320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia - Eesti (11.11.2020 21:45 @Artemio Franch, Firenze)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    et me ükskord julgeks jälle mängida, oleks loogiline idee, kuidas me tahame väravani jõuda ja lõpetaks ära jutud, et olime teisel poolajal head, kuigi vastane juhtis 2-0 ja lonkides lõi 2 tk veel. vaataks korra statistikat. või mõtleks korra, kas oli isegi õhkõrn tunne, et me saame viigi kätte siit mängust rääkimata väravalöömisest? ei olnud ju
    jep, aamen! selle ila võiks tõesti ära lõpetada juba ammu.
    ja siis tuleb ejl esipropagandist ott järvela ja suudab musta valgeks rääkida ja keskmine lugeja arvabki, et kõik on korras!

    Kommentaar


      #47
      Alguses vapšee surusime ju...

      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #48
        Ma sooviks, et eesti jalgpallurid saaksid aurkartusest ja krambist üle ning katsuksid kasvõi sõprusmängudes pingevabalt mängida. Nagu kardetaks eksida või riskantsemat käiku ette võtta, pall tuleb äärele või ründajale siis esimene asi on see kohe tagasi mängida. Nagu kardetaks otsida käiku ette ning tahetakse ainult kindla peale mängida. Ses suhtes võiks ju sõprusmängudes just proovida ette võtta vastaseid, jah alati õnnestu aga vähemalt sedasi tehes sa näitad üles, et aukartust pole. Ma muidugi saan aru, et heade kaitsjate vastu on raske ette võtta aga nuh võiks ju vähemalt kasvõi üritada.
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Soomes ei kritiseeri fännid mängijaid ja ei tule presidenti solvava plakatiga staadionile!
          Aga mida sa kritiseerid peale 2:0 võitu prantsusmaa üle ?

          Minnes eilse mängu juurde. Sparring peaks mingeid vastuseid andma.
          Eilne mäng tekitas rohkem küsimusi kui andis vastuseid:
          1. Miks taotakse järjekindlalt pikka Sappineni peale ?
          2. Miks räägitakse Liivakust ja Sappinenist kui koondise kiiruse etalonidest, kellest vastase kaitsjad lähevad mööda kui seisvatest postidest ?
          3. Millega paistis Liivak silma peale söötude kättesaamise ?
          4. Kas flora tuumik alateadlikult lülitab mitteflora ääre välja ?
          5. Miks me ei näe üthegi driblingut ?
          6. Kuidas kõik meie löögid taevasse lendavad ?
          7. Miks me viidame aega sparringu 10-minutil ?
          Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

          Kommentaar


            #50
            Väga robustselt öeldes võiks Itaalia oma 20nda rivistuse ka väljakule lükata, kes oleks jätkuvalt Eesti parima rivistuse vastu favoriit (TM hinnangul Itaalias üle 250 jalgpalluri, kelle turuväärtus seitsmekohaline või enam), et selles plaanis ei ole nagu vahet, kas Itaalia mängis B või C koondisega. Tasemevahe oli, on ja peabki olema meeletu, aga kui vaatad, kuidas Küprose keskmiku Paphose kutt lükkab Prantsusmaa superstaaridele taha üheksasse, siis mõtled, et kas on ikka okei leida positiivseid märke mängust, kus tablool vaatab vastu 0:4 ja ei positsioonirünnakust ega kontratest vastasele ühtegi korda reaalset ohtu ei kujutata. Ebaõnnestunud tsenderdusi, mis ohtlikult väravale kerisid, ei tahaks arvestada. Kui tagasi on ajad, mil reportaažides said suurt tähelepanu faktid, et 83. minutil teenisime Portugali vastu esimese nurgalöögi, siis selles plaanis ei olnud tõesti viga. Standardolukorrad selle raames olid suures plaanis ka head.

            Ainsalu koondises on jätkuvalt müsteerium ja Järvelaidi puhul on selge, et kaitsefaasis on ta siiski liiga nõrk, et Eesti koondise vajadustele vastata. Positiivse poole pealt oli tore, et prooviti kahe ründajaga ja ilmselt oli see enne kohtumist ka ajaliselt paika pandud, et pooltund nii mängitakse, aga ajastus kukkus siiski kaheldavalt välja. Olime just saanud kätte oma parima perioodi ning oli isegi kerge momentum, et Sappineni frustratsioon vahetusele oli täiesti arusaadav.

            Pühapäeval saame kolm punkti kätte, et siis on kõik jälle ilus. EM-le jõudmise puhul on makedoonlased tsüklis ilmselt kuni pühapäevani ja kaotuse korral ehk ainult reedeni, aga sellise ükskord elus võimaluse luhtumisel oleks mast nii maas, et mingist rahvuste liiga mängust oleks emotsionaalselt täiesti ükskõik. Selles plaanis on kalender meid Põhja-Makedoonia mängude puhul küll väga soosinud.

            Kommentaar


              #51
              Jäi näppude vahele ka see, et meie noored mängijad saavad hakkama sellel tasemel. Lihtsalt tuleb jube kaua oodata, et neile sellist mängu saada. Oli ka märke, et nad kohanevad mängu jooksul. Neil on potentsiaal olemas. Lihtsalt tuleb väga-väga pikk paus selliste mängude mängimisest. Nad vananevad kiiremini kui nende tase tõuseb."

              ja hein istub lambist pingil.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                Jäi näppude vahele ka see, et meie noored mängijad saavad hakkama sellel tasemel. Lihtsalt tuleb jube kaua oodata, et neile sellist mängu saada. Oli ka märke, et nad kohanevad mängu jooksul. Neil on potentsiaal olemas. Lihtsalt tuleb väga-väga pikk paus selliste mängude mängimisest. Nad vananevad kiiremini kui nende tase tõuseb."

                ja hein istub lambist pingil.
                Meil on kolm mängu, millest eilne oli kõige tähtsusetum. Mitte, keegi ilmselt ei pane kõik kolm mängu 90min. Ka eelmine aken mängis Hein Rahvuste liiga mängud ja sõprusmängus toona seisis Igonen ja nüüd Meerits ja see on täiesti normaalne.
                FC Flora

                Kommentaar


                  #53
                  aga enda tegudele räägib peatreener ka siin vastu ju. kui sellised mängud noortele nii olulised ja harva saab neid, siis raiskas ta ise just ühe sellise mängu ühele noore ära. mis voolaiul läbi mitme inteka niidina läbi jookseb, on jutt justkui midagi ei saagi teha. eesti säärane mäng ja asjade seis on justkui paratamatu, ometi nagu enne teda saadi kuidagi.

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                    Meil on kolm mängu, millest eilne oli kõige tähtsusetum. Mitte, keegi ilmselt ei pane kõik kolm mängu 90min. Ka eelmine aken mängis Hein Rahvuste liiga mängud ja sõprusmängus toona seisis Igonen ja nüüd Meerits ja see on täiesti normaalne.
                    Mis põhjusel ei võiks Hein kõik 3 mängu järjest panna? Pole ju väravavavahi positsioon nõudlik nagu üles alla spurtival äärekaitsel, kes tõesti küpse oleks sellise graafiku peale. Kaitse ning väravavahi koostöö mõttes on tegu üliolulise positsiooniga mida ei tasuks solkida.
                    Aga ma mõistan, et semulik Voolaid kinkis siin Meeritsale, teenitult, minuteid kuna Kalju eest on näidanud mees häid partiisid. Loogika on mulle siin arusaadav, lihtsalt tundub mõttetu. Lets kiip evriuan häppi.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                      aga enda tegudele räägib peatreener ka siin vastu ju. kui sellised mängud noortele nii olulised ja harva saab neid, siis raiskas ta ise just ühe sellise mängu ühele noore ära.
                      Lihtsalt tuletan meelde, et Hein treenib üpris regulaarselt Arsenali esindusmeeskonnaga. Seal käivad asjad oluliselt tempokamalt kui ükskõik mis Eesti klubis. Ehk selline tase pole Heina jaoks uus, erinevalt teistest.
                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Mis põhjusel ei võiks Hein kõik 3 mängu järjest panna? Pole ju väravavavahi positsioon nõudlik nagu üles alla spurtival äärekaitsel, kes tõesti küpse oleks sellise graafiku peale. Kaitse ning väravavahi koostöö mõttes on tegu üliolulise positsiooniga mida ei tasuks solkida.
                      Aga ma mõistan, et semulik Voolaid kinkis siin Meeritsale, teenitult, minuteid kuna Kalju eest on näidanud mees häid partiisid. Loogika on mulle siin arusaadav, lihtsalt tundub mõttetu. Lets kiip evriuan häppi.
                      Kui peaks ise valima, kas paned noore väravavahi oluliseks punktimänguks väljakule klubis tehtud nullimängu pealt või võtad riski, et võib osaleda saunamängus ja korjata hunniku palle võrgust välja, mis jätab igal juhul kasvõi väikese jälje psühholoogiasse ja mõjutab enesekindlust, siis esimene variant tundub nagu mõistlikum. Vähemalt minu jaoks.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        Mis põhjusel ei võiks Hein kõik 3 mängu järjest panna? Pole ju väravavavahi positsioon nõudlik nagu üles alla spurtival äärekaitsel, kes tõesti küpse oleks sellise graafiku peale. Kaitse ning väravavahi koostöö mõttes on tegu üliolulise positsiooniga mida ei tasuks solkida.
                        Aga ma mõistan, et semulik Voolaid kinkis siin Meeritsale, teenitult, minuteid kuna Kalju eest on näidanud mees häid partiisid. Loogika on mulle siin arusaadav, lihtsalt tundub mõttetu. Lets kiip evriuan häppi.
                        Aga kui Heinaga midagi juhtub, siis ei ole koostöö oluline?
                        Minu arust hetkel võeti lihtsalt jälle üks peatreeneri otsus ette, et saaks jälle möliseda ja sõimatu. Antud otsuse juures veel täiesti asjatult.
                        On täiesti normaalne, et sõprusmängudes saab võimaluse mõni muu väravavaht.
                        Ärgem unustagem, et Hein tõusis siiski põhisse paljude asjade kokku langemisel kerge avansina. Ja kasutas selle väga hästi ära. Müts maha noore mehe ees. Tulevik paistab helge ja koondise väravasuu pikemaks ajaks kenasti väga heal tasemel mehitatud.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                          Aga kui Heinaga midagi juhtub, siis ei ole koostöö oluline?
                          Minu arust hetkel võeti lihtsalt jälle üks peatreeneri otsus ette, et saaks jälle möliseda ja sõimatu. Antud otsuse juures veel täiesti asjatult.
                          On täiesti normaalne, et sõprusmängudes saab võimaluse mõni muu väravavaht.
                          Ärgem unustagem, et Hein tõusis siiski põhisse paljude asjade kokku langemisel kerge avansina. Ja kasutas selle väga hästi ära. Müts maha noore mehe ees. Tulevik paistab helge ja koondise väravasuu pikemaks ajaks kenasti väga heal tasemel mehitatud.
                          Ei juhtu tihti, et ma sinuga koondise kohapealt nõustuks, aga seekord kirjutan +1 alla. Hein ju tegelikult nagunii mängib klubis u23 eest kõik kohtumised ja saanud ka Arsenali esinduse pingile ning teinud koondises häid mänge ja tema kohta hetkel ei kõiguta väga midagi. Samas teise väravavahi kohapeale on ikkagi põhimõtteliselt kaks võrdset meest ning Igonen on saanud oma võimalused tõestada ja oleks väga ebaaus kui Meerits ei saaks, sest on ta ju Kaljus see hooaeg näidanud ikkagi väga head taset.

                          Ainukene asi millega ma siin viskaks Voolaiule kõvasti puid alla on Mošnikovi mittekutsumine ja see, et Itaalia mängus teda ei kasutatud eriti olukorras, kus Käit veel koondises ei ole. Samuti on ta olnud selgelt stabiilsem kui Miller. Aga eks mul on sellekohta omad teadaolevad arvamused.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Ei juhtu tihti, et ma sinuga koondise kohapealt nõustuks, aga seekord kirjutan +1 alla. Hein ju tegelikult nagunii mängib klubis u23 eest kõik kohtumised ja saanud ka Arsenali esinduse pingile ning teinud koondises häid mänge ja tema kohta hetkel ei kõiguta väga midagi. Samas teise väravavahi kohapeale on ikkagi põhimõtteliselt kaks võrdset meest ning Igonen on saanud oma võimalused tõestada ja oleks väga ebaaus kui Meerits ei saaks, sest on ta ju Kaljus see hooaeg näidanud ikkagi väga head taset.

                            Ainukene asi millega ma siin viskaks Voolaiule kõvasti puid alla on Mošnikovi mittekutsumine ja see, et Itaalia mängus teda ei kasutatud eriti olukorras, kus Käit veel koondises ei ole. Samuti on ta olnud selgelt stabiilsem kui Miller. Aga eks mul on sellekohta omad teadaolevad arvamused.
                            Mošnikovi oleks võinud kaasata küll. Kas just otseselt Milleri asemel. Miller sai samuti oma heade esituste pealt variandi aga minu arust üks ei välista teist. Eriti sõprusmängudes.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              Aga kui Heinaga midagi juhtub, siis ei ole koostöö oluline?
                              Minu arust hetkel võeti lihtsalt jälle üks peatreeneri otsus ette, et saaks jälle möliseda ja sõimatu. Antud otsuse juures veel täiesti asjatult.
                              On täiesti normaalne, et sõprusmängudes saab võimaluse mõni muu väravavaht.
                              Ärgem unustagem, et Hein tõusis siiski põhisse paljude asjade kokku langemisel kerge avansina. Ja kasutas selle väga hästi ära. Müts maha noore mehe ees. Tulevik paistab helge ja koondise väravasuu pikemaks ajaks kenasti väga heal tasemel mehitatud.
                              Niiviisi võiks ju ka näiteks Metsa pingile jätta, meeskonna jaoks oluline mängija võib vigastada saada.
                              Üldiselt võib jah sõprusmängudes varuväravavahile mänguaega jagada, täiesti normaalne aga hetkel on tegu olulise ettevalmistusega kaheks järgijäänud rahvuste liiga kohtumiseks. Seda mainis koondiseloots ka ise, et just Itaalia oma tugevusega on hea vastane ettevalmistuseks.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                Niiviisi võiks ju ka näiteks Metsa pingile jätta, meeskonna jaoks oluline mängija võib vigastada saada.
                                Üldiselt võib jah sõprusmängudes varuväravavahile mänguaega jagada, täiesti normaalne aga hetkel on tegu olulise ettevalmistusega kaheks järgijäänud rahvuste liiga kohtumiseks. Seda mainis koondiseloots ka ise, et just Itaalia oma tugevusega on hea vastane ettevalmistuseks.
                                Jah, ja mänguaja jagamine on ka osa ettevalmistusest.
                                Totaalselt jabur on jaurata praegu selle üle, et Meerits mängis.
                                Mina loobun.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X