320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
    Miki on olnud senise hooaja üks parimaid mängumehi platsil, kes loob mängu jooksul ikka korralikult võimalusi ja üritab leida seda ruumi pidevalt, mistõttu tekib ka sisse ebaõnnestumisi. Sellise üritamise peale on mu arust andestatav tema puhul mõni praak. Natuke ülekohtune näib see materdamine. Hoopis enesekindlam tundub, kui eelmine hooaeg, on vast sisse elanud. Tootku samas vaimus edasi mu poolest.
    Loomulikult on hea, et Miki üritab ja on hästi alustanud hooaega ning üldse on ta vinge mängumees, aga Baseli vastu kaotas ta mitmeid kord keskväljal palli lihtsates olukordades, kus liiga pikalt endale ette mängis vms (eriti teisel poolajal) pluss kuldsed võimalused kastis, mis ta ära suutis puterdada, aga ometi vahetati Mata välja (vistist üheksas kord järjest, kus Mata ei saa lõpuni mängida), kes võinuks selles valguses minu silmis küll Miki asemel 90min saada.
    Ja, et valesti aru ei saaks - siin pole midagi pistmist hate Miki ja armastus Mata vastu olukorraga.
    Algselt postitas Stok
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

    Kommentaar


      Algselt postitas Reintz Vaata postitust
      Loomulikult on hea, et Miki üritab ja on hästi alustanud hooaega ning üldse on ta vinge mängumees, aga Baseli vastu kaotas ta mitmeid kord keskväljal palli lihtsates olukordades, kus liiga pikalt endale ette mängis vms (eriti teisel poolajal) pluss kuldsed võimalused kastis, mis ta ära suutis puterdada, aga ometi vahetati Mata välja (vistist üheksas kord järjest, kus Mata ei saa lõpuni mängida), kes võinuks selles valguses minu silmis küll Miki asemel 90min saada.
      Ja, et valesti aru ei saaks - siin pole midagi pistmist hate Miki ja armastus Mata vastu olukorraga.
      Kõige suurem vahe barca ja realiga tuleb tavaliselt sisse sealt kus mängijad ei ole nõus üksteisele söötma ja tahavad ise ära lüüa, sest siis ollakse kõvad mehed. Lukakul oli paar head võimalust lihtsalt ette lükata, aga läks ise virutama. Mind ajab see ausalt öeldes kõige rohkem närvi üldse.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Reintz Vaata postitust
        Loomulikult on hea, et Miki üritab ja on hästi alustanud hooaega ning üldse on ta vinge mängumees, aga Baseli vastu kaotas ta mitmeid kord keskväljal palli lihtsates olukordades, kus liiga pikalt endale ette mängis vms (eriti teisel poolajal) pluss kuldsed võimalused kastis, mis ta ära suutis puterdada, aga ometi vahetati Mata välja (vistist üheksas kord järjest, kus Mata ei saa lõpuni mängida), kes võinuks selles valguses minu silmis küll Miki asemel 90min saada.
        Ja, et valesti aru ei saaks - siin pole midagi pistmist hate Miki ja armastus Mata vastu olukorraga.
        Täpselt enam ei mäleta, kas oli see lihtsalt kellegi arvamus või mõni tõsiseltvõetavam isik, aga Mata efektiivne võhm pidigi olema 60-70 minuti kanti, milles tundub isegi iva olevat. Ja mulle tundub, et Miki jõuab kaitses ka rohkem rassida, kui spaanlane , mis muidugi on Josele meeltmööda. Samuti ei eelista ma üht teisele. Lihtsalt, kui Miki tekitab tonnide viisi võimalusi, siis sellised eksimused tunduvad selle kõrval tühised.


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Kõige suurem vahe barca ja realiga tuleb tavaliselt sisse sealt kus mängijad ei ole nõus üksteisele söötma ja tahavad ise ära lüüa, sest siis ollakse kõvad mehed. Lukakul oli paar head võimalust lihtsalt ette lükata, aga läks ise virutama. Mind ajab see ausalt öeldes kõige rohkem närvi üldse.
        Tüüpiline vanakooli ründaja ju, no big deal. Ju on oma löögis kindlam, kui söödutäpsuses.
        SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

        Kommentaar


          See küll rohkem kohvipaksu teooria, aga tahaks loota, et Moro nn hispaania grupiga häid suhteid säilitaks. Real Madridi päevilt on näha olnud, et portugallasel ennegi espanollastega hõõrumisi ette tulnud. Lihtsalt siin võib tekkida see, et kui üks - Mata, Herrera, De Gea, vähemal määral ka Rojo peaks tüliga lahkuma, siis võib selle grupi kaardimaja kokku kukkuda ja kõik riburada minekut teha. Niigi iga aken, mil De Gea ei lahku on juba miniõnnestumine.

          Kommentaar


            Mata ja Herrera mõlemad lepinguga viimase aasta peal ja haisugi pole olnud pikendustest. (((((((((((
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Rooney põhis

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Evertoni algkoosseis
                Unitedi teemasse siiski punaste koosseis:
                Algselt postitas Stok
                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                Kommentaar


                  Vaatasin, et Saver tagasi juba.

                  Kommentaar


                    Valencia
                    Positiivne, et see esimene nii kiiresti ära tuli

                    Kommentaar


                      Naljakas
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Nagu feissbooki juba kirjutasin, polnud just kõige halvem mängu lõpp

                        Kommentaar


                          Panin 87. minut mängu kinni. Pärast vaatasin, et seisuks jäi 4:0

                          Kommentaar


                            Tegelikult oli teine poolaeg suht kehv ja oht komistada oli olemas, aga noh ainuüksi selle pealt olekski pidanud lõpu ära tegema, et Evertonil oli veel neljapäeval Itaalias mäng ja meil viimati teisipäeval kodus.

                            Kommentaar


                              Suht hirmutav oli vaadata esimese poolaja lõppu ja teise algust. Everton domineeris ja kui nad oleksid ära löönud, siis ei teagi, mis edasi oleks saanud - pole sel hooajal ju sellist olukorda olnud ja ei tea, kuidas tiim reageeriks.

                              Sky valis parimaks mängijaks Valencia, mujalt pakuti Maticit (BBC vist). Minu arvates oli MoM hoopis De Gea - aga 4:0 mängus lihtsalt ei anta MoM-i väravahile, elu lihtsalt on selline. Ja Fellaini oli minu arvates isegi parem kui Matic (rohkem tackleid ja vaheltlõikeid), see, et Matici ebaõnnestunud tsenderdus Valenciani jõudis, ei peks küll tema hinnet kergitama. Muidugi söötude arv ja täpsus oli Maticil samuti parem, aga kui sa taga kaitsjatega sööte vahetad, siis pole imestada, et 90% täpsus - sama hästi võiks kiidelda, et küll Fellaini oli õhus tubli, aga see ongi tema leib ju. Ühesõnaga ma ei saa väga hästi aru, kas see Matici kiitmine on lihtsalt moes või jäi mul midagi nägemata?

                              Üllatav oli see, et Miki ja Rashford olid kaitsetöös kuidagi eriti laisad. Teise poolaja alguses evertoni surve perioodil oli olukod, kus Mata pressis ja pingutas, Lukaku ka ees jooksis korralikult, aga kuna Miki ja Rashford jalutasid, siis oli nende vaev mõttetu. Võibolla Mourinho käskiski neil energiat vasturünnakuteks hoida - küll kaitseliin + Fella ja Matic saavad hakkama. Aga ikkagi oli natuke nõme vaadata, kuidas osad vennad niisama jalutavad. Äkki peaks osad mehed vahepeal pingile jätma, kui muidu väsimus või motivatsioonipuudus vaevab?

                              Kommentaar


                                Miki võiks puhata küll, jah. Ma pole mehest veel täielikult aru saanud - tihti koperdab või teeb mingeid lolle otsuseid jne jne. Kuidagi raiskab meeeeeleeeetult ning tema taha jääb palju ka kinni. Et mis värk siis on ikkagi?
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X