320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hetkel on ML-s 21 väravat märgitud omaväravateks, mis on 2017 a. hooajal püstitatud omaväravate rekordi kordamine ja 2 vooru on veel minna..

    Enne 2017 a. hooaega polnud kunagi löödud üle 16 (2010 ja 2011) omavärava hooajal

    Kommentaar


      Mees virutab täiest jõust palli oma väravasse ja selline dispuut. Kui Saare asemel Sorga löönuks, kas siis peaks ka zaka väravaks lugema?

      Kommentaar


        Ega ka mu jutt ei läinud ka fantasy osas teele vaid üldise jutuna. Ma olin siin seda juttu ajanud juba eelmisest hooajast saati, et pole olemas kuskil selge lausega (ma pole leidnud, äkki ma olen rumal) reeglit millega omaväravat defineeritakse. Kui see defineeritakse kuidagi kuskil ära, siis on selge ja enam pole küsimustki kelle nimele värav läheb.

        Edasi saab arutada, kas see definitsioon on ok või võiks seda muuta. Sama kehtib ka väravasöötude korral. Äkki Soccernet võiks teha ülevaate Eesti Jalgpalli reeglitest ja definitsioonidest viidetega? Ma hea meelega loeks seda.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Mees virutab täiest jõust palli oma väravasse ja selline dispuut. Kui Saare asemel Sorga löönuks, kas siis peaks ka zaka väravaks lugema?
          Kui Sorga löönuks, siis värav Sorgale, sest tema puudutanuks sel juhul ründava klubi mängijatest palli viimasena,

          Omavärava puhul on põhimõte veidi teistsugune. Kui pall suundub ründaja löögist, mida enne palli väravasse jõudmist puudutab vastasmeeskonna kaitsja, kindlalt väravasse, siis läheb värav kirja ründajale.
          Kui ründaja lööb väravast mööda, kaitsja aga suunab selle väravasse, on tegu omaväravaga.

          Nagu ma olen aru saanud, siis ei anta mõnel pool assisti omaväravale just sellel loogikal, et kui ründaja löök polnud suundumas väravasse, siis möödalöök poleks kaitsja sekkumiseta olnud resultatiivne, ehk pole väärt assisti.

          Kommentaar


            Paide-Kalev mängus puudu Karl Mööli sööt, mille Anier väravaks lõi.

            Kommentaar


              Tulevik-Flora 38' Beglarishvili - sööt Poom.
              89' Seeder - sööt Riiberg

              Kommentaar


                Tänud! Ametlikest protokollidest oli veel sööte puudu. Andsin liitu info.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  Tänud! Ametlikest protokollidest oli veel sööte puudu. Andsin liitu info.
                  Paide-Kalev söötjad
                  16' -Mööl
                  41' Matsunaga
                  44' Valge

                  Kommentaar


                    Nüüd peabki Soccerneti foorumi kaudu söötjaid liidule ette söötma hakkama või on see ikkagi kellegi tööülesanne?
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kesa Vaata postitust
                      Paide-Kalev söötjad
                      16' -Mööl
                      41' Matsunaga
                      44' Valge
                      Just need ütlesingi, jah. Lisatakse.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Kuna vastust ei tulnudki selle omavärava reegli kohta (et kus see täpselt kirjas on), siis ma natuke provotseerin ja küsin kas Tjapkini värav ei peaks Tambergi omaväravaks minema? Tamberg ebaõnnestus klaarimisel ja suunas kehaga palli oma väravasse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
                          Kuna vastust ei tulnudki selle omavärava reegli kohta (et kus see täpselt kirjas on), siis ma natuke provotseerin ja küsin kas Tjapkini värav ei peaks Tambergi omaväravaks minema? Tamberg ebaõnnestus klaarimisel ja suunas kehaga palli oma väravasse.
                          Jalgpallireeglid on rahvusvahelised. Üldjuhul määratakse omavärav olukorras, kus kaitsva võistkonna mängija puutest läheb väravasse pall, mis muidu sinna ei oleks läinud. Teine variant on see, et kaitsva võistkonna mängija reaalselt lööb palli väravasse.

                          Tjapkini värava puhul pole omavärava hõngu ka.

                          Fantasy andmed lähtuvad EJL-i ametlikest protokollidest, kus oleva info kinnitavad kohtunikud. Kel on jalkareeglite osas küsimusi, siis EJL-i kohtunike osakonna kontaktid on internetis üleval - olen kindel, et nad on alati valmis selgitustööd tegema.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Eile toimunud Kuressaare-Pärnu mängus andis pärnakate grusiin väravasöödu - miks seda ei ole kajastatud?
                            //

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sibierski Vaata postitust
                              Eile toimunud Kuressaare-Pärnu mängus andis pärnakate grusiin väravasöödu - miks seda ei ole kajastatud?
                              Nüüd peaksid kõik söödud lõplikud olema.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Nüüd peaksid kõik söödud lõplikud olema.
                                Nüüd on OK. Aitäh korrektuuride eest.
                                //

                                Kommentaar

                                Working...
                                X