhu käes ning seda täie austusega kogu eelneva 20ne aasta töö vastu ning olenemata kas saab kohe esimese korraga CLi tagasi.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Me kannatasime Wengeri vanamehe haisu käes mitu aastat, kuni lõputule õudusele lõpuks see lõpp saabus.
              Meenub, kuidas vanamehehaisust juttu tehes sain kohe tänitada

              Aga tegelt ka, mille taga sack seisab? Liiga suur komp? Pole see summa Manule liiga suur midagi. Pole sobivaid asendajaid? Neid peaks ikka leiduma, kes kätt tahaksid proovida. Hetkel tunduvad kõik Zozest etemad. Ta sõimab ja siunab oma mängijaid juba iga päev. Mehed peaks Edi uksele koputama ja ütlema, et nemad enam kordagi selle klouni eest platsile ei jookse.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                Meenub, kuidas vanamehehaisust juttu tehes sain kohe tänitada


                Olin siis sinuga samal meelel, et tuulutada oli vaja ja olen siiani. Väljend oli valitud sellest tulenevalt ka meelega, et tänitajatele meelde tuletada seda.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Loodetavasti ikka võidate ja Mou lepingut pikendatakse.
                  Algselt postitas Stok
                  Loodetavasti ikka kaotate ja Mou lepingut pikendatakse.
                  Algselt postitas Katk Vaata postitust
                  Fixed
                  Täitsa näen juhtumas.
                  Van Der Sar saved it, United again!

                  Kommentaar


                    Ühest asjast mina aru ei saa. Okei, peatreener ei meeldi, aga loota sellepärast omade kaotust. Ei mahu pähe, mitte kuidagi ei mahu pähe.

                    Kommentaar


                      Parem õudne Manu, kui lõputu Arsenal.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Parem õudne Manu, kui lõputu Arsenal.
                        Selles repliigis on midagi südantsoojendavat
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Algselt postitas magicm Vaata postitust
                          Ühest asjast mina aru ei saa. Okei, peatreener ei meeldi, aga loota sellepärast omade kaotust. Ei mahu pähe, mitte kuidagi ei mahu pähe.
                          No klubi heaolu silmas pidades ongi vaja muutust. Kes suhteliselt noore meeskonda suudaks mingi pikema perspektiivi tuua.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas magicm Vaata postitust
                            Ühest asjast mina aru ei saa. Okei, peatreener ei meeldi, aga loota sellepärast omade kaotust. Ei mahu pähe, mitte kuidagi ei mahu pähe.
                            Mou on silmakirjalik ja idioot ehk siis üks hirmsamaid kombinatsioon üldse.
                            Mäletate, kuidas eelmisel hooajal oli vaja tal avalikult vinguda, et Pereira läks Valenciasse laenule? No nüüd on tulemus käes: keskväljalt nõuab ta lihtsat ühe-kahe puute söödumängu, aga selle realiseerimiseks viskab platsile 2m koljatid, kelle leib on teisel korrusel ja Pereira ning £52m Fred kopitavad niisama pingil või kodus.

                            Mingi kuradi jutt, et tal on vaja ehitada teistega võrreldes rohkem jne, on täis pask. Emery, Sarri, Silva jne treenerid suudavad koheselt esimeste mängudega ära näidata, et neil on reaalselt visioon olemas. Unitedi toetajad istuvad kolmandat hooaega käsi põsakil ja mõtlevad, et kas tõesti passi->oota->pikk pall kasti ongi see mängujoonis, mille tarbeks 400+ milli vaja korstnasse visata ja siis halada, et noored on kuked ning Ed ei anna kaitsjate jaoks rahhi.
                            Algselt postitas Stok
                            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                            Kommentaar


                              Lisaks võttis Conte Moult üle persekeeratud satsi ja sai kohe tiitli. Näitab ära, et tiimis pole asi vaid spetsis endas.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Lukaku , Viirus pingil. Dalot esimene premmi mäng algkoosseisus.
                                3-5-2 vms .
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X