320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

kohtunikud Hispaanias

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    hakkab pihta. koigepealt annulleerib taiesti ok Barca varava ja parast laseb Alvesil Zokoraga teha mis tahab Barca karistusalas
    No Alves üritas vist särgist haarata, aga ei saanud (nagu judos, kus öeldakse, et haaret ei saanud). Zokora viskas selle peale ikka väga demonstratiivselt pikali, minu meelest õige vile. Aga mille eest ta selle karka annulleeris jäi küll täiesti arusaamatuks. Müstika.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      #92
      Messi karka olukorrast ei saanud jah aru, mis seal toimus. Zokora puhul Alves vist ripsas ta kanda ning vennal tõmbas jalad risti...tundus kordusest vähemalt nii.

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
        Messi karka olukorrast ei saanud jah aru, mis seal toimus. Zokora puhul Alves vist ripsas ta kanda ning vennal tõmbas jalad risti...tundus kordusest vähemalt nii.
        Minu nägemist mööda jalad kokku ei läinud seal karistusalas.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
          Aga mille eest ta selle karka annulleeris jäi küll täiesti arusaamatuks. Müstika.
          Vilistas müüri taga seisnud Busquetsile Sevilla kaistja kinnihoidmise eest vea. Mulle tundus see vile täitsa pädev...

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas laas Vaata postitust
            Vilistas müüri taga seisnud Busquetsile Sevilla kaistja kinnihoidmise eest vea. Mulle tundus see vile täitsa pädev...
            Kuidas see väravavahti ning palli teekonda mõjutas? Kinnihoidmine oli ka ikka väga minimaalne.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
              Kuidas see väravavahti ning palli teekonda mõjutas? Kinnihoidmine oli ka ikka väga minimaalne.
              Et viga on viga ainult siis, kui see palli teekonda mõjutab? Kamoon... Nurgalöögi ajal maadelgu kastis palju soovite, palli teekonda see ju enamasti ei mõjuta? Kinnihoidmine oli küll ehk minimaalne, aga Busquets tegi seda nii rumalalt - otse kohtuniku silme ees ja kahe käega ümbert kinni hoides. See oli lihtsalt mängija enda puhas lollus, mitte kohtuniku praak.

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas laas Vaata postitust
                Et viga on viga ainult siis, kui see palli teekonda mõjutab? Kamoon... Nurgalöögi ajal maadelgu kastis palju soovite, palli teekonda see ju enamasti ei mõjuta? Kinnihoidmine oli küll ehk minimaalne, aga Busquets tegi seda nii rumalalt - otse kohtuniku silme ees ja kahe käega ümbert kinni hoides. See oli lihtsalt mängija enda puhas lollus, mitte kohtuniku praak.
                Ma ei viitsi reegleid otsida, aga kui ikka lüüakse vasakusse nurka ning kuskil löögist viis meetrit eemal keegi kedagi pigistab, siis see küll ei tohiks aluseks olla, et värav ära võtta. Ei? Siis võiks ju alati teha nii, et nii kui pall hakkab värava poole minema, paneb kaitsja väljaspool kasti kellelegi käed ümber ja...?
                Üldiselt oli kohtunik ikkagi saabas, seda on ka kõikjalt kommentaaridest kõlanud.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  #98
                  kahju et videosid La Ligast enam nii lihtsalt netiavarustes ei liigu, aga mulle jäi küll nagu meelde, et Busquets tõukles seal enne lööki ja siis kohtunik kutsus isegi korrale, aga pärast kui Messi värava lõi, siis juba tõuklemist otseselt löögi ajal ei toimunud.
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    kahju et videosid La Ligast enam nii lihtsalt netiavarustes ei liigu, aga mulle jäi küll nagu meelde, et Busquets tõukles seal enne lööki ja siis kohtunik kutsus isegi korrale, aga pärast kui Messi värava lõi, siis juba tõuklemist otseselt löögi ajal ei toimunud.
                    Last edited by _AI_; 14.03.11, 18:35. Põhjus: edit: pall on väravas ja mees siis vilistab, mis on ikka eriti kummaline
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                      Ma ei viitsi reegleid otsida, aga kui ikka lüüakse vasakusse nurka ning kuskil löögist viis meetrit eemal keegi kedagi pigistab, siis see küll ei tohiks aluseks olla, et värav ära võtta. Ei? Siis võiks ju alati teha nii, et nii kui pall hakkab värava poole minema, paneb kaitsja väljaspool kasti kellelegi käed ümber ja...?
                      Üldiselt oli kohtunik ikkagi saabas, seda on ka kõikjalt kommentaaridest kõlanud.
                      et sa väga rappa ei jookseks, siis mõtle penalti löömise peale.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Ok. Las ta siis olla, aga kas ei oleks pidanud siis mitte uut lööki andma? Ja palun näidake mulle üks allikas, kus seda otsust õigeks peetakse. Vaatamata korralikule otsimisele ei ole leidnud.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                          Ma ei viitsi reegleid otsida, aga kui ikka lüüakse vasakusse nurka ning kuskil löögist viis meetrit eemal keegi kedagi pigistab, siis see küll ei tohiks aluseks olla, et värav ära võtta. Ei? Siis võiks ju alati teha nii, et nii kui pall hakkab värava poole minema, paneb kaitsja väljaspool kasti kellelegi käed ümber ja...?
                          Üldiselt oli kohtunik ikkagi saabas, seda on ka kõikjalt kommentaaridest kõlanud.
                          Esiteks toimus see pigistamine otse palli ja värava vahel. Teiseks - kas sa tõesti arvad, et reeglites on kusagil kirjas, et kui viga tehakse pallist mingis ettenähtud kauguses või kaugemal, siis see ei ole viga? Sinupoolsed väited käivad ju põhimõtteliselt mistahes sportmängu alustele risti vastu... Kolmandaks - Busquets sai vahetult enne hoiatatud kohtuniku poolt, kuid ta jätkas samamoodi maadlemist edasi. Neljandaks - kui kaitsja näiteks korneri või karistuslöögi sooritamisel analoogse vea teeb, loetakse värav ju ära, sest siis on tegemist nö "advance play'ga". Viiendaks - kui ei loe väravat ära, siis määrab penalti (ja arvatavasti kaardi)... ja see pole teps mitte jätkusuutlik strateegia kaitsva meeskonna poolt. Kuuendaks - kuigi kohtunik võib olla enamik kommenteerijate meelest saabas, siis see ei tähenda, et ta kõik olukorrad valesti vilistas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas laas Vaata postitust
                            Esiteks toimus see pigistamine otse palli ja värava vahel. Teiseks - kas sa tõesti arvad, et reeglites on kusagil kirjas, et kui viga tehakse pallist mingis ettenähtud kauguses või kaugemal, siis see ei ole viga? Sinupoolsed väited käivad ju põhimõtteliselt mistahes sportmängu alustele risti vastu... Kolmandaks - Busquets sai vahetult enne hoiatatud kohtuniku poolt, kuid ta jätkas samamoodi maadlemist edasi. Neljandaks - kui kaitsja näiteks korneri või karistuslöögi sooritamisel analoogse vea teeb, loetakse värav ju ära, sest siis on tegemist nö "advance play'ga". Viiendaks - kui ei loe väravat ära, siis määrab penalti (ja arvatavasti kaardi)... ja see pole teps mitte jätkusuutlik strateegia kaitsva meeskonna poolt. Kuuendaks - kuigi kohtunik võib olla enamik kommenteerijate meelest saabas, siis see ei tähenda, et ta kõik olukorrad valesti vilistas.
                            Oeh. Mõni asi vajab selgitamist:
                            1. Viga on väga vaieldav, kui üldse seal midagi vilistada on
                            2. Vilet annab kohtunik siis, kui pall on väravas
                            3. Kindlasti ei ole reeglit, mis määraks miski defineeritud kauguse, kuid olen endiselt seisukohal, et võtta värav ära olukorras, kus minimaalne käteväänamine ei sega ei palli teekonda ega seda jälgivat väravavahti, on "leiutatud vile"
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              laas nagu mainis, et teda oli hoiatatud ja ta ikka ei saanud aru..millest t2psemalt sina siis aru ei saa?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                                Oeh. Mõni asi vajab selgitamist:
                                1. Viga on väga vaieldav, kui üldse seal midagi vilistada on
                                2. Vilet annab kohtunik siis, kui pall on väravas
                                3. Kindlasti ei ole reeglit, mis määraks miski defineeritud kauguse, kuid olen endiselt seisukohal, et võtta värav ära olukorras, kus minimaalne käteväänamine ei sega ei palli teekonda ega seda jälgivat väravavahti, on "leiutatud vile"
                                1. Busquets hoidis vahetult pärast vastavasisulist hoiatamist otse kohtuniku silme all kahe käega kaitsjalt ümbert kinni...
                                2. Oled sa seda kohta kordusest vaadanud? Kuidas praktiliselt kohe pärast lööki näitas kohtunik sõrmega Busquetsi poole ja vilistas talle vea. Minu meelest oli kohtuniku reaktsioon antud juhul üllatavalt kiire.
                                3. wat? Et su meelest on karistuslöögi ajal palli ja värava vahel maadlemine aktsepteeritav ja selle äravilistamine on "leiutatud vile"? Ja kui laiemalt võtta - et kui keegi ühes platsi otsas parasjagu peale lööb, siis samal ajal võib teises platsi otsas käsi väänata? Et see on ok, kuni palli teekonda ei segata? Dzhiisas...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X