320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas willane Vaata postitust
    mina kaitseks siiski neid "sportlasi". esialgu oli plaanitud mäng 27.mai, seepärast "sportlased" plaanisidki klassiekskursioonist osa võtta ja vanemad maksid mitu tuhat krooni. EJL muutis viimasel hetkel kuupäeva, aga vaevalt et nad soovisid vanematele ekskursiooni eest kulusid korvata ...
    muus osas on suhtumisega kõik korras
    Siis on kuidagi arusaadav aga mitme tuhande krooni eest käiakse tänapäeval mujal kui Rootsis.

    Kommentaar



      Päris suur pakk 0:7!!!
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        mis siin materdada. las mängivad ja saavad kogemusi.

        Kommentaar


          U-17 Eesti vs Austria fotod

          Kommentaar


            3-0 võit siis põhjaiirlaste üle
            resultatiivsus on hea

            Kommentaar


              Eesti U-19 kaotas Itaalia turniiri poolfinaalis Sloveeniale. Seisuga 0-3, nüüd siis pronksimängu ootama.
              >>

              Kommentaar


                Olid sloveenid siis nii kõvad või ebaõnnestus meie mäng mingil põhjusel.Oleks hea kommentaare kuulda või lugeda. Üleüldse tahaks peale turniiri lõppu treenerite arvamust kuulda ,et mis vastased ,kuidas mängiti jne.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Ma arvan millegi pärast, et tegu oli esimese normaalse koondisega, teised millega mängitud on umbes oma küla pundid, kes nimetavad ennast amatöördide koondiseks ;D .

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    Ma arvan millegi pärast, et tegu oli esimese normaalse koondisega, teised millega mängitud on umbes oma küla pundid, kes nimetavad ennast amatöördide koondiseks ;D .
                    ....arvad on sul perse karvad .Kui täpselt midagi ei tea siis ära arva.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Eesti alistus pronksimängus penaltitega

                      Kommentaar


                        U17 Leeduga 1:0. http://jalgpall.struktuur.ee/3690

                        Kommentaar


                          Väga tublid

                          Kommentaar


                            loodetavasti suudavad nõksa vanemad mängumehed ka vastastele täna säru teha. Kindlasti lähen vaatama nn koduhoovis peetavat mängu, ehk saab hiljem midagi asjaliku ka siia kirjutada.

                            Kommentaar


                              Tublid poisid muidugi. Ja meele teeb rõõmsaks ka jalkaliidu kodukal olev mängureportaaz- Juba 10. minutil teenis Leedu hoiatuse, mäng jätkub. Esimese poolaja lõpetuseks viis Raiko Karpov Eesti 1:0 juhtima. See jäigi lõppseisuks. Seega Eesti 1:0 võit.

                              Kommentaar


                                iseloomustaks keegi karpovi väravat ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X