320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Ei osanud täpselt ühegi klubi teemasse panna.

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Artiklit ka lugesid? Ehk pealkirjast edasi ehk teise osapoole nägemust?
      Missuguse teise osapoole? Mõne rootslase kes loeb täpselt samu kahte politseiuudist - rootsi tonn keelatud aineid ja eesti near-non-event - kõrvuti?
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        Ma täpselt ei mäleta, mis teemas kepp-hobuste fännisektor oli, aga järgmine võistlus: http://parnu.postimees.ee/4211485/ku...tud-kepphobune

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Artiklit ka lugesid? Ehk pealkirjast edasi ehk teise osapoole nägemust?
          Algselt postitas chac Vaata postitust
          Missuguse teise osapoole? Mõne rootslase kes loeb täpselt samu kahte politseiuudist - rootsi tonn keelatud aineid ja eesti near-non-event - kõrvuti?
          Kas probleem on selles, et vastavad uudised olid kõrvuti? Või mis sind niivõrd häirib?
          Kindlasti on ka Rootsis sarnaseid probleeme ja uudiseid. Ja samuti on Eestis selliseid uudiseid nagu sul siin Rootsi kohta.

          Arusaamatuks jääb mulle siin hoopis liiklusseadus, et miks taksos (mis enamasti on tavaline sõiduauto) võib last sellisel moel sõidutada aga tavalises sõiduautos pole lubatud.
          Kas kõik oleks ok, kui juht oleks Uberis registreeritud juht?

          Kommentaar


            Huvitav,et rubriik "muu sport- võrkpall "ei kotigi kedagi...

            Kommentaar


              Icemani allkiri on übergei
              THEO HERNANDEZ

              Kommentaar


                Elu on ikka karm, väga karm #inoperable #braincancer
                AILTON

                Kommentaar


                  ma sooviks sulle jõudu, jaksu, vastu pidamist, tahet, motivatsiooni, õnne ja kõike muud, aga sõnad tunduvad sellises olukorras nii tühised ja jõuetud.

                  ma ei kujuta ette, mis sind valdab. ma ei kujuta ette, millest mõtled ja mida nt homme teha tahad.

                  kui saad kuidagi, siis tee kõike seda, mis tegemata jäänud. kui saad. ma ei tea. elu on tihti mõttetult julm. mille jaoks?
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    San Marino on selles valiktsüklis löönud rohkem võõrsilväravaid kui Eesti...
                    Koondise põhimängija

                    Kommentaar


                      Untitled.jpg

                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Järgmine taliolümpia on Lõuna-Koreas, kuidas suhtutakse sellesse, et naaber seal trikitab, saadab näiteks olümpia ajal mõne raketi teele?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Järgmine taliolümpia on Lõuna-Koreas, kuidas suhtutakse sellesse, et naaber seal trikitab, saadab näiteks olümpia ajal mõne raketi teele?
                          Tuumataliolümpia on ka päris yolo.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            ma sooviks sulle jõudu, jaksu, vastu pidamist, tahet, motivatsiooni, õnne ja kõike muud, aga sõnad tunduvad sellises olukorras nii tühised ja jõuetud.

                            ma ei kujuta ette, mis sind valdab. ma ei kujuta ette, millest mõtled ja mida nt homme teha tahad.

                            kui saad kuidagi, siis tee kõike seda, mis tegemata jäänud. kui saad. ma ei tea. elu on tihti mõttetult julm. mille jaoks?
                            ajukasvajad on ses mõttes jaburad asjad, et vereproov ei näita midagi ja enesetunde järgi saad vb aru alles siis, kui "sõber" pähe ära ei mahu või midagi pressima hakkab. kirjutada oleks paljut, aga vasaku käega ja puuduva tükiga ajust pole see nii lihtne. kasvaja on opereerimatu, aga siirded võeti teisipäev välja. vähemalt valust pääsesin.
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Sõitsin üle hulga aja tallinna ühistranspordiga. Tamm on päris äge tehniline vahend liikumiseks. Ja peale minu minu meelest küll mitte keegi oma kaarti ei valideerinud. Sõit oli vahemikus keskturg telliskivi. Kuna minul puudub õigus tasuta sõidule siis kohusetundlikult muretsesin rohelise kaardi ja maksin oma sõidu eest kaarti aparaadi ees vehkides.
                              Siit tekkiski ka küsimus. Mille jaoks see jama vajalik on?
                              Teen tapeeti.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Fc. Vaata postitust
                                Sõitsin üle hulga aja tallinna ühistranspordiga. Tamm on päris äge tehniline vahend liikumiseks. Ja peale minu minu meelest küll mitte keegi oma kaarti ei valideerinud. Sõit oli vahemikus keskturg telliskivi. Kuna minul puudub õigus tasuta sõidule siis kohusetundlikult muretsesin rohelise kaardi ja maksin oma sõidu eest kaarti aparaadi ees vehkides.
                                Siit tekkiski ka küsimus. Mille jaoks see jama vajalik on?
                                Et ennast märgistada
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X