320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
    Kui räägitakse protokollit, siis väike nõu (aga samal ajal ma ei tea kas see sõltub klubi ametnikult, või vastuvõtav EJL'i isikult).
    Mängijad on mõnikord täitsa segamini pandud.
    Skeem peaks olema (kui näiteks võtaks 4-2-3-1):
    VV
    PÄK
    KK
    KK
    VÄK
    KK
    KK
    PÄPK
    RPK
    VÄPK
    R
    Jah alati paremast vasakule.
    Protokolli täidab ikka klubi mitte EJL.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Protokolli täidab ikka klubi mitte EJL.
      Noh seda ma mõtlesingi siiski tuleb väike nõuanne klubidele et pannakse kirjas niimoodi (PL's mängu eest vahemalt).
      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
      Premium Liiga Clubs News
      Facebook
      Twitter

      Kommentaar


        Ma ei tea, kas põhjuseks on salatsemine, aga hea, kui vv esimeseks pannakse. Vahel pole isegi nii, siis olen vv ikka esimeseks pannud. Muu on klubide teha.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Ma ei tea, kas põhjuseks on salatsemine, aga hea, kui vv esimeseks pannakse. Vahel pole isegi nii, siis olen vv ikka esimeseks pannud. Muu on klubide teha.
          Aga pole nii palju salatsema, kui protokoll antakse, ma ei usu et vastav treener ütleb: oi! Vaata, ta pani X ääres pigem kui Y. Otusesed juba tehtud...vahemalt.
          Aga pole hullu. Ma arvan et see oleks rohkem sõbralik kellele kes PL tihti ei jälgi aga teab kuidas koosseis koostitakse tavaliselt aga ei tea kus X ja Y tavaliselt mängivad.
          Kui saan protokolli staadionil, ikka ootan oma silmadega platsil naha
          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
          Premium Liiga Clubs News
          Facebook
          Twitter

          Kommentaar


            Millal poolfinaalide loos on? Liidu lehel v6iks olla kirjas looside kuup2evad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
              Aga pole nii palju salatsema, kui protokoll antakse, ma ei usu et vastav treener ütleb: oi! Vaata, ta pani X ääres pigem kui Y. Otusesed juba tehtud...vahemalt.
              Aga pole hullu. Ma arvan et see oleks rohkem sõbralik kellele kes PL tihti ei jälgi aga teab kuidas koosseis koostitakse tavaliselt aga ei tea kus X ja Y tavaliselt mängivad.
              Kui saan protokolli staadionil, ikka ootan oma silmadega platsil naha
              Protokoll läheb netti sellisena, nagu treener ta esitanud on. Kui vv esimesena kirjas pole, siis panen ta esimeseks, rohkem kombineerima ei hakka. Vahel juhtub sisestamisel, et mõni nimi jääb esialgu vahele, siis läheb ta viimasena kirja. Rähniga oli ühel mängul nii.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Protokoll läheb netti sellisena, nagu treener ta esitanud on. Kui vv esimesena kirjas pole, siis panen ta esimeseks, rohkem kombineerima ei hakka. Vahel juhtub sisestamisel, et mõni nimi jääb esialgu vahele, siis läheb ta viimasena kirja. Rähniga oli ühel mängul nii.
                Ok
                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                Premium Liiga Clubs News
                Facebook
                Twitter

                Kommentaar


                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  Millal poolfinaalide loos on? Liidu lehel v6iks olla kirjas looside kuup2evad.
                  YNWA

                  Kommentaar


                    Kas Flora - Flora II vältitud või pole?
                    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                    Premium Liiga Clubs News
                    Facebook
                    Twitter

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                      Kas Flora - Flora II vältitud või pole?
                      Ei ole.

                      Kommentaar


                        tegelikult ju võiks olla. kui Euroopa sarjades on sama riigi klubide kokku loosimine välistatud, siis ühe riigi sees võiks ühe klubi võistkonnad olla samuti välistatud.

                        Kommentaar


                          Poolfinaalides pole sama riigi klubide kokku loosimine nüüd küll välistatud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas willane Vaata postitust
                            tegelikult ju võiks olla. kui Euroopa sarjades on sama riigi klubide kokku loosimine välistatud, siis ühe riigi sees võiks ühe klubi võistkonnad olla samuti välistatud.
                            Möh?


                            Algselt postitas kotkas0 Vaata postitust
                            Poolfinaalides pole sama riigi klubide kokku loosimine nüüd küll välistatud.
                            Veerandfinaalides cl-s ja kaheksandikfinaalis euroopa liigas
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              kui keegi aru ei saanud, siis näide oli sarjade algfaaside kohta, raske on seda reeglit teha veerandfinaalis, kui ühest riigist alustab kuni 5 võistkonda.
                              aga väikese Eesti mõistes saaks seda vältida kuni finaalini

                              Kommentaar


                                Eesti on vist ainukene riik Euroopas, kus duublid karikavõistlustel osalevad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X