320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti telekanalid/seriaalid ja muu möla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seda ma teadsin, et nädalavahetuste hommikuprogramm TV3-s ja Kanal2-s on puhas sisuturundus, aga kas vandenõuteoreetikute raamatute promomine võiks samas ju välja jääda.

    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Seda ma teadsin, et nädalavahetuste hommikuprogramm TV3-s ja Kanal2-s on puhas sisuturundus, aga kas vandenõuteoreetikute raamatute promomine võiks samas ju välja jääda.

      Nagu praegusel hetkel kombeks, siis ma kindlasti vabndan ja teavitan ette, et ei ma ei usu seda vandenõud, aga miks sellisest raamatust ülevaadet ei või teha? Kui me ainult teatud suunaga asju promome ja teised ära keelustame, siis see on ju tegelikult ka samamoodi diktatuur.

      Kommentaar


        Nojah, ja Selgeltnägijate tuleproov on tegelikult tõsieluline dokumentalistika eksole... Ehk siis igasugust jama on eetris. Lausvalet. Aga see on äri.

        Kommentaar


          Kõike võib teha.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Nagu praegusel hetkel kombeks, siis ma kindlasti vabndan ja teavitan ette, et ei ma ei usu seda vandenõud, aga miks sellisest raamatust ülevaadet ei või teha? Kui me ainult teatud suunaga asju promome ja teised ära keelustame, siis see on ju tegelikult ka samamoodi diktatuur.
            Võib, aga miks peaks?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Võib, aga miks peaks?
              See on teine küsimus, aga ma sain aru, et probleem oli nagu, et ei tohiks teha.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                See on teine küsimus, aga ma sain aru, et probleem oli nagu, et ei tohiks teha.
                Ma ei õhutanud kedagi keelamisele. Aga alati on valik, mida ja mis hetkel sa promod.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Meedias raha ei haise. Vaadake kasvõi Õhtulehe teemasid, jumal küll, kes leheruumi saavad, issanda loomaaed ja muud jutud.

                  Kommentaar


                    Seal on muidugi see suurepärane sisuturunduse aspekt ehk kui reklaamiseadusega vastuolus pole, siis on reklaamiosakondadel suhtkoht suva kuskohast raha võtta.

                    Kommentaar


                      Mind on pikemat aega kummitanud nende hommikuste saadetega paar küsimust.

                      1) Kuidas üldse selline peidetud sisuturundus läbi läheb? “Seitsmesed uudised” võeti ju mingi hetk sellega pihtide vahele, et nad ei toonud selgelt välja, et andsid eetrisse ostetud lugusid.
                      2) Kas meil tõesti ei oleks vaatajaid objektiivsetele tarbijasaadetele? Mulle meeldiks küll näha mõnd “STOP!” või “Rooli võimu” osa, kus tavapärase iga Nissan Micra kiitmise asemel öeldaks ausalt välja, et see on kole kui öö ja sõidab sama hästi kui hobukaarik.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Vaatajaid oleks objektiivsetele saadetele sitaks, aga mida seal näidata oleks, kui keegi oma tooteid ja teenuseid kritiseerimiseks ei annaks?

                        Kommentaar


                          Hommikune aeg on saate jaoks surm ehk keegi peab selle kinni maksma. Ja siis müüaksegi sinna tuimalt reklaami.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vtp Vaata postitust
                            Mind on pikemat aega kummitanud nende hommikuste saadetega paar küsimust. 1) Kuidas üldse selline peidetud sisuturundus läbi läheb? “Seitsmesed uudised” võeti ju mingi hetk sellega pihtide vahele, et nad ei toonud selgelt välja, et andsid eetrisse ostetud lugusid..
                            Uudistes on sisuturundus keelatud, mujal lubatud. Et hommikune mitte-väga-peidetud sisuturundus on igati legit.
                            Algselt postitas vtp Vaata postitust
                            2) Kas meil tõesti ei oleks vaatajaid objektiivsetele tarbijasaadetele? Mulle meeldiks küll näha mõnd “STOP!” või “Rooli võimu” osa, kus tavapärase iga Nissan Micra kiitmise asemel öeldaks ausalt välja, et see on kole kui öö ja sõidab sama hästi kui hobukaarik.
                            Vaatajaid oleks vist sama palju nagu Stopil või Rooli võimul.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Uudistes on sisuturundus keelatud
                              Mingi huumor?
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                Mingi huumor?
                                Niiöelda reauudisena on keelatud, jep. Mingi tagauks vist sellele on jäetud, et enne ja peale ja ajal on fikseeritud, et nüüd on reklaamuudis vms.

                                Noh, ideeliselt. Kui on tulemas näiteks Weekendi festival, Ott Tänaku film või Koit Toome jõulutuur, siis võib uudistetoimetusel täiesti enda huvi olla, et sellest tehakse viieminutiline lugu, ja selleks ei pea raha liikuma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X