320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga hea, et Ratnikov ei tulnud. Minu hinnangul olnuks mõttetu käik ja juba ammu käidud rada, kust enam midagi väga õitsele vist ei puhke. Samas pole mul ka Joti minekust väga kurb meel, sest tema taktikalised otsused olid, noh, kummalised. Samas eks see muidugi ole valikus ka kinni, et keda üldse on platsile panna.

    Sellest tulenevalt võib ka uus treener olla kasvõi punanina Alex, kuid kui ikka matejali pole, siis mingeid eriimesid ei anna väga loota.

    Kuid välistreeneri palkamine üldiselt meeldib, natukene teistsugust nägemust ja kogemust klubilegi.

    See on ka pluss, et nüüd on ehk välistudengeid kergem statale meelitada ja nood suudavad oma uusi Eesti sõpru ehk ka aktiviseerida. Peaks olema üks uue hooaja põhiülesandeid.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      20 erinevat klubi 30 aastaga paneb küll vähe kulmu kergitama, eriti valguses, kus varasemalt räägiti midagi pikemaajalistest plaanidest (või mäletan valesti?). Joti tundus inimese, eriti karkterina, kaugelt vaadates küll väga sümpaatne, ses mõttes kahju, aga eks uus ole ka kahtlemata põnev. Tõenäoliselt tunduvad välismaa treenerid kohalikele poegadele rohkem aukartust äratavamad kui kodumaine kaader.

      Kommentaar




        Siiski siiski, esimene tagasilöök on juba vist tulemas, kui see nüüd juhtumisi tõsi peaks olema, et M.Laas Santosele jah ütles ning st. Tammekas ei jätka (lk 14-15) Ja nii me võime ikka ja jälle taganuttes jõuda ringiga tagasi selleni, et mitte päris tipu lävel olevad Meistriliiga pallurid on sunnitud mingil põhjusel
        (nt kool, toimetulekuraskused, motivatsioonipuudus, jms alternatiivsed väljundid) kohaliku tippjalgpalliga hüvasti jätma..Kõiges selles süüdi oleme loomulikult aga meie ise!

        Aga muidu kiiduväärt ettevõtmine, see netiajakiri. Vahvat lugemist leidus küll ja kui see ilus jutt staadionikompleksist Luunjas kunagi ka tõepoolest tõeks saab, siis Tartu vuti tulevik võib üsna helde näida. Samuti on põnev, et nüüdsest Esiliiga B's saab üpris ambitsioonikas meestesats neil ka olema, küll endine Quattromed, aga siiski juba põhimõtte pärast see titeklubi ei tundunud seni väga tõsiseltvõetavana.

        Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


        Kommentaar


          Mikk Laas on minu silmis Tammeka üks parimaid mängijaid, väga korralik mõlemajalgne äär. Tema asendamine nüüd küll kerge ülesanne olema ei saa. Kui see info liitumisest Santosega muidugi üldse tõele vastab, kuid vaevalt sellest jah-sõnast ka päris niisama räägitakse.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Mida mina tean, on see, et Mikk Laasi hooaja lõpus saadud vigastus on niivõrd tõsine, et ta ei pruugi olla võimeline enam tippjalgpalli mängima.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              eks ole ju natuke naljakas ka,kui Santose noortetreener mängib konkureerivas klubis või mis...

              Kommentaar


                "Kvartali miinuses" püstitatud hea küsimus, millele meie foorumi ajakirjanikud Martin ja Mõnuagent 007 võiks vastust otsida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas maniva16 Vaata postitust
                  eks ole ju natuke naljakas ka,kui Santose noortetreener mängib konkureerivas klubis või mis...
                  Ma mõistan kuhu sa sellega sihid, kuid praktiliselt tähendaks see lüke siin tegevmängijakarjääri lõppu. Aga noh, alati võib, nagu seal, Teniste moodi ju naljatlemisi väita, et "mu mängijakajäär ei ole läbi, ainult et mängin madalamates liigades" .

                  Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mällar Vaata postitust
                    http://issuu.com/puhakiri/docs/esileht
                    ...kui see nüüd juhtumisi tõsi peaks olema, et M.Laas Santosele jah ütles ning st. Tammekas ei jätka (lk 14-15) Ja nii me võime ikka ja jälle taganuttes jõuda ringiga tagasi selleni, et mitte päris tipu lävel olevad Meistriliiga pallurid on sunnitud mingil põhjusel
                    (nt kool, toimetulekuraskused, motivatsioonipuudus, jms alternatiivsed väljundid) kohaliku tippjalgpalliga hüvasti jätma..Kõiges selles süüdi oleme loomulikult aga meie ise!
                    Mikk Laasist:

                    Tema põlvevigastus on karm ja ma isiklikult saan aru sammudest, mis ta enda tervise ja ehk ka mängukõlblikkuse taastamiseks ette võtab. Tippvormis Laas on nii kõva mees, et saaks Tammekas algkooseisu kenasti ka siis kui me mängiks tabeli keskosa kohtade peale. Samuti on Laas praeguses Tammekas teatud järjepidevuse ja ajaloo kandja. Seega ma väga loodan, et kõik läheb hästi.

                    Millest ma isiklikult aga ei saaks aru, oleks see, kui ta läheks rõõmsalt otsejoones Santosesse. Julgen oletada, et Laasi kui kindla põhikoosseisu mehe põli pole praegugi Tammekas materiaalses või feimi mõttes üldse halb ja/või ta ei saaks Santosest oluliselt paremat pakkumist.

                    Seega - kui rahas, mängutasemes ja feimis pole vahet, tuleb mõelda põhimõtetele ja vähemalt mulle oleks selline üleminek nõmetsemine Tammeka kultuuri ja põhimõtete suhtes. (Samas ma usun, et teiste Santosesse läinud Tammeka mängumeeste - Alve, Sonn jt - puhul ongi iga mehega eraldi stoori ja eraldi asjaolud, on need siis rahalised või mänguisu-põhised...)

                    Kommentaar


                      Sai siin kuukene tagasi ise jõusaalis olles Mikuga paar sõna vesteldud. Vend ei olnud ise samuti ambitsioonikas ja ütles, et enne kevadet ta kindlasti jalgpalli ei mängi.(oli eelnevalt paar nädalat tagasi opil käinud), talle olla määratud isiklik jõusaalikava jne, aga ilmselt läks siis opil midagi viltu.
                      Isiklikult mulle meeldis ta kõige enam need paarid korrad kaitses, kus ta oli selline õige äärekaitsja, võib öelda, et isegi Marcelolik, kes teeb teravaid tõuse ja on tagant terav. Kas mitte hooaja parima värava autor ei olnud ka tolles mängus just kaitsvat rolli mänginu?
                      Santosega liitumine on minu arvates kahe otsaga asi. Esiteks - kui asi on hull ja ta n'iteks järgmine hooaeg üldse ei mängi, siis on raske Meistriliiga satsis veel paari hooaja pärast kaasa lüüa, mitte taseme poolest, aga ma ise eeledan, et siis liiguks asi mentaalsele poole. Las töötab ennast seal uuesti üles, siis hiljem jällegi parem Eesti parimasse vutisatsi tulla.
                      Teiseks - Ta lihtsalt ei viitsi enam vutti mängida ja toksib pigem Santoses, tahab keskenduda muudele valdkondadele, kurat seda teab, Mikk ainult ise

                      Kommentaar


                        ta ei lähe Santosesse lihtsalt toksima vaid meeskonda Meistriliigasse viima... aga hetkel selle kohta rohkem sõna ei võta

                        Kommentaar




                          Transfermarketi andmetel Pato Kreekasse siirdumas.

                          Kommentaar


                            Ju siis Tammeka müüs oma mängija edasi. Raha ka ju vaja.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              http://www.transfermarkt.co.uk/en/pa...ler_21286.html

                              Transfermarketi andmetel Pato Kreekasse siirdumas.
                              huvitav, sellelt lingilt näeb hoopis et tal on 2015 aastani tammekaga leping... Kus sa viidet kreekale näed?

                              Kommentaar


                                Juba tagasi muudetud. Eks see transfermarkt ole suht wikipedia laadne sait, kus sisuliselt iga regatud kasutaja midagi muuta võib. Alo Dupikov on seal näiteks juba Kalju mängija ehkki tegelikkuses asjad veel sinnamaale vist jõudnud pole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X