320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fännieetika

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    See ainus asi mis sa üle tahad võtta, on mõnes riigis (näiteks Itaalia, Serbia) näiteks hoopis probleem. Eestis on klubidel muidugi nii vähe tõsiseltvõtavaid fänne, et jalgpalliriikidega võrdlus pole päris pädev.

    Ja no kui ma ikka oleks Flora nimekirjas olev koondislane, siis ei sooviks ma näha sektoritäit Narva Transi särkides fänne või nened lippe.

    Lihtsalt minu arvamus asjast. Peace.
    Peace muidugi. Ma lihtsalt mainin ära, et florakana mul pole probleemi olnud siiani koondisemängudel näiteks Mürgliga kaelakuti laulu röökida. See, et ma teda muul ajal tunda ei taha, sest et ta roosa on, ei evi erilist importäänssi mu meelest. Ja mängija platsil... Noh, jah, see peab ikka üks hirmus kvanthüpe olema, mis jalgpallifänluse sellisele tasemele viib, et sektoritäis fänne platsil oleva koondislase endast välja viib puhtalt seljas-/käesoleva atribuutika tõttu. Serbia ja Itaaliaga võrrelda keskmiselt tühmtuima Eesti fänni pole ei täna, homme ega 50 aasta pärast mõtet.

    Aga ei, ses mõttes on sul muidugi absoluutselt õigus, et välistada ei saa seda, et mingil ajal ka koondisemängude ajal ja eel klubimordade vahel kolkimiseks ei lähe. Troppe on igas grupis. Rahvusvaheliselt tunnustet indipauk on kolakat saanud, asi see siis kaks joogiste jõmmide gängi kokku ässitada pole.

    Aga einoh, ega ma peale ei pressi. Ju see ikka orgaaniliselt läheb, kui läheb. Lihtsalt minu seisukoht on, et võiks minna. Mitte gängid kokku, aga see teine jutt. Noh. Ses mõttes nagu.

    Kommentaar


      Täitsa loll jutt. Esiteks polegi Narval fänne, teiseks ei käi nad koondise mängudel ja kolmandaks räägib Markofkin minuga ka klubimängudel

      P.S. Punased särgid oleks liiast.. Kas see meie sektori pilt tundus õudselt klubirõhutatud? Minu meelest küll mitte.. Mõõdukus on asja võti.. Mõõdukus!

      Kommentaar


        10 mingi klubi fänni moodustavad enda arust terve sektori või? Kuradi hea arvamusel on meie väiksearvulised fännid endast.

        Kommentaar


          Algselt postitas optiums Vaata postitust
          10 mingi klubi fänni moodustavad enda arust terve sektori või? Kuradi hea arvamusel on meie väiksearvulised fännid endast.
          Hakkas parem?

          Kommentaar


            Huvitav kui suurest sektorist optimus ise pärit on?
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Mõnus kuulata kohe pasunaid! Nagu MM-i vuvuzela'd juba. Elagu fänlus!

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                See ainus asi mis sa üle tahad võtta, on mõnes riigis (näiteks Itaalia, Serbia) näiteks hoopis probleem. Eestis on klubidel muidugi nii vähe tõsiseltvõtavaid fänne, et jalgpalliriikidega võrdlus pole päris pädev.

                Ja no kui ma ikka oleks Flora nimekirjas olev koondislane, siis ei sooviks ma näha sektoritäit Narva Transi särkides fänne või nened lippe.

                Lihtsalt minu arvamus asjast. Peace.
                Ei imesta kuna neis kahes riigis antakse lihtsalt nuga vastasklubi fännidele.

                Koondise mängul on loogiline, et on koondise särk mitte klubi särk. Sama loogiline on see, et inimesel on lisaks veel kaasas oma Eesti klubi sall. Ma saan aru sellest kui klubi särk, sall ja kogu atribuutika oleks seljas oleks jama...aga kui ainult sall on siis on see täiesti normaalne ja on just soovitatav...tuleb näidata tavapublikule, et peale koondise on Eestis ka klubid olemas ja neid ei ole mõtet häbeneda ehk siis ei pea poodidest Barca, Reali, ManU vms särke ja salle ostma nagu ainult neid kõlbaks kanda.

                Kommentaar


                  Tänane mäng...üle ei tea paljude aastate pidi kodus teleka ees kodumängu vaatama...see oli lihtsalt jube mis toimus...nende KURADI PASUNATEGA TULEB MIDAGI ETTE VÕTTA! Kas jalkaliit ei saa aru milline sitt see on? Need kes tahaksid laulda need ei saa laulda...nad lihtsalt ei kuule mida ja mis tempoga lauldakse kuna mingid vennad pasundavad kõrval. KEELAKE SEE RAISK ÄRA! Jah ma pole juba peaaegu kaks aastat väga palju laulnud koondise mängudel...pole enam motivatsiooni nende sitaste pininapasunate pärast...milleks laulda kui üle pininapasuna ei laula ja ei püsi tempos kuna ei kuule mis tempoga lauldakse? Ei tea kas enam ongi motivatsiooni kodumängudel käia niikaua kui see pask edasi kestab.

                  Kommentaar


                    Ballack on iseendaga vestlusesse astunud. Joo Coldrexi ja ole rõõmus..!

                    Kommentaar


                      Sai ka telekast vaadatud, ja see pasundamine paistis/kostis tõesti päris nukker. Kõiki hüüdeid ja laule summutas mingi vastik pinin (eriti esimesel poolajal), ei mahu ikka pähe, kuidas inimesed sellest ise aru ei saa, et see pinistamine on nõme.

                      Kommentaar


                        Üks ainus olukord kus pasunad ennast õigustasid oli siis, kui Andorrakad järjekordselt platsil vigastust simuleerisid.. Muidu võiks need tüütused küll ära hävitada. Vaikselt hakkab kogu see värk Lõuna-Aafria MM'i meenutama..

                        Õnneks lõunatribüünil oli eelkõige ikka laulu kosta. Eks mikrid olid järelikult küljetribüünide suunas pandud, kui telekast nii kõrva riivas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                          Üks ainus olukord kus pasunad ennast õigustasid oli siis, kui Andorrakad järjekordselt platsil vigastust simuleerisid.. Muidu võiks need tüütused küll ära hävitada. Vaikselt hakkab kogu see värk Lõuna-Aafria MM'i meenutama..

                          Õnneks lõunatribüünil oli eelkõige ikka laulu kosta. Eks mikrid olid järelikult küljetribüünide suunas pandud, kui telekast nii kõrva riivas.
                          Myrgel on iseendaga vestlusesse astunud. Joo õlut ja ole rõõmus..!

                          Kommentaar


                            Seni kuni Arenal müüakse pasunaid, ei kao need kuskile.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              See on konkreetne koht, kus Jalgpallihaigla võiks ennast organisatsioonina tõestada ja jalgpalliliiduga sel teemal suhelda ning mitte lihtsalt suhelda vaid nõuda, et pasunate müük keelatud oleks. Vastasel korral jäädaksegi sooduspiltetitega tegelevaks müügipunktiks (nagu siin hiljuti küsitlusest välja tuli).
                              Jätta näiteks mõnel kodumängul kogu enda tribüüniosa tühjaks - sõprusmängudes on see ju täiesti võimalik, tullakse küll kohale, kuid hajutakse näiteks kogu staadioni peale laiali, vabu kohti on piisavalt. Oma meelsust annab kindlasti ka teisiti näidata.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Asi on üsna lihtsalt lahendatav - tuleb paar korda pasunaid platsile loopida ja EJL on sunnitud need hirmsad viskerelvad ära keelama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X