320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üritused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Ed Sheeran on andekas? absoluutselt. Aga kas mees ja akustiline kitarr suudab staadioni või mis iganes 50k+ rahvahulga ees kustumatu elamuse jätta? Julgen veidi kahelda. Mu arust vajaks ta intiimsemat esinemiskohta, tema puhul ehk siis mingi jäähall vms.


    Metallica lennuvälja kontserti koht saab kriitikat. Tooks aga esile Soomest ühe cooli esinemiskoha, kus nende suur staar Cheek see suvi oma laulmiskarjäärile joone alla tõmbas. Kontsert toimus Lahti suusahüppemäe all ja kogu publik oli kalde peal ja nägid kenasti lavale.
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Nonoh... Metallica tuleb Tartusse ja esineb Raadil...

      Ei oskagi kohe kuidagi seisukohta võtta - ühest küljest ju äge, kui tehakse asju teistmoodi.
      Samas on seal paganama mõjuvaid põhjuseid miks sellist asja ikkagi Tallinnas teha - GnRi ajal olid isegi kõik Tallinna hotellid täis (ja hotellid küsisid hingehinda) - nüüd siis võrreldavas mõõdus kontsert Tartus. Ilmselt mõlemad hotellitoad kogu "linna" peale on juba nüüdseks bronnitud . Kolleegid, kes käisid A-Ha'd kuulamas, ütlesid, et juba sellise mastaabiga kontserdi jaoks olid kõik hotellid ammu enne booked.

      Saaks aru, kui oleks 1985. aasta Metallica. Noored. Vihased. Uued näod. Noored fännid kes pikkade juuste välkudes lava ees kargavad.
      Aga tänast Metallicat ikka ronivad kuulama juba suures osas soliidsemas eas inimesed kes ilmselt kusagil telgis magamisest vaimustet pole...

      Oskab keegi öelda, et kui lai see publikuala seal tulla võiks? St kui lai Raadi lennuvälja rada on? Või kellelgi lausa siseinfot palju sinna pileteid müüakse?
      Ma olen küll rahul. Koduhoovi tulevad vanad lemmikud kätte. Väikese jalutuskäigu kaugusele. Krabasin pileti ka kohe ära. Happy me.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Nendel kahel artistil on sama kuulajaskond? See on umbes sama, nagu minna Justin Beaverilt otse Metsatölli laivile.
        Algselt postitas MNa Vaata postitust
        Metallical on niivõrd lai kuulajaskond, et osaliselt kohe kindlasti kattub.
        Jah. Õige mees kuulab ainult ühte konkreetset žanrit ja viibutab kõikidele teistele rusikaga ja sõimab!
        Et kui kuulad metalit, siis kõik kus distortion pedaale ei kasutata on pmst keelatud, right?

        Ma millegipärast eeldasin, et niimoodi arvatakse umbes 15-aastaselt kui on meeleheitlik vajadus ennast identifitseerida mingi stiili läbi ja kogu elu ongi "mina vs maailm". Et ehk täiskasvanueas naudivadki inimesed tõeliselt andekaid esitajaid, kelle muusika kõnetab sõltumata žanrist. Aga juu siis kuulun erandite hulka (ja suudan nautida nii Iron Maideni, Metallica, Rammsteini kui Jäääärt, Riho Sibulat kui Ed Sheeranit, Snow Patrolit kui nublu)

        Kommentaar


          Ed Sheerani muusikat ei saa täiskasvanud heteromehed nautida aga okei.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Ed Sheerani muusikat ei saa täiskasvanud heteromehed nautida aga okei.
            Haha, nujah.
            Kompleksidest vist puudu ei tule or wut
            Natukene nagu kahju, aga natukene nagu naljakas ka.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Ed Sheerani muusikat ei saa täiskasvanud heteromehed nautida aga okei.
              Ma olen vana metallipeer, aga Sheeranil on paar siga head laulu küll. I see fire näiteks. Saab nautida küll.

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Jah. Õige mees kuulab ainult ühte konkreetset žanrit ja viibutab kõikidele teistele rusikaga ja sõimab!
                Et kui kuulad metalit, siis kõik kus distortion pedaale ei kasutata on pmst keelatud, right?

                Ma millegipärast eeldasin, et niimoodi arvatakse umbes 15-aastaselt kui on meeleheitlik vajadus ennast identifitseerida mingi stiili läbi ja kogu elu ongi "mina vs maailm". Et ehk täiskasvanueas naudivadki inimesed tõeliselt andekaid esitajaid, kelle muusika kõnetab sõltumata žanrist. Aga juu siis kuulun erandite hulka (ja suudan nautida nii Iron Maideni, Metallica, Rammsteini kui Jäääärt, Riho Sibulat kui Ed Sheeranit, Snow Patrolit kui nublu)
                Nõus, ainult nublust ma ei tea veel midagi, kuigi vahel kuulan räppi küll

                Kommentaar


                  Lõpetage ära, sheeran ei kõlba kuhugi. Lapsed kes istusid koolis eespingis ei peaks kitarriga rahva ees esinema. Sama kehtib igast coldplayde ja bluntide kohta.
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                    Lõpetage ära, sheeran ei kõlba kuhugi. Lapsed kes istusid koolis eespingis ei peaks kitarriga rahva ees esinema. Sama kehtib igast coldplayde ja bluntide kohta.
                    Kõik kes istusid tagapingis on nüüd vangis või Soomes ehitamas, ehk mis teha.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                      Lõpetage ära, sheeran ei kõlba kuhugi. Lapsed kes istusid koolis eespingis ei peaks kitarriga rahva ees esinema. Sama kehtib igast coldplayde ja bluntide kohta.
                      Sheeranite ja Bluntide fännibaas ette teada, ei kao sellised kuhugi. Meenub viimase Glastonbury ülekanne, oli endal seda korra vaadates igav, sai ka meedias palju kriitikat, aga kohapeal olev naissugu sillas kõik.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                        Lõpetage ära, sheeran ei kõlba kuhugi. Lapsed kes istusid koolis eespingis ei peaks kitarriga rahva ees esinema. Sama kehtib igast coldplayde ja bluntide kohta.
                        oled Coldplayil käinud, et tead rääkida? Muusikast vaidlemine on ilmselt üks idiootsemaid asju maailmas, jep. aga et teha julge avaldus, et Coldplay ei peaks kitarri tinistamisega tegelema on ikka üks pulli kaka. 2 korda nähtud bänd ja üks väheseid bände mis suutnud mul kananaha ihule ajada ja nad teevad seda endiselt kvaliteetselt. muidugi keskmine eesti mees ei julge tunnistada, et ta on ka vahest romantik ja värki ja tegelt ed sheeran on täiesti okei kraam.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          The Offspring'i kohta ka siis?
                          It might seem a tad surprising, but "Why Don't You Get a Job" and "Pretty Fly (For a White Guy)" singer, Dexter Holland of The Offspring, has a bachelor's degree in Biology and his master's in Molecular Biology from the University of Southern California. He actually commenced a PhD in molecular biology, but was prevented from finishing the job by the band's success.
                          As of 2013, Holland is a doctoral student at the Laboratory of Viral Oncology and Proteomics Research and has published a paper titled "Identification of Human MicroRNA-Like Sequences Embedded within the Protein-Encoding Genes of the Human Immunodeficiency Virus" with a group of co-authors in March 2013.
                          'If you want to get laid, go to college. If you want an education, go to the library.' - Frank Zappa.



                          Üldiselt üks kõrgema taseme retard taidlemisi üle pika aja siin foorumis. Kes mida kuulab ja kes suudab teise muusikalise eelistuse peale kõrgema kaarega kuseda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Selleparast mulle need valivargid ei meeldigi metal muusika austajana. WASP naiteks oli sitaks hea rock cafes voi siis Sepultura. Teine hingamine teine vibe jne. Aga noh, Metallicale minev rahvas on sama mage kui Nublu naiteks.
                            Jep, muusika üle vaidlemine ja värgid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Jep, muusika üle vaidlemine ja värgid.

                              Tõsi. Coldplay vrs Nublu. Lisame DJ Heiki ka siia. Saame imeliselt seksika playlisti.

                              Kommentaar


                                Teil kõigil on suht sitt muusikamaitse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X