320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ülikõikuv on see värk teil sel aastal, kuigi võidud Benfica üle tulid ka läbi sooja peeru teil, uskusin, et mingisuguse momentumi meestele CLi poolfinaali jõudmine ikka annab...tutkit, ikka suudate liigas nii kummi mängu näidata, et vähe pole.
    Sellest on metsikult kahju, sest ma VÄGA tahan, et te Barcelona sel aastal finaalist välja jätaksite...aga eilset ühtut vaadates...nii pole teil isegi siis lootust kui Barcelonal sitad päevad juhtuvad olema.
    Koguge ennast kuidagi ja tehke imet, pliis, ma olen tõesti Barcelonast tüdinud.

    Kommentaar


      Algselt postitas szandor Vaata postitust
      Panen siis ise lingid. Skysportsi uudise ja kreit kõulsi oma sitakvaliteedilise pildiga. Rusikas selga ja mine võta kinni, kas saadigi haiget või niisama kukuti. Jama igal juhul ja nii väärt mees kolmeks mänguks praeguses olukorras kaotada oleks ikka eriti kuradi saast, tõepoolest. Eks see nädal toob selgust.
      Kellelegi läks see mäng kohe eriliselt hinge. Ei juhtu eriti tihti, et kohtunike avalikult karistatakse.

      Kommentaar


        Eesti keeles siis ka! http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=64225269
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Olen tähele pannud, et juba mitmendat mängu hakkab Chelsea peale 1-0 eduseisu saamist palli lihtsalt taga veeretama, nagu ootaksid juba lõpuvilet. Liiga palju praaki on tekkinud Chelsea mängu. Keskväli oli eile täielik 0. Nii ei saagi võita. Mida Terry Fulhami nurgalöögi ajal tegi? Krt mine vastast segama, mitte ära hakka käed laiali lehvitama.

          Kommentaar


            Kommentaar


              Kommentaar


                korralik pullivend, treeningutel saab nalja kõvasti vist.

                Kommentaar


                  Muhaha, Chelsea appealis selle keissi, a la, et clumsy contact, aga mitte violent. Et siis njuuka mäng lisandub sinna bännile otsa tõenäoliselt. jeeei
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar




                    Arvestades viimaste aastate muutusi, siis see tundub kuidagi random. Aga otseselt halba sõna ka ei ole öelda. Mittemidagiütlev
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                      http://www.mirrorfootball.co.uk/news...le889289.html#

                      Arvestades viimaste aastate muutusi, siis see tundub kuidagi random. Aga otseselt halba sõna ka ei ole öelda. Mittemidagiütlev
                      Minule väga sobib. Täitsa kaunis kohe ja kindlasti väärt soetamist (tegelt oleks ükskõik mis jubeduse ka ostnud, kuna kogun CFC 1st kit-e ) Ei tea kas lõike, värvigamma või jumal teab mille tõttu assotseerus esimesena CFC 100. aastapäeva kit, mis on siiamaani üks lemmikuid. Nüüd ootame teist ja kolmandat ka, millega tihti orki on lennatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas szandor Vaata postitust
                        Minule väga sobib. Täitsa kaunis kohe ja kindlasti väärt soetamist (tegelt oleks ükskõik mis jubeduse ka ostnud, kuna kogun CFC 1st kit-e ) Ei tea kas lõike, värvigamma või jumal teab mille tõttu assotseerus esimesena CFC 100. aastapäeva kit, mis on siiamaani üks lemmikuid. Nüüd ootame teist ja kolmandat ka, millega tihti orki on lennatud
                        Nojah, maitse asi. Ma olen vist maailmas ainus inimene, kes siiralt fännab selle hooaja romanovite kitti Aga eks see uus ka hooaja peale hakkab nagunii meeldima.

                        E. Videot ka, mh paugu all essien ja lõuksi saand ivan.

                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Minu arust väga soliidne ning ilus vorm.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Minu arust parim üle mitme aasta. Cechi oma on ka hea(või noh, ütleme siis et väravavahtide). Palju parem kui too valge. Muide, pop quiz, mitu korda me see hooaeg kolmandat kiti kandnud oleme üldse?
                            Algselt postitas zip
                            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                              Minu arust parim üle mitme aasta. Cechi oma on ka hea(või noh, ütleme siis et väravavahtide). Palju parem kui too valge. Muide, pop quiz, mitu korda me see hooaeg kolmandat kiti kandnud oleme üldse?
                              1 korra vist.

                              In other news, Anelka määrati shanghai huinjaas mängivaks coachiks Mille peale üks mu lemmikuid twitterikontosid Wenger Knows Best kirjutas: Can Anelka become a top top manager? Yes, why not. It is just little bit tricky sometimes dealing with players' agents.
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Uus vorm on tõesti viimaste aastate parim. Aga lõppkokkuvõttes Adidas on täielik sitt. Nike või Umbro!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X