320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    minu ja rünno plaanid keerasid perse sel juhul

    Kommentaar


      Mina näen küll kenasti kella viiest kohtumist Viasati kodulehel asuval kaval.
      sigpic
      It's all about Football, Football and Nothing else.

      Kommentaar


        Algselt postitas elBiD Vaata postitust
        Mina näen küll kenasti kella viiest kohtumist Viasati kodulehel asuval kaval.
        Millisel? Sellel nt. pole (http://sport.viasat.dk/index.phtml?p...ide_section=76) ja polnud ka Viasati telekanali kavas ehk selles, mis telerist tuli.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          sigpic
          It's all about Football, Football and Nothing else.

          Kommentaar


            see on ju paberil kava. nagu telekava ostaks. kuid ostetud telekavasse tädid ja onud muudatusi ei tee.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Jeeee! Jälle läks jube hästi ja Blackwell sai pärast mängu ajakirjanikele taas totaalset paska rääkida.

              Selles mõttes isegi joppas, et telekast ei näidatud.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust

                Selles mõttes isegi joppas, et telekast ei näidatud.
                NÕUS!




                (abcdefg....su sõnum on liiga lühike....)
                sigpic
                It's all about Football, Football and Nothing else.

                Kommentaar


                  Ei tea kui kultuursed me oktoobris üritame olla, aga teadmiseks teile, et väike posu Da Vinci teoseid on Sept-Nov kohalikus kunstimuuseumis.

                  Ilmastik hakkas ise Blackwelli minema ajama:

                  Severe storms and a tornado passing through Leeds on Thursday 14 September caused flooding and damage to a number of areas across the city.

                  Kommentaar


                    Esmaspäeval pidavat toimuma pressikas. Arvatavasti Blackwelli muidugi ei vallandata, vaid räägitakse millestki palju lahedamast - koogimüügist vms.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      United youngster Jonny Howson signed a new three-year contract with the club on Monday morning.




                      No ei oska paremini linke postitada.

                      EDIT:

                      Blackwell ei jookse nuttes minema. Ta ei saakski Jääks vist töötuks siis :P

                      sigpic
                      It's all about Football, Football and Nothing else.

                      Kommentaar


                        In the beginnning there was only me and Gary Kelly
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          nii. suure tõenäosusega ma nüüd siiski tulen. selline mõte, et 15.okt võiks äkki hoopis Manku asemel Liverpooli minna. eriti kui meil sel mingid Mäkusugused vennad meid heameelega majutavad. Nimelt esineb seal minu tohutu lemmik Husky Rescue minu tohutu lemmiku järgi nimetatud baaris nimega Korova.
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                            nii. suure tõenäosusega ma nüüd siiski tulen. selline mõte, et 15.okt võiks äkki hoopis Manku asemel Liverpooli minna. eriti kui meil sel mingid Mäkusugused vennad meid heameelega majutavad. Nimelt esineb seal minu tohutu lemmik Husky Rescue minu tohutu lemmiku järgi nimetatud baaris nimega Korova.
                            Hea, et sa selle teema tõstatasid. See meenutas mulle küsimust, mida ma küsisin endalt kümneid kordi pärast Levadia-Newcastle mängu. Kuidas on võimalik, et Oku rabab Eestis nii ilusaid totse ja saab samas Inglismaal tudengidiskobaaris korvi oma kahekümnelt õudukalt?

                            Milkbar it is!
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                              Nimelt esineb seal minu tohutu lemmik Husky Rescue
                              Ahjaaa, et veelkord rõhutada ka seda, et mina olen alternatiivmuusika nagu Dagö ja Jäääär kuulaja, siis millist muusikat teeb selline meinstriimikas nagu Husky? Mõned lingid klikkamiseks oleks vahvad. Pildid ehk ka. Ma ise ei oska Guuglit kasutada.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Ahjaaa, et veelkord rõhutada ka seda, et mina olen alternatiivmuusika nagu Dagö ja Jäääär kuulaja, siis millist muusikat teeb selline meinstriimikas nagu Husky? Mõned lingid klikkamiseks oleks vahvad. Pildid ehk ka. Ma ise ei oska Guuglit kasutada.
                                ära kasuta guuglit vaid eMuula. nad kõlavad natuke nagu Air.

                                niisiis Korova Milkbar. Ultravägivald, jebovärk ja vana hea Ludwig Vani muusika - siit me tuleme.



                                editeeraus: http://www.korova-liverpool.com/ ->gallery ->ja siis kohe esimest vaatagi
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X