320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Top 5 elu edetabelid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    1. Inimesed, kes enne lennukile minekut moodustavad pika järjekorra, et lennukisse saada. Ma ei saa sellest aru. Jube mõnu on istuda seal lennukiistmes ja oodata kuni pool tundi, kuni minusugused viimased peale ronivad? Eriti, kui on kohtadega piletid.
    2. Inimesed, kes lennuki maandudes ning selle peatudes, aga vahest ka varem, kohe püsti hüppavad ja oma kohvrid ülevalt alla tirivad ja siis passivad seal kitsas vahekäigus. Ehki lennukiiste on kitsas, on seal siiski ju parem passida kui pead jalad koos seal vahekäigus koos oma jopede ja kohvritega.
    vastan 100% mõlemile kahele punktile. Esimese kohta seda, et saab rahus maha istuda ja filmi/sarja vaatamist jätkata. Mida pikem boarding seda rohkem episoode läbi kulub. Teise kohta, siis tihtipeale rongide vahed sellised, et kui ühest maha jääd, siis teist oota 30+ minutit, mis tähendab, et jääd omakorda edasiviivast bussist ilma ja koju jõudmine vabalt kuni 1h hiljem. Õhtul ja väsinuna pigem torman minema, kui kuhugi passima jääda bussikas.

    Kommentaar


      Ma lisaks odavlennufirmade need lendajad, kes arvavad, et käsipagasi mõõt on lihtsalt kiusu pärast ette kirjutatud, nihverdavad oma suurema kohvri/koti lennule ja siis nagu debiilid üritavad seda pikalt enda pea kohale üles suruda ja rammida. Sellal kui terve rida ootab nende järgi ja vaatab, kuidas debiil tegutseb.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Ma lisaks odavlennufirmade need lendajad, kes arvavad, et käsipagasi mõõt on lihtsalt kiusu pärast ette kirjutatud, nihverdavad oma suurema kohvri/koti lennule ja siis nagu debiilid üritavad seda pikalt enda pea kohale üles suruda ja rammida. Sellal kui terve rida ootab nende järgi ja vaatab, kuidas debiil tegutseb.
        Word. Mingi eit ei saanud sellega hakkama ja asetas oma koti sinna kus minu jalad peaksid olema. Õnneks lennukis oli veel vabu kohti kuhu istuda

        Kommentaar


          Tegelt ma liskas 5.1 punktina veel juurde need, kes hakkavad oma kotti/kohvrit üles peakohale panema ning siis tuleb meelde, et oot... ma tahtsin ju raamatu võtta. Ja siis otsivad seda raamatut. ja panevad juba peaaegu koti tagasi ja siis tuleb meelde, et kõrvaklappe tahaks ju ka. ja siis veel midagi ja siis veel midagi. ja siis sa ootad seal vahekäigus nagu idioot.

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Ma lisaks odavlennufirmade need lendajad, kes arvavad, et käsipagasi mõõt on lihtsalt kiusu pärast ette kirjutatud, nihverdavad oma suurema kohvri/koti lennule ja siis nagu debiilid üritavad seda pikalt enda pea kohale üles suruda ja rammida. Sellal kui terve rida ootab nende järgi ja vaatab, kuidas debiil tegutseb.
            +1 ka sellele. Minu meelest suht kurb ka.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              TOP viis lennujaamas/lennukis hämmingut tekitavat tegevust.

              1. Inimesed, kes enne lennukile minekut moodustavad pika järjekorra, et lennukisse saada. Ma ei saa sellest aru. Jube mõnu on istuda seal lennukiistmes ja oodata kuni pool tundi, kuni minusugused viimased peale ronivad? Eriti, kui on kohtadega piletid.
              2. Inimesed, kes lennuki maandudes ning selle peatudes, aga vahest ka varem, kohe püsti hüppavad ja oma kohvrid ülevalt alla tirivad ja siis passivad seal kitsas vahekäigus. Ehki lennukiiste on kitsas, on seal siiski ju parem passida kui pead jalad koos seal vahekäigus koos oma jopede ja kohvritega.
              3. Inimesed, kes lennuki tõustes kohe vetsu tormavad. Ilgelt mõnus on seal kitsas kabiinis olla? Või lööb põhja alt ära?
              4. Inimesed, kes oma seljakottidega mööda kitsast vahekäiku ronivad, ilma kotti seljast ära võtmata. Kui loll peab olema, et mitte aru saada, et kotti enda ees hoides on liikumine ohutum endale ja teistele.
              5. Inimesed, kes lennukis minu kohale istuvad. Ei oska tähti ülapaneelilt lugeda?
              Esimesel punktil on oma põhjus muideks - kui sul on käsipagasit, siis esimesena peale minnes saad sa selle rahulikult üles ära paigutada. Ma olen paar korda viimaste seas peale läinud/jõudnud ja kuna see käsipagasi ruum on odavlendudel tõepoolest väga piiratud siis nuta või naera aga väga ebameeldiv on nentida et sinu peakohal olevas sahtlis on juba kõik täis ning pead oma kohvri kuskile lennuki teise otsa viima (on isegi tahetud salongist alla saata ruumipuuduse tõttu).

              Ülejäänuga suht nõus. See vahekäigus ootamine on jah see, et kui uks avaneb siis saad kohe liikma hakata, mitte alles kohmitsema. Kui aega on mahaminekuga, siis oled küll debiilik kui nii teed, jep.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Esimesel punktil on oma põhjus muideks - kui sul on käsipagasit, siis esimesena peale minnes saad sa selle rahulikult üles ära paigutada. Ma olen paar korda viimaste seas peale läinud/jõudnud ja kuna see käsipagasi ruum on odavlendudel tõepoolest väga piiratud siis nuta või naera aga väga ebameeldiv on nentida et sinu peakohal olevas sahtlis on juba kõik täis ning pead oma kohvri kuskile lennuki teise otsa viima (on isegi tahetud salongist alla saata ruumipuuduse tõttu).
                Sama siin. Varem olin pidevalt viimaste seas kes lennukile läks, aga nüüd viimaste seas minnes pole tõesti kotile kohta. Ning perega reisides kasutan priority boardingut. Saame suht alguses lennukisse, paneme 3se (varsti tuleb lisakoht võtta ) rea kinni ja oleme lennuks valmis.
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                  (varsti tuleb lisakoht võtta )
                  väike vihje et got laid?

                  Kommentaar


                    Mulle meeldivad äärmus moslemlased lennukis. Ükspäev sõitsin Istanbulist-Tallinna ja tavaklassis üks moslem küsis, mis usku ma olen. Peale vastust, et ma olen Ateist ei olnud ta nõus minu kõrval istuma ja kuna lennuk oli täis, siis paigutati mind äriklassi vabandustega. Seal tutvusin ma paari väga ägeda selliga kellega sai tasuta äriklassis pakutavat viskit ja konjakit kõvasti joodud. Lennukilt maha tulles oli konditsioon selline, et saabunud talv ja miinuskraadid ei suutnudki enam nii häirivad tunduda. #OlemeTolerantsed

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cabron Vaata postitust
                      väike vihje et got laid?
                      Second time in life.
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Mulle meeldivad äärmus moslemlased lennukis. Ükspäev sõitsin Istanbulist-Tallinna ja tavaklassis üks moslem küsis, mis usku ma olen. Peale vastust, et ma olen Ateist ei olnud ta nõus minu kõrval istuma ja kuna lennuk oli täis, siis paigutati mind äriklassi vabandustega. Seal tutvusin ma paari väga ägeda selliga kellega sai tasuta äriklassis pakutavat viskit ja konjakit kõvasti joodud. Lennukilt maha tulles oli konditsioon selline, et saabunud talv ja miinuskraadid ei suutnudki enam nii häirivad tunduda. #OlemeTolerantsed
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Kedagi ei huvita teie kogemused moslemitega, kui te neid just top5 formaati ei pane siin teemas.

                          Top5 Vene uuem muss

                          1. https://www.youtube.com/watch?v=l3XIJgA8OZk
                          2. https://www.youtube.com/watch?v=kacHLh3fPpg MATRANG - Медуза
                          3. https://www.youtube.com/watch?v=i9AHJkHqkpw Грибы - Тает Лёд
                          4. https://www.youtube.com/watch?v=rvjQ5Y6a2Ys ElDark - Художник
                          5. https://www.youtube.com/watch?v=f6wdmiG7zQE
                          Algselt postitas Iceman
                          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Võtke omale tuba, iga teema on Saalomoni ja Vesipruuli poolt kaaperdatud.

                            Helloweeni top 5, let's agree to disagree:

                            1. Lay All Your Love on Me
                            2. All My Loving
                            3. Rise And Fall
                            4. I Want Out
                            5. Future World
                            Kuule, jäta järele. Tõsiselt? "Eagle Fly Free" jätad välja? Kui see nüüd eksitus ei olnud, siis kunstmuruväljaku kummipuru sulle silma, rsk!

                            Kommentaar


                              Top viis, mida ma Tallinnas teinud ei ole, mida teised pidevalt teevad
                              1. Uber
                              2. Wolt
                              3. Barking
                              4. eSelver, eCoop jne
                              5. iMax

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Top viis, mida ma Tallinnas teinud ei ole, mida teised pidevalt teevad
                                1. Uber
                                2. Wolt
                                3. Barking
                                4. eSelver, eCoop jne
                                5. iMax
                                Sama, välja arvatud 4.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X