320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    6-aastasele tahvlit vaja. Nagu ikka multikad ja mängud. Eeldades, et tahvel saab retsi ja ühel hetkel kukub täiesti katki, siis büd˛ett jääb 200-250 kanti. Kas sellises hinnavahemikus on mõistlik mingisuguste kaubamärkide vahel valida või võtta esimene ettejuhtuv?
    308

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      You get what you pay for + võta seadmekindlustus.
      Niimoodi võttes katab mul kodukindlustus peldikupotti kukutamise niikuinii ära
      308

      Kommentaar


        Kas ma ainuke, kellel koos viimase windowsi uuendusega suri bluetooth ära? Olen kõik võimalikud variandid läbi proovinud, kuid ei midagi. Ainuke asi, mida pole puutunud, on bios. Kuid selle uuendamine ei aita ikka?
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Kas ma ainuke, kellel koos viimase windowsi uuendusega suri bluetooth ära? Olen kõik võimalikud variandid läbi proovinud, kuid ei midagi. Ainuke asi, mida pole puutunud, on bios. Kuid selle uuendamine ei aita ikka?
          Omal aitas pm ainul device manageri alt driver uninstall (koos delete driver software linnukesega). Peale seda tootja kodulehelt viimane uuendus ja hakkas tööle.

          Kommentaar




            proovisin nii palju erinevaid variante, kuid sinu pakutu oli see, mis aitas. Tänud.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Nonii, kirjutan siia lootuses, et keegi oskab aidata, ei taha eriti Tech Servicit tüüdata, kui suudan ise üles seada, sest nad on maksimaalselt ülekoormatud praegu. Üritan siis kodust töötamist üles seada.

              Mingil põhjusel mingi Wireless Adapterite driverite jama vms. Mida olen 3 tundi üritanud lahendada ja väga tüütu.

              Tegelikult ideaalne lahendus oleks selline, et mul tuleb seinast Ethernet kaabel, mis läheb ruuterisse nimega rb941-2nd-tc (hAP lite). Sealt ruuterist tahaks teise Ethernet kaabliga suunata interneti sellisesse Delli Docki:
              Shop Electronics Deals and get huge savings with our Sale on Monitors, Docking Stations, Webcams, Audio & more at Dell.com.


              Tegin seda ja millegi pärast interneti polnud. Wifi töötas.

              Kas see on üldse reaalne variant, mis peaks töötama teoorias?

              Kui ma panen etherneti otse Docki, siis läpakas internet töötab aga wifit pole. Kui ma panen etherneti seinast ruuterisse on wifi, aga läpakas jamab ühendusega sest see driverite probleem (üritan seda samaaegselt lahendada).

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust

                Kas see on üldse reaalne variant, mis peaks töötama teoorias?
                Minul töötab, mitte täpselt sama mudeliga, aga sarnase dockiga.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Osta 3 eurine PC usb klaver...
                  #masterrace

                  Kommentaar


                    Ruuteris on SIM kaart, mis jagab internetti.
                    Xbox ja telefon ei tuvasta internetti. Läpakaga pole mingit probleemi, kõik jookseb kui valatult.
                    Milles võib olla probleem?
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      Ruuteris on SIM kaart, mis jagab internetti.
                      Xbox ja telefon ei tuvasta internetti. Läpakaga pole mingit probleemi, kõik jookseb kui valatult.
                      Milles võib olla probleem?
                      Üldise ei leia võrku? 5GHz võrk mida telefon ja xbox ei toeta?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Üldise ei leia võrku? 5GHz võrk mida telefon ja xbox ei toeta?
                        Lõppkokkuvõttes Xbox ühendas ära, aga telefonis näitab siiani hüüumärki wifi signaali taga.
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Telefoni tuli märge, et WhatsAppi Web on mul hetkel aktiivne. Murekoht selles, et telefon mu käes, aga arvuti (Mac, sleep) on ligikaudu 50km kaugusel. Kas kellelgi teisel ka midagi sarnast juhtunud või hetkel häkitakse mu "magavat" arvutit?

                          Kommentaar


                            MSI GE60 2PE Apache Pro läpparil aku ei lae (0% available (plugged in)).

                            Ostsin uue aku, mille laadis ühe korra täis, aga seejärel jooksis see ka tühjaks ja rohkem ei lae.
                            Ostsin uue laadija, kuid endiselt sama seis.
                            Kontrollisin device manageri kaudu, et kõik battery draiverid oleksid uuendatud.
                            Tegin ära Windows Update'id.
                            Proovisin muuta Windows Mobility Centre kaudu battery erinevaid konfiguratsioone.

                            Endiselt aku ei lae. Mis kühvel on?
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              kui uus aku ja laadija ja soft üle käidud ja ikka ei lae siis suure tõenäosusega emaplaat läbi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                MSI GE60 2PE Apache Pro läpparil aku ei lae (0% available (plugged in)).

                                Ostsin uue aku, mille laadis ühe korra täis, aga seejärel jooksis see ka tühjaks ja rohkem ei lae.
                                Ostsin uue laadija, kuid endiselt sama seis.
                                Kontrollisin device manageri kaudu, et kõik battery draiverid oleksid uuendatud.
                                Tegin ära Windows Update'id.
                                Proovisin muuta Windows Mobility Centre kaudu battery erinevaid konfiguratsioone.

                                Endiselt aku ei lae. Mis kühvel on?
                                Osta Macbook

                                Kommentaar

                                Working...
                                X